Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3451032 | Odgovora: 15652 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Svetlana Stojic
Stojic Svetlana
Pancevo

Član broj: 346226
Poruke: 10
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 15:16 - pre 36 meseci
Zdravo svima...
Mala pomoc jer me glava boli od iscitavanja a vidim da ste svi aktualni i azurni po pitanju bug.drz.Iskreno ja sam izgubila i volju i veru...
Intervju u Sofiji sam prosla 16/05/2019 i 19/12/2020 dobila status "Your file is about to go under a final expert examination befor being examined by the Citizinship Council" ...znaci zapravo pred finalan eksp.pregled od str.gradj.saveta.
Pre toga, krajem jula meseca/pocetkom avg. 2020 god., naknadno sam predala izvode iz maticnih knjiga rodjenih Drzavnoj agenciji koji su takodje predati jos na samom pocetku pre zakazivanja intervjua radi dobijanja proishoda. Medjutim kako mi je receno da ljudi bivaju odbijeni jer se po novom trazi da se isti predaju i uz dok.prilikom intervjua...dostavila sam ih na salter ministarstva kako bi bili pridodati mom fajlu.
Da li ste imali takav slucaj...i da li se i koliko cesto da ljudi budu odbijeni tj.da ne dobiju potvrdan odgovor na finalan experten pregled...
Koliko yapravo sada traje taj status tj.kada mogu po vasem iskustvu da ocekujem bilo kakav odgovor da ynam na cemu sam..

Hvala svima unapred na odgovoru
 
Odgovor na temu

Zapro

Član broj: 332469
Poruke: 370
*.dyn.telefonica.de.



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 15:26 - pre 36 meseci
Ima puno slucajeva, tako da nema tu vise nikakvih pravila. Bilo je ljudi koji su preko roditelja aplicirali pa su bili odbijeni, tako da ama bas nikakvog vise reda i pravila nema kod njih. A sa promenama su stigli negde oko 25.3.2019 ko je bio na intervju. Ja sam bio 3.4.2019 i jos sam isto na finalnoj, tako da pratite ja cu objaviti ovde kada bude bilo promene pa cete znati otprilike dokle se stiglo.
 
Odgovor na temu

Svetlana Stojic
Stojic Svetlana
Pancevo

Član broj: 346226
Poruke: 10
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 15:28 - pre 36 meseci
Citat:
Dolche_banana:
Pozdrav ljudi danas sam dobila novi status Molbata vi e razgledana ot Sъveta po graždanstvo s položitelno stanoviщe Predstoi izdavaneto na ukaz na Viceprezidenta na Republika Bъlgariя.
Intervju je bio u januaru 2019 u konzulatu u Beogradu. Zavedena sam u maju 2019. Na finalnom sam od oktobra 2020.

Zdravo ... :) Kako si bila na intervju 2 meseca pre mene i status finalnog pregleda dobila takodje 2meseca pre mene...nadam se da cu i ja kroz dva meseca doci na status polozitelno...Kazi mi samo da li si u medjuvremenu predavala naknadno izvode iz maticnih knjiga rodjenih, one iste koje smo predavali Drzavnoj agenciji za potvrdu porekla?
Jer meni su u medjuvremenu rekli da sad traze i to...tako da sam u avgustu mesecu predala jos jednom te izvode i u decembru 2020 dosla na status da sam na finalnom pregledu...pa me sad brine da li su te izvode dodali uz moj predmet :( a ne znam da li je neko imao isto iskustvo i problem do sada

Hvala unapred na odgovoru
 
Odgovor na temu

Dolche_banana
Beograd

Član broj: 337787
Poruke: 10
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 16:50 - pre 36 meseci
Postovana Svetlana, kada je bio intervju predala sam moj izvod, majcin izvod i ono uverenje iz opstine na kome pise da su mi mama i mamini roditelji izjasnjeni kao Bugari. I onaj papir iz Dabac-a. Nista posle toga nisam predavala, mada imam i dedinu vojnu knjizicu ukoliko bude zatrebalo.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

djole-bg
beograd

Član broj: 345707
Poruke: 155
*.mbb.telenor.rs.



