Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa tomtom na N73

[es] :: GPS :: problem sa tomtom na N73
(Zaključana tema (lock), by DigitNBG)

[ Pregleda: 2767 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ceta
dario cetojevic
banjaluka

Član broj: 65821
Poruke: 57
*.telekomsrpske.com.



Profil

icon problem sa tomtom na N7314.09.2007. u 10:01 - pre 202 meseci
Evo ovako, imam problem oko pokretanja ovog programa, citao sam dosta na forumu, ali nisam uspio naci odgovor. Naime uradio sam instalaciju tomtom-a ali kad pokrenem program, samo mi vrti onaj globus. E sad neko kaze da nema mapa, neko kaze da nije prikljucen GPS, neko kaze da trebam kopirati mape u tomtom folder, neko u root. Moze li mi neko reci da li se ovaj root folder posebno ubacuje u fon, pa u njega onda mape ili gdje se on uopste nalazi i da li mape moram extratovati, jer su one u rar-u. Da li je neko imao slican problem i kako ga je rijesio ili ako neko moze da postavi detaljnu instalaciju tomtom-a sa ubacivanjem mapa. Da napomenem da sam instalirao TomTom.Mobile.v6.010.S60v3.SymbianOS9.1.Cracked-BiNPDA, a od mapa sam ubacio Eastern_Europe-Map V605. Hvala Vam unaprijed.
 
0

DigitNBG
Danijel M
BG

Član broj: 40300
Poruke: 342
217.24.18.*

Sajt: www.gps-srbija.com


Profil

icon Re: problem sa tomtom na N7314.09.2007. u 11:30 - pre 202 meseci
Ukratko
root folder je sam "koren" kartice - tj kada uprosteno receno otvoris na racunaru sadrzaj kartice - upravo to sto vidis - bez ikakvih ulazaka u foldere je "root"
Mape svakako moras raspakovati iz rara tako da ceo direktorijum Eastern_Europe-Map prebacis na karticu (ne u neki direktorijum nego u root)
Sve ostalo je vec raspravljano na forumu. Detaljne instrukcije necemo navoditi obzirom da se radi o cr***ovanoj verziji
 
0

[es] :: GPS :: problem sa tomtom na N73
(Zaključana tema (lock), by DigitNBG)

[ Pregleda: 2767 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.