Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Savet za Engleski

[es] :: Vodič za učenje :: Savet za Engleski

[ Pregleda: 2995 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gazzu
Beograd

Član broj: 157941
Poruke: 154
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Savet za Engleski26.09.2007. u 22:23 - pre 201 meseci
Trebao bi mi neki savet oko ucenja engleskog jezika.

Nisam pocetnik, vec imam neko predznanje s obzirom da sam polozio kurseve kao sto su MCSA, MCSE a znamo da su oni na engleskom jseziku; dosta ga razumem ali imam problem sa govorom tj. sa gramatikom. Interesujem me kako da pocnem i sta bi trebao strikno da ucim posto meni treba poslovni engleski predostavljam, i da li jos neko ima slicno iskustvo.

Hvala!!!!
 
Odgovor na temu

marcony86
Absolute Freelancer
Kapedunum/Singidunum

Član broj: 12256
Poruke: 225
*.adsl.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Savet za Engleski27.09.2007. u 10:24 - pre 201 meseci
Najbolje je da odaberes neku skolu jezika i da u njoj uradis placement test koji ce ti reci koliki je otprilike tvoj trenutni nivo znanja. Ako nisi savladao neke kljucne stvari, npr. pasiv ili indirektni govor (slaganje vremena), mozes da pocnes od max. srednjeg nivoa (intermediate), u mnogim nasim skolama se to zove "Srednji 1". Poslovni engleski uzmi u obzir tek onda kad postanes dovoljno siguran u "obicnoj" konverzaciji.
 
Odgovor na temu

zoran2008

Član broj: 176637
Poruke: 24
*.teol.net.



Profil

icon Re: Savet za Engleski31.10.2008. u 09:29 - pre 188 meseci
Moze li mi neko reci nakon kog ESOL ispita (otprilike) je realno pristupiti polaganju IELTS? Koji je to nivo znanja gledajuci na ESOL ispite kada je realno sa tim znanjem polagati IELTS?
I jos nesto, da li mi neko moze preporuciti knjige, literaturu za ESOL ispite (PET,FCE)?
Bio bih zahvalan svima na savetima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Savet za Engleski

[ Pregleda: 2995 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.