Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pocetnicko pitanje kako pozvati srbiju ili usa preko pctophone

[es] :: VoIP :: pocetnicko pitanje kako pozvati srbiju ili usa preko pctophone

[ Pregleda: 6930 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon pocetnicko pitanje kako pozvati srbiju ili usa preko pctophone15.05.2006. u 12:39 - pre 217 meseci
Postavio bih pocetnicko pitanje,kako se iz Bosne moze pozvati besplatno Srbija ili Amerika opcijom PCtoPHONE?Vidim ovde spominjete razne programe pa ima li koji da se moze pozvati fiksni telefon u Srbiji ili Americi?
 
Odgovor na temu

ckojam
Washington, DC

Član broj: 44252
Poruke: 27



+2 Profil

icon Re: pocetnicko pitanje kako pozvati srbiju ili usa preko pctophone18.05.2006. u 08:17 - pre 217 meseci
Od pre nekoliko dana PayPal je omogucio besplatno pozivanje Amerike i Kanade, ali samo ako je korisnik u Americi ili Kanadi. Ta prepreka se moze preci nekim metodama, sto bi morao sam da prokuzis :) Inace, preko Yahoo Messenger-a US moze da se zove vrlo jeftino, za 1c po min iz Srbije i 2c po min iz US. Besplatni pozivi za US i 30+ zemalja su moguci preko VoipStunt-a ali moras imati kredita. Besplatno pozivanje Srbije, PC to Phone, koliko ja znam nije moguce. Ako zivis u toj oblasti sigurno ti je mnogo jeftinije da zoves preko obicnog telefona.

Poz
"It is neither the strongest nor most intelligent of a species that will survive, it is those who are most adaptable to change" Charles Darwin.
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: pocetnicko pitanje kako pozvati srbiju ili usa preko pctophone

[ Pregleda: 6930 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.