Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

WARNING - prijavljuje mi gresku a sve sto uploadujem na sajt cisto !!!

[es] :: Web razvoj :: WARNING - prijavljuje mi gresku a sve sto uploadujem na sajt cisto !!!

[ Pregleda: 2485 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bytefx192
Freelancer, ByteFX,

Član broj: 130651
Poruke: 1117
212.200.100.*



+8 Profil

icon WARNING - prijavljuje mi gresku a sve sto uploadujem na sajt cisto !!!22.09.2007. u 22:29 - pre 201 meseci
Kao sto reko u naslovu prijavljuje mi gresku..

Ovako uploadovao sam vec nekoliko sajtova i kad ih konkretno trazim na GOOGLE nadje ih i bezproblema udjem dok mi za jedan pravi problem. Pise:

Warning - visiting this web site may harm your computer - ali kad ukucam adresu sajta normalno otvori. Kazem ponovo skenirao sam najnovijim UPDATEom i prijavljuje to upozorenje. U cemu moze da bude problem

pozZ
 
Odgovor na temu

mOFme
Biti kreativan ... na mnogo nacina.
Tower City

Član broj: 157292
Poruke: 31
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: WARNING - prijavljuje mi gresku a sve sto uploadujem na sajt cisto !!!25.09.2007. u 22:29 - pre 201 meseci
jel mogu da znam koji je to sajt :heh ????????

Rekli su ti da si zaradio virus ( ili se nekog igrao sa tvojom bazom od hakera ) :xd: tvoj sajt je oblezena kao stetan po korisnike jer ima neke "maliciozne probleme na sajtu "

Pitas svog host reseller-a sta se desava , ukazes na problem .... mozda ce treba malo 'ciscenje'




Ne budi napujdana , džangrizava ,uštogljena , nadrndana , inferiorna baraba već deli znanje i iskustvo sa drugima
Dok god je dobar odgovor , koga je uopste briga za pitanje XD
Pamćenje je veština, a zaboravljanje je umetnost.
Niko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
 
Odgovor na temu

bytefx192
Freelancer, ByteFX,

Član broj: 130651
Poruke: 1117
212.200.100.*



+8 Profil

icon Re: WARNING - prijavljuje mi gresku a sve sto uploadujem na sajt cisto !!!26.09.2007. u 12:10 - pre 201 meseci
Ok zvacu, i hvala...
poozZ
 
Odgovor na temu

mOFme
Biti kreativan ... na mnogo nacina.
Tower City

Član broj: 157292
Poruke: 31
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: WARNING - prijavljuje mi gresku a sve sto uploadujem na sajt cisto !!!26.09.2007. u 22:27 - pre 201 meseci
Nema na cemu i drugi put ...
Ne budi napujdana , džangrizava ,uštogljena , nadrndana , inferiorna baraba već deli znanje i iskustvo sa drugima
Dok god je dobar odgovor , koga je uopste briga za pitanje XD
Pamćenje je veština, a zaboravljanje je umetnost.
Niko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: WARNING - prijavljuje mi gresku a sve sto uploadujem na sajt cisto !!!

[ Pregleda: 2485 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.