+15 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 17:19 - pre 36 meseci
Citat:
Dolche_banana: Postovana Svetlana, kada je bio intervju predala sam moj izvod, majcin izvod i ono uverenje iz opstine na kome pise da su mi mama i mamini roditelji izjasnjeni kao Bugari. I onaj papir iz Dabac-a. Nista posle toga nisam predavala, mada imam i dedinu vojnu knjizicu ukoliko bude zatrebalo.
Pozdrav

A jel ti majka ima bugarsko drzavljanstvo ili su se ona i njeni roditelji izjasnili da su Bugarske nacionalnosti? Ili jel ti baba i deda imaju Bugarsko drzavljanstvo?
 
Odgovor na temu

Dolche_banana
Beograd

Član broj: 337787
Poruke: 10
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 17:52 - pre 36 meseci
Niko od njih nema drzavljanstvo. Samo su mi uvidom u maticnu knjigu rodjenih izdali obrazac na kome pise da su se izjasnili da su bugari. Taj obrazac sam povezala sa mojim i maminim izvodom . Nadam se da sam vam pomogla.
 
Odgovor na temu

djole-bg
beograd

Član broj: 345707
Poruke: 155
*.mbb.telenor.rs.



+15 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 17:58 - pre 36 meseci
Naravno, to me i zanimalo. I jos samo jedno pitanje, koliko pre intervjua se majka izjasnila? Moja majka i ja smo se izjasnili da smo bugarske nacionalnosti par meseci pre proishoda
 
Odgovor na temu

Svetlana Stojic
Stojic Svetlana
Pancevo

Član broj: 346226
Poruke: 10
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 18:23 - pre 36 meseci
Citat:
Dolche_banana:
Postovana Svetlana, kada je bio intervju predala sam moj izvod, majcin izvod i ono uverenje iz opstine na kome pise da su mi mama i mamini roditelji izjasnjeni kao Bugari. I onaj papir iz Dabac-a. Nista posle toga nisam predavala, mada imam i dedinu vojnu knjizicu ukoliko bude zatrebalo.
Pozdrav


Hvala na odgovoru...

Ne secam se da sam izvode predavala i prilikom intervjua ali sluzbenica je rekla da su svi papiri tu, da je sve oki i da sam se odlicno spremila za intervju.
Onda se desila situacija da sam cula da se traze iyvodi da se dostave ponovo sto sam i ucinila...

Pa me brine ta situacija da ako vec nije bila potpuna dokumentacija zar nije realno da me sluzbenica onda i ne zavede vec mi je rekla da je sve u redu i da sam prosla intervju, dala mi je sifru i td.
A citala sam na ovom sajtu da su ljudi imali isti problem kao i ja.



 
Odgovor na temu

Stefan27

Član broj: 339016
Poruke: 509
*.static.isp.telekom.rs.



+37 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 18:56 - pre 36 meseci
@Dolce, hvala. Ja sam 19000, znaci jos 10500 do mene.
 
Odgovor na temu

Stefan27

Član broj: 339016
Poruke: 509
*.static.isp.telekom.rs.



+37 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 19:04 - pre 36 meseci
Citat:
Svetlana Stojic:
Zdravo svima...
Mala pomoc jer me glava boli od iscitavanja a vidim da ste svi aktualni i azurni po pitanju bug.drz.Iskreno ja sam izgubila i volju i veru...
Intervju u Sofiji sam prosla 16/05/2019 i 19/12/2020 dobila status "Your file is about to go under a final expert examination befor being examined by the Citizinship Council" ...znaci zapravo pred finalan eksp.pregled od str.gradj.saveta.
Pre toga, krajem jula meseca/pocetkom avg. 2020 god., naknadno sam predala izvode iz maticnih knjiga rodjenih Drzavnoj agenciji koji su takodje predati jos na samom pocetku pre zakazivanja intervjua radi dobijanja proishoda. Medjutim kako mi je receno da ljudi bivaju odbijeni jer se po novom trazi da se isti predaju i uz dok.prilikom intervjua...dostavila sam ih na salter ministarstva kako bi bili pridodati mom fajlu.
Da li ste imali takav slucaj...i da li se i koliko cesto da ljudi budu odbijeni tj.da ne dobiju potvrdan odgovor na finalan experten pregled...
Koliko yapravo sada traje taj status tj.kada mogu po vasem iskustvu da ocekujem bilo kakav odgovor da ynam na cemu sam..

