Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HP3820 printer problem!!!

[es] :: Ostali hardver :: HP3820 printer problem!!!

[ Pregleda: 2315 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

samir tursunovic
DZ Srebrenik
tuzla

Član broj: 37346
Poruke: 103
*.sr1.dlp123.bih.net.ba.

Sajt: www.elitesecurity.org


+1 Profil

icon HP3820 printer problem!!!30.08.2007. u 15:53 - pre 202 meseci
Imam stampac HP 3820,color,inkjet i nece da mi radi!

Do otprilike 10 dana,sve je bilo u redu ali sada nikako nece da radi.Mislio sam da se ispraznila kolor tinta jer mi je pisalo da color cartridge nije dobro instaliran i ja ponovo izvadim cartdridge,ubacim i ave ponovo isto.Reinstaliram stampac ali nece,samo pali lampice,zuji i provuce 1-2 prazna lista.
Danas sam kupio novi color cartridge i ubacio ga.
Kada pritisnem ''print'' dokument,samo mi provuce jedno dva-tri prazna papira i pale se sve lampice i samo pise Status ............... i pune se ove tackice a zatim izbaci new cartidge instaled,za crnu i color tintu,ja pritisnem ok,i onda se nista ne desava,samo poslije nestane i ono gdje pise Status .......... i kao ni da nisam ni pritisnuo print.I jos nece da mi postavi cartridge na sredinu kada podignem poklopac na stampacu tako da jedva sad izvadim cartridge,moram nekako na brzinu dok se krece.

Da napomenem,prije mjesec sam ''napunio'' crni cartridge,sve je dobro radilo i nisam ga sigurno potrosio jer sam otkucao samo 30-40 stranica teksta,i mislim da nema s tim nikakve veze.
Zna li itko sta se desava,pravo sam se nanervirao,molim za pomoc?
 
Odgovor na temu

slaks

Član broj: 72302
Poruke: 315
91.150.101.*



Profil

icon Re: HP3820 printer problem!!!30.08.2007. u 16:26 - pre 202 meseci
Da ti se nije možda štampač malo pokvario????

Mogao bi da ga odneseš u servis.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: HP3820 printer problem!!!30.08.2007. u 22:03 - pre 202 meseci
Ja imam i taj štampač, dešavalo mu se nešto slično par puta pa sam prvi put rešio tako što sam ga isključio iz struje cele noći i ujutru je proradio (nisam namerno, spakovao sam ga za reklamaciju a ujutru sam hteo da nešto probam) ali je sledeći put morao kod majstora. Ne koristim ga jedno godinu dana, baš ću da ga iskopam i osposobim. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: HP3820 printer problem!!!

[ Pregleda: 2315 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.