Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rutabilna mapa srbije/bg, tomtom ili garmin

[es] :: GPS :: Rutabilna mapa srbije/bg, tomtom ili garmin

[ Pregleda: 7593 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

urosk
BG

Član broj: 28668
Poruke: 41
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Rutabilna mapa srbije/bg, tomtom ili garmin15.09.2007. u 12:38 - pre 202 meseci
Posto u sumi postova ne mogu da nadjem odgovor.

Treba da odlucim da li da uzmem Tomtom one ili Garmin Nüvi 200 ili odgovarajvui street pilot, odluka zavisi koji od ova dva proizvodjaca ima bolju mapu srbije/bg i da li tu istu mapu mogu da ubacim u uredjaj ne placajuci 100-150e (ili koliko vec kostaju mape).

Ako neko ima vremena a ne mrzi ga, molim da odgovori.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

petarta
Petar Tanaskovic
Pozega

Član broj: 28357
Poruke: 729
*.nst.co.yu.



Profil

icon Re: Rutabilna mapa srbije/bg, tomtom ili garmin15.09.2007. u 14:03 - pre 202 meseci
Izmedju ta dva uredjaja se moras odluciti za Garmin, jer za Tomtom-a ne postoje karte Beograda odnosno srbije. Tacnije postoji mapa istocne evrope koja je BETA verzija i nije bas upotrebljiva, a i zbog toga je nema u prodaji. S druge strane za Garmin postoji ScgRoute 1.3 koja je prilicno dobra karta sa dosta POI tacaka i moze se toplo preporuciti.
 
Odgovor na temu

urosk
BG

Član broj: 28668
Poruke: 41
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Rutabilna mapa srbije/bg, tomtom ili garmin15.09.2007. u 15:10 - pre 202 meseci
Da li mi mozes reci koji je pandan tomtom one-u u garmin familiji, kod tomtom one mi se svidjaju njegove dimenzije, prilicno mobilan, kompaktan i tanak, da li postoji slican garmin uredjaj.
Jos jedno pitanje, kolika je cena bg/scg mape i da li je moguce ubaciti istu besplatno.

hvala
 
Odgovor na temu

Multimatic
Sr.Mitrovica

Član broj: 170443
Poruke: 45
212.200.221.*



Profil

icon Re: Rutabilna mapa srbije/bg, tomtom ili garmin19.01.2009. u 08:51 - pre 185 meseci
Tacno Tom Tom Mapa je bezveze ta Beta verzija nema nista konkretno ja sam je imao na Pocket PC-u pa sam je obrisao i stavio Garmin XT sa mapom SCG Route 1.9 i radi boli glava sve detalje moguce imas za celu srbiju
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Rutabilna mapa srbije/bg, tomtom ili garmin

[ Pregleda: 7593 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.