Hvala svima unapred na odgovoru

Ja sam bio na intervjuu 1.5 mesec posle tebe. Predao sam dopunska dokumenta u Ministarstvo( ista ona na osnovu kojih sam dobio proizhod) mesec dana pre nego sto ce mi se smeniti status na finalni. Trenutno sam na finalnom. Ne brini, ukoliko si odnela dokumenta bice ta dokumenta stavljena u tvoj predmet i komisija ce ih videti kad bude odlucivala o tvom predmetu.
U 2019.godini ima mnogo predmeta ali ima i mnogo odbijenih i to uglavnom zato sto nisu odneli ista dokumenta u Ministarstvo. Ne znam tacno da kazem koliko je procenat odbijenih na finalnoj ali mislim da je oko 10-15% otprilike. Kod viceprezidenta je 2,3%.
Imas velike sanse da prodjes svakako.
Za 2 meseca ces znati odgovor a mozda i ranije.
Po mojoj nekoj proceni, ukupno 15% kandidata budu odbijeni.
Srecno!
 
Odgovor na temu

Dolche_banana
Beograd

Član broj: 337787
Poruke: 10
*.mbb.telenor.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 19:23 - pre 36 meseci
Djole mojoj mami je to bilo upisano po rodjenju. Nista nismo menjali jer sam svakako imala rezervnu varijantu dedinu vojnu knjizicu.
Svetlana ne znam sta da vam kazem. Ja sam predala izvode kad sam imala intervju i dalje nisam htela uopste bilo sta da predajem. Ako vam kazem da sam u proceduru usla u decembru 2016 godine, zaboravim i sta treba da dobijem i sta cekam.
 
Odgovor na temu

Svetlana Stojic
Stojic Svetlana
Pancevo

Član broj: 346226
Poruke: 10
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 20:37 - pre 36 meseci
Citat:
Stefan27:
Citat:
Svetlana Stojic:
Zdravo svima...
Mala pomoc jer me glava boli od iscitavanja a vidim da ste svi aktualni i azurni po pitanju bug.drz.Iskreno ja sam izgubila i volju i veru...
Intervju u Sofiji sam prosla 16/05/2019 i 19/12/2020 dobila status "Your file is about to go under a final expert examination befor being examined by the Citizinship Council" ...znaci zapravo pred finalan eksp.pregled od str.gradj.saveta.
Pre toga, krajem jula meseca/pocetkom avg. 2020 god., naknadno sam predala izvode iz maticnih knjiga rodjenih Drzavnoj agenciji koji su takodje predati jos na samom pocetku pre zakazivanja intervjua radi dobijanja proishoda. Medjutim kako mi je receno da ljudi bivaju odbijeni jer se po novom trazi da se isti predaju i uz dok.prilikom intervjua...dostavila sam ih na salter ministarstva kako bi bili pridodati mom fajlu.
Da li ste imali takav slucaj...i da li se i koliko cesto da ljudi budu odbijeni tj.da ne dobiju potvrdan odgovor na finalan experten pregled...
Koliko yapravo sada traje taj status tj.kada mogu po vasem iskustvu da ocekujem bilo kakav odgovor da ynam na cemu sam..

Hvala svima unapred na odgovoru

Ja sam bio na intervjuu 1.5 mesec posle tebe. Predao sam dopunska dokumenta u Ministarstvo( ista ona na osnovu kojih sam dobio proizhod) mesec dana pre nego sto ce mi se smeniti status na finalni. Trenutno sam na finalnom. Ne brini, ukoliko si odnela dokumenta bice ta dokumenta stavljena u tvoj predmet i komisija ce ih videti kad bude odlucivala o tvom predmetu.
U 2019.godini ima mnogo predmeta ali ima i mnogo odbijenih i to uglavnom zato sto nisu odneli ista dokumenta u Ministarstvo. Ne znam tacno da kazem koliko je procenat odbijenih na finalnoj ali mislim da je oko 10-15% otprilike. Kod viceprezidenta je 2,3%.
Imas velike sanse da prodjes svakako.
Za 2 meseca ces znati odgovor a mozda i ranije.
Po mojoj nekoj proceni, ukupno 15% kandidata budu odbijeni.
Srecno!

