Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wireless mouse & wireless Telefon

[es] :: Ostali hardver :: wireless mouse & wireless Telefon

[ Pregleda: 2142 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inertic
Dejan Jankovic
Belgrade

Član broj: 72106
Poruke: 4
*.eunet.yu.



Profil

icon wireless mouse & wireless Telefon02.09.2007. u 13:43 - pre 202 meseci
Imam Logitech Bezicnog misa V450. i imam bezicni telefon Panasonic ne znam oznaku ali spada u najnizu klasu bez antene.
Problem je sto mis, dok kod je telefon ukljucen u struju (prikljucen da radi), secka, ne moze da nadje pozicuju , i pravi puno problema. Odneo sam ga na posao gde nema bezicnih telefona i radi savrseno. Cuo sam od nekih ljudi a i u servisu su mi rekli kada sam ga nosio na reklamaciju da je u pitanju bezicni telefon.

Ako neko ima isti problem ili ako je cuo i resio prob neka napishe bio bih veoma zahvalan. Ili ako neko ima neku drugu marku bezicnog telefona da radi u kombinaciji sa bezicim misem to bi mi isto znacilo.
Hvala!
 
Odgovor na temu

anon139614

Član broj: 139614
Poruke: 283
*.33.eunet.yu.



Profil

icon Re: wireless mouse & wireless Telefon02.09.2007. u 22:23 - pre 202 meseci
Moze biti do telefona, mozda rade na bliskim frekvencijama, a telefon nije ispravan, verovatno njegov predajnik nije fiksno na toj zadatoj frekvenciji. i tebi pravi dzumbus, ali moze biti ako je neki kinez mislim na telefon onda da to i ako zamenis kao garanciju da ce biti isto.
Jer to nikako ne bi smelo da radi na sto% istoj frekvenciji, to je nekim svetskim dogovorom podeljeno po kanalima i snaga tih predajnika,i knali i razmak izmedju kanala itd.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: wireless mouse & wireless Telefon

[ Pregleda: 2142 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.