Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom

[ Pregleda: 3070 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
*.adsl.verat.net.



+6 Profil

icon Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom18.09.2007. u 20:23 - pre 202 meseci
Moze li to uopste, mada mislim da sam to negde video, i da li je dobro ili imate li neki drugi predlog. Rec je tome da bih hteo da u nazivu domena imam crticu " - ", na primer www.primer-crtica.com . Razlog je sto su iz oblasti o kojoj ce biti reci na sajtu vec zauzeti svi nazivi koji mi se svidjaju, a ovako bi imao dve kljucne reci za tu oblast u samom nazivu.
 
Odgovor na temu

pancevac2006

Član broj: 120316
Poruke: 559
*.adsl.beocity.net.



+1 Profil

icon Re: Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom18.09.2007. u 20:32 - pre 202 meseci
Moze i dobro je.
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
*.adsl.verat.net.



+6 Profil

icon Re: Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom19.09.2007. u 09:51 - pre 202 meseci
Hvala na kratkom i jasnom odgovoru pozdrav
 
Odgovor na temu

D.i M.e
Milan Dinić
Veliki Šiljegovac

Član broj: 20553
Poruke: 709
*.eunet.yu.

Sajt: www.milandinic.com


+2 Profil

icon Re: Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom22.09.2007. u 21:54 - pre 202 meseci
Citat:
pancevac2006: Moze i dobro je.

Ako hoćeš da ti izvori posete budu pretraživači, onda je ovako dobro. Ali moraš imati u vidu da su ovakvi URLovi teži za pamćenje pa su oni bez crtice bolji u pogledu korisnika.
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.dynamic.sbb.co.yu.



+17 Profil

icon Re: Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom23.09.2007. u 02:59 - pre 202 meseci
Reče čovek da su svi bez crtice zauzeti. Ne isplati se kupovati zauzete
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
77.46.242.*



+6 Profil

icon Re: Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom24.09.2007. u 08:44 - pre 202 meseci
Citat:
Ako hoćeš da ti izvori posete budu pretraživači, onda je ovako dobro. Ali moraš imati u vidu da su ovakvi URLovi teži za pamćenje pa su oni bez crtice bolji u pogledu korisnika.


Pa, radi se u stvari o jednoj manjoj firmi, kojoj izvori posete mogu da budu sa pretrazivaca, ali njeno poslovanje se ne oslanja na te izvore, vec ima svoju klijentelu. A opet nije lose ako neko dodje. A dodavanjem crtice dobija se da skoro ceo naziv firme bude u imenu domena (crtica u stvari menja rec and ili & ), a ove dve reci su u isto vreme naziv firme i opis delatnosti, rec je o dve srodne oblasi. Tako da mi se cini da se sa crticom sve nekako uklapa. Jedino nisam bio siguran koliko je to dobro i da li moze i sve to. Ali sada ste mi sve razjaslili :) Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pocetnicko pitanje: naziv veb sajta sa crticom

[ Pregleda: 3070 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.