Zaista ti hvala na odgovoru, malo je ohrabrujuce jer me sve ovo vrlo zabrinjava...Naravno kao sve nas koji smo u istom problemu tj.procesu. Jednostavno se na sve to trenutno desavaju neke promene u mom zivotu na poslovnom planu a ovo resenje u mnogome utice na moje poslovne i druge zivotne odluke no...predugo vecc svi cekamo. Zaista me brine da li ce se ta dokumenta naci u mom fajlu. Ona ista koja sam predala Drzavnoj komisiji.

Hvala na odgovoru i nadam se da cemo svi stici do tog pass. :)
 
Odgovor na temu

Zapro

Član broj: 332469
Poruke: 370
..0b9:4500:d474:c4ae:f1a4:a626



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 23:16 - pre 36 meseci
Citat:
Dolche_banana:
Djole mojoj mami je to bilo upisano po rodjenju. Nista nismo menjali jer sam svakako imala rezervnu varijantu dedinu vojnu knjizicu.
Svetlana ne znam sta da vam kazem. Ja sam predala izvode kad sam imala intervju i dalje nisam htela uopste bilo sta da predajem. Ako vam kazem da sam u proceduru usla u decembru 2016 godine, zaboravim i sta treba da dobijem i sta cekam.


Pa bolje da ste rezervnu varijantu isloristili kao primarnu, jer je mnogo jaca nego ova na osnovu koje ste vi isli. S obzirom na situaciju koliko odbijaju, tesko da pije vodu samo to sto se neko izjasnio kao bugarin. Nisam optimista sto se vase varijante tice, mnogo je bila bolja varijanta sa vojnom knjizicom, ali zelim vam srecu i nadam se da cete uspeti. U svakom slucaju imate mnogo dobru rezervnu varijantu, ako nesto krene po zlu, ali drzimo fige da tako ne bude. Srecnoo!!!
 
Odgovor na temu

Zapro

Član broj: 332469
Poruke: 370
..0b9:4500:d474:c4ae:f1a4:a626



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 23:19 - pre 36 meseci
Zaista ti hvala na odgovoru, malo je ohrabrujuce jer me sve ovo vrlo zabrinjava...Naravno kao sve nas koji smo u istom problemu tj.procesu. Jednostavno se na sve to trenutno desavaju neke promene u mom zivotu na poslovnom planu a ovo resenje u mnogome utice na moje poslovne i druge zivotne odluke no...predugo vecc svi cekamo. Zaista me brine da li ce se ta dokumenta naci u mom fajlu. Ona ista koja sam predala Drzavnoj komisiji.

Hvala na odgovoru i nadam se da cemo svi stici do tog pass. :)[/quote]

Vrlo je jednostavno, ako ste dokumenta odneli u MP pre finalne provere, ona ce biti uzeta u obzir sigurno. Sve nakon toga, kada vec predjete na finalnu proveru, 99% da nece biti uzeta u razmatranje.
 
Odgovor na temu

Zapro

Član broj: 332469
Poruke: 370
..0b9:4500:d474:c4ae:f1a4:a626



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo28.03.2021. u 23:25 - pre 36 meseci
Citat:
Svetlana Stojic:
Citat:
Stefan27:
Citat:
Svetlana Stojic:
Zdravo svima...
Mala pomoc jer me glava boli od iscitavanja a vidim da ste svi aktualni i azurni po pitanju bug.drz.Iskreno ja sam izgubila i volju i veru...
Intervju u Sofiji sam prosla 16/05/2019 i 19/12/2020 dobila status "Your file is about to go under a final expert examination befor being examined by the Citizinship Council" ...znaci zapravo pred finalan eksp.pregled od str.gradj.saveta.
Pre toga, krajem jula meseca/pocetkom avg. 2020 god., naknadno sam predala izvode iz maticnih knjiga rodjenih Drzavnoj agenciji koji su takodje predati jos na samom pocetku pre zakazivanja intervjua radi dobijanja proishoda. Medjutim kako mi je receno da ljudi bivaju odbijeni jer se po novom trazi da se isti predaju i uz dok.prilikom intervjua...dostavila sam ih na salter ministarstva kako bi bili pridodati mom fajlu.
Da li ste imali takav slucaj...i da li se i koliko cesto da ljudi budu odbijeni tj.da ne dobiju potvrdan odgovor na finalan experten pregled...
Koliko yapravo sada traje taj status tj.kada mogu po vasem iskustvu da ocekujem bilo kakav odgovor da ynam na cemu sam..

