Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara

[es] :: Laptopovi :: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara

[ Pregleda: 3513 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

invisible4u4ever
Invisible4u4ever
Novi Sad

Član broj: 140392
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: servisracunaranovisad.net


Profil

icon Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara15.09.2007. u 00:52 - pre 201 meseci
Imam na raspolaganju 500 i kusur evra i dvoumim se izmedju tri modela laptop-a

1.MSI M670X-055EU
2.MSI M670X-069EU
3.HP 6715s AMD S3600+ 2.0Ghz

Treba mi da mogu da radim u Photoshop-u i illustratoru
Mozete li mi molim vas pomoci ako neko zna da li prva dva nabrojana modela imaju potpuno iste procesore posto sam na specifikaciji od prvog procitao da ima 512 K L2,a za drugi ne pise nista o L2 memoriji.
Takodje bih vas zamolio za savet koji od ova tri modela za to sto mi treba da radim je najbolji izbor.

Hvala vam unapred.
p0z
 
Odgovor na temu

PCS
Zeljko Jelisavac
User Support Coordinator / Site Admin
Beograd

Član broj: 136100
Poruke: 559
194.99.236.*

Sajt: www.garaza.rs


+2 Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara15.09.2007. u 07:27 - pre 201 meseci
Pogledaj ovu temu...
http://www.elitesecurity.org/t284158-laptop-eur-vas-savet
Feeling je skociti sa 2000 metara! Probajte!! :)
 
Odgovor na temu

invisible4u4ever
Invisible4u4ever
Novi Sad

Član broj: 140392
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: servisracunaranovisad.net


Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara15.09.2007. u 13:42 - pre 201 meseci
Pogledao sam temu ali moze li mi neko knkretno predloziti nesto od ova tri modela.
1.Ima na 3500+ sempron L2 512 Kb,1024 Mb RAM-a,HDD 80 Gb,DVD+RW,Grafika nvidia 6100,card reader,integrisana kamera,GARANCIJA 2 God.
2.Ima na 3500+ sempron ,512 Mb Ram-a,i sve isto kao prethodni s time sto ne znam da li je i procesor isti sa 512 L2 kesa,...
3.Ima proc na 3600+ 2.0 Ghz (256 L2 kesh-a),HDD 80 Gb,1024 Mb Ram-a,Grafička kartica: ATI® Mobility™ Radeon™ X1250 do 512MB integrisana i 1 GOD GARANCIJA,nema card readre i kameru.

Molim vas da mi konkretno kazete sta je najbolje od ova tri modela treba mi za Photoshop i Illustrator

P.S.
MSI sam video kako izgleda i prosto je savrsen ima sve a displey mu je stvarno extra najbolju sliku koju sam ikad video na laptop-u

 
Odgovor na temu

alekss
Aleksandar S
Beograd

Član broj: 12599
Poruke: 268
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara15.09.2007. u 15:59 - pre 201 meseci
Meni se čini da si se ti već odlučio koji ćeš laptop da uzmeš! Ako ti se taj toliko svidja, uzmi ga, i nema šta da razmišljaš previše!

Ako vremenom budeš manje zadovoljan, uvek ga možeš prodati, i zameniti za neki drugi, u tom trenutku bolji.

 
Odgovor na temu

invisible4u4ever
Invisible4u4ever
Novi Sad

Član broj: 140392
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: servisracunaranovisad.net


Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara15.09.2007. u 16:23 - pre 201 meseci
He pa skoro,za msi kazem da sam ga video samo s polja nisam nista radio na njemu.Stvarno mi se svideo kako izgleda i sta ima ali ne znam da li ce da mi radi posao tako dobro.
 
Odgovor na temu

narko
Pozarevac

Član broj: 92440
Poruke: 97
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara16.09.2007. u 14:39 - pre 201 meseci
MSI ima veoma dobre notebook-ove. Iskreno, ja bih izabrao model sa Athlonom a ne Sempronom. Preferiram samo AMD procesore i imam oba modela kuci. Nekako mi je Athlon stabilniji i sigurniji.Kod ovih malo jeftinijih modela nivo zavrsne obrade (plastika) nije bas na visokom nivou, sto kod skupljih nije slucaj. Sto se tice samih komponenti-sve je vrhunski uskladjeno bez obzira na cenu. Po mom misljenju kupovina MSI notebook-ova trenutno je best bay.
 
Odgovor na temu

Spanta

Član broj: 86005
Poruke: 461
*.madnet.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara17.09.2007. u 13:12 - pre 201 meseci
Ako trazis konkretan odgovor onda ponudi i konkretne informacije. Recimo, nigde ne vidim ima li razlike u ceni izmedju ovih modela. Drugo, kod laptopova je garancija jako bitna jer je popravka skupa, pa i to treba uzeti u obzir. Nikako nemoj ici na manje od 1 GB memorije.
 
Odgovor na temu

invisible4u4ever
Invisible4u4ever
Novi Sad

Član broj: 140392
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: servisracunaranovisad.net


Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara17.09.2007. u 19:13 - pre 201 meseci
Bio sam ubedjen da sam napisao da se cena razlikuje za svega hiljdau do dve hp je najskuplji.Interesuje me da li bi mi ono sto sam napisao od konfiguracija radilo posao,a pitanje je koja najbolje.Mislim da ima dovoljno informacija.
 
Odgovor na temu

Spanta

Član broj: 86005
Poruke: 461
*.madnet.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara17.09.2007. u 19:59 - pre 201 meseci
OK, izvinjavam se ako sam zvucao malo grubo, nije mi bila namera.
Iz konkurencije bih izbacio model pod rednim brojem dva, zbog malo memorije. Nazalost, ne znam tacno kakvi su im ekrani, a to ti za Photoshop moze biti prilicno bitno (zbog vernog prikaza boja). Ako ikako mozes probaj da kuckas malo na njima (nema veze ako su ugaseni) i probaj da osetis koja ti tastatura bolje "lezi".
Cini mi se da u toj klasi HP generalno ima nesto bolji kvalitet izrade.
 
Odgovor na temu

alekss
Aleksandar S
Beograd

Član broj: 12599
Poruke: 268
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara17.09.2007. u 20:16 - pre 201 meseci
MSI je firma koja je negde u potrazi za svojim "notebook market share-om" i za svojim "notebook image-om". Trenutno nisu ni blizu "pravih" i provernih notebook firmi, ali ruku na srce, nije ni ASUS. Sve firme, koje pokušavaju da velikoj petorci (HP, Dell, ACER, Lenovo, Toshiba) ukradu koji procenat učešća na tržištu to pokušavaju sa "2 godine garancije" itd inicijalno ...

iskreno - video sam samo par modela MSI notebook-ova, nešto više Asus-a, i ni jedan me nije impresionirao. Najzanimljivija mi je činjenica da su MSI modeli skupi (za malu i "nepoznatu" firmu) a opet - ljudi ih kao traže. Ja se uvek setim firmi kao što su LG, packard bell, gateway i slične ... sve su pokušavali ali su na kraju poklekli pred velikim i ozbiljnim igračima na tržištu. Za Asus i dalje nisam siguran - oni možda uspeju da se pridruže velikim, ali MSI ... to je firma "prva za odstrel" u notebook tržištu (ako ne računamo FSC). Dakle - siguran sam da sledeću godinu jedan od dve poslednje spomenute kompanije neće preživeti kao samostalni proizvodjači - samo je pitanje da li će ih kupiti lenovo ili acer.

 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Moze li malo pomoci oko izbora laptop racunara

[ Pregleda: 3513 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.