Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Panasonic kxtg8102 - problem sa ehom!

[es] :: Fiksna telefonija :: Panasonic kxtg8102 - problem sa ehom!

[ Pregleda: 2765 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bensedin
SMGP
C........
Novi Sad

Član broj: 30476
Poruke: 129
*.mynsn.net.



+1 Profil

icon Panasonic kxtg8102 - problem sa ehom!29.09.2007. u 13:34 - pre 201 meseci
Kupio sam Panasonic KX-TG8102 (model sa dodatnom slusalicom)



da jos dodam da mi je ovo prvi bezicni telefon pa verovatno zbog toga je logicno
da imam i problem

Naime kad razgovaram sa nekim cujem sebe u slusalici, znaci dok sagovornik prica ja ga odlicno
cujem a dok ja pricam jednostavno sve sto pricam cujem u slusalici i to prilicno glasno ali moj
sagovornik ne cuje taj eho, on me cuje odlicno. zanima me u cemu je problem: podesavanje telefona,
telefonska linija, pokvaren telefon.....???

bio bih zahvalan na bilo kakvoj pomoci, jel s obzirom da sam ga tek kupio, ako je problem do telefona
da znam da ga vracam odmah.thx.
 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Panasonic kxtg8102 - problem sa ehom!30.09.2007. u 10:07 - pre 201 meseci
Cao.Moj drug je svojevremeno imao isti problem sa nekim Panasonic DECT modelom.Naime isto mu se desavalo da cuje svoj glas i eho u slusalici.Sta sve nije probao i zvao servis,ali nista.Na kraju sam mu rekao da smanji jacinu tona u slusalici na najmanje i to je do nekle pomoglo i nema eha.Ali mislim to i nije neko resenje jer onda slabije cujes sagovornika ali u svakom slucaju probaj.Pozdrav.
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

Bensedin
SMGP
C........
Novi Sad

Član broj: 30476
Poruke: 129
*.mynsn.net.



+1 Profil

icon Re: Panasonic kxtg8102 - problem sa ehom!30.09.2007. u 12:39 - pre 201 meseci
probao sam to i ja, ali i dalje to nije to , ali u svakom slucaju hvala.

Mogu reci da sam barem zakljucio da nije problem do telefona jel sam otisao do prijatelja i probao
kod njega telefon (on je na drugoj centrali), i kod njega radi bez problema, nema nikakvog eha.
Tako da sam zakljucio da verovatno to ima neke veze sa centralom, s obzirom da sam ja na nekoj staroj
a on je na novoj. Premda se ja bas ne razumem u telefoniju pa je moguce da je problem i u necemu drugom,
ali sam barem siguran da nije do telefona.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Panasonic kxtg8102 - problem sa ehom!

[ Pregleda: 2765 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.