Hvala svima unapred na odgovoru

Ja sam bio na intervjuu 1.5 mesec posle tebe. Predao sam dopunska dokumenta u Ministarstvo( ista ona na osnovu kojih sam dobio proizhod) mesec dana pre nego sto ce mi se smeniti status na finalni. Trenutno sam na finalnom. Ne brini, ukoliko si odnela dokumenta bice ta dokumenta stavljena u tvoj predmet i komisija ce ih videti kad bude odlucivala o tvom predmetu.
U 2019.godini ima mnogo predmeta ali ima i mnogo odbijenih i to uglavnom zato sto nisu odneli ista dokumenta u Ministarstvo. Ne znam tacno da kazem koliko je procenat odbijenih na finalnoj ali mislim da je oko 10-15% otprilike. Kod viceprezidenta je 2,3%.
Imas velike sanse da prodjes svakako.
Za 2 meseca ces znati odgovor a mozda i ranije.
Po mojoj nekoj proceni, ukupno 15% kandidata budu odbijeni.
Srecno!

Zaista ti hvala na odgovoru, malo je ohrabrujuce jer me sve ovo vrlo zabrinjava...Naravno kao sve nas koji smo u istom problemu tj.procesu. Jednostavno se na sve to trenutno desavaju neke promene u mom zivotu na poslovnom planu a ovo resenje u mnogome utice na moje poslovne i druge zivotne odluke no...predugo vecc svi cekamo. Zaista me brine da li ce se ta dokumenta naci u mom fajlu. Ona ista koja sam predala Drzavnoj komisiji.

Hvala na odgovoru i nadam se da cemo svi stici do tog pass. :)


Vrlo je jednostavno, ako ste dokumenta odneli u MP pre finalne provere, ona ce biti uzeta u obzir sigurno. Sve nakon toga, kada vec predjete na finalnu proveru, 99% da nece biti uzeta u razmatranje.
 
Odgovor na temu

tecaizbeca

Član broj: 324243
Poruke: 759



+169 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo29.03.2021. u 01:43 - pre 36 meseci
Citat:
Zapro:
Citat:
Dolche_banana:
Djole mojoj mami je to bilo upisano po rodjenju. Nista nismo menjali jer sam svakako imala rezervnu varijantu dedinu vojnu knjizicu.
Svetlana ne znam sta da vam kazem. Ja sam predala izvode kad sam imala intervju i dalje nisam htela uopste bilo sta da predajem. Ako vam kazem da sam u proceduru usla u decembru 2016 godine, zaboravim i sta treba da dobijem i sta cekam.


Pa bolje da ste rezervnu varijantu isloristili kao primarnu, jer je mnogo jaca nego ova na osnovu koje ste vi isli. S obzirom na situaciju koliko odbijaju, tesko da pije vodu samo to sto se neko izjasnio kao bugarin. Nisam optimista sto se vase varijante tice, mnogo je bila bolja varijanta sa vojnom knjizicom, ali zelim vam srecu i nadam se da cete uspeti. U svakom slucaju imate mnogo dobru rezervnu varijantu, ako nesto krene po zlu, ali drzimo fige da tako ne bude. Srecnoo!!!


Druže, ja bih te zamolio da ovoj devojci a i drugima ne unosis dodatni zabunu a i strah bez potrebe. To sto je ona napisala da je odnela potvrdu da su se njeni izjasnjavali kao bugari nije isto kao sto je uradila majka od clana djole-bg nego je zena rodjena neke tamo godine i upisu za tu godinu postojala je rubrika narodnost gde su se roditelji njene majke izjasnjavali kao bugari. Znaci ne pise da se njena majka izjasnila kao bugarka nego njeni roditelji jer dete kad se rodi ne zna ni da postoji dok ne napuni 3 godine. Taj m9 obrazac koji je ona odnela je jaci od bilo kakve vojne knjizice. Ovaj moj komentar nije zlonameran ali nemojte da brkate babe i zabe. Nije isto da u izvodu pise nacionalnost po novom sto mozes da se izjasnis kao bugarin i ako na m9 obrascu pise da su se roditelji tvog pretka izjasnjavali kao bugari a on je rodjen ko zna koje godine i tako mu pise u knjizi rodjenih sto je u mom konkretno slucaju bilo 1910. godine. Dolche_banana ako ti se datumi rodjenja u svim izvodima poklapaju hronoloski i svi su upisani uredno nema sta da brines.
 
Odgovor na temu

tecaizbeca

Član broj: 324243
Poruke: 759



+169 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo29.03.2021. u 02:23 - pre 36 meseci
Citat:
Dolche_banana:
Postovana Svetlana, kada je bio intervju predala sam moj izvod, majcin izvod i ono uverenje iz opstine na kome pise da su mi mama i mamini roditelji izjasnjeni kao Bugari. I onaj papir iz Dabac-a. Nista posle toga nisam predavala, mada imam i dedinu vojnu knjizicu ukoliko bude zatrebalo.
Pozdrav



Mada je i sama poruka Dokche_banane napravila pometnju. Na tom m9 obrazcu ne moze da pise da se tvoja majka izjasnjavala da je bugatka nego njeni roditelji a kako od bugara nije mogao da nastane kinez automatski se smatra da je i tvoja majka bugarka. U svakom slicaju i za djole-bg clana se nadam iskreno da ce da prodje (mada kako u poslednje vreme ljudi pricaju da nista nije sigirno, malo sam skeptican za bilo koga od nas) ali njegova situacija i situacija Dolche_banana nije ista.

[Ovu poruku je menjao tecaizbeca dana 29.03.2021. u 03:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Zapro

Član broj: 332469
Poruke: 370
..452:7000:d474:c4ae:f1a4:a626



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo29.03.2021. u 07:52 - pre 36 meseci
Druze i ja bih tebe zamolio da procitas bilo koju od mojih prethodnih objava, znaci moja namera apsolutno nikad i ni u jednoj objavi nije bila da bilo koga zbunjujem nego da pomognem. Ne znam otkud ti to da ja zelim da nekoga zbunim. Malo je nejasno napisano ali zelim im srecu oboma, jer M9 obrazac niko nije nigde spomenuo, a to kako se neko izjasnjava i unese u opstini mislim da apsolutno nije nikakav dokaz o drzavljanstvu,jer da je tako vec bi se 90% populacije izjasnilo kao Bugari, tako da ne pije vodu nikako. A M9 obrazac je druga prica. U svakom slucaju rekao sam vec da im zelim srecu kao i svim ostalim clanovima da sto pre dobiju, pa cemo uskoro videti razvoj situacije. I jos jednom, moja nijedna objava NIJE mala za cilj da bilo koga zbuni vec iskljucivo da POMOGNE. Ako sam slucajno nekoga zbunio, izvinjavam se i SRECNO jos jednom svima.





[Ovu poruku je menjao Zapro dana 29.03.2021. u 09:08 GMT+1]
 
Odgovor na temu

djole-bg
beograd

Član broj: 345707
Poruke: 155
*.mbb.telenor.rs.



+15 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo29.03.2021. u 08:17 - pre 36 meseci
Slazem se i sa jednim i sa drugim i samo da kazem da sam i ja imao opciju da jurim krstenice po Makedoniji (od Ohrida pa dokle stignem), ali mi je Cvetilijanina saradnica iz Nisa rekla da i ovo uveliko prolazi pogotovo jer je prezime na ski. Ako ne prodje onda cu i ja u drugi krug iz pocetka.
 
Odgovor na temu

Zapro

Član broj: 332469
Poruke: 370
*.dyn.telefonica.de.



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo29.03.2021. u 08:30 - pre 36 meseci
Pa mozda je tada uveliko prolazilo, ali se situacija menja iz meseca u mesec, pa sada nazalost ne prolaze ni neki mnogo jaci dokumenti. Ali nadajmo se da cete zapasti u srecne ruke sluzbenika pa da na kraju sve bude ok.🤞
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3451032 | Odgovora: 15652 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.