Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prso mi mikrofon na laptopu,pomagajte ljudi :)

[es] :: Ostali hardver :: Prso mi mikrofon na laptopu,pomagajte ljudi :)

[ Pregleda: 4727 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ignus
Milos Vuckovic
Krakow

Član broj: 23350
Poruke: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl.



Profil

icon Prso mi mikrofon na laptopu,pomagajte ljudi :)15.08.2007. u 23:17 - pre 203 meseci
Pozdrav,

Pre nekoliko dana prestao je da mi radi mikrofon na laptopu,vec sam sve zivo probao,i stvarno pocinje da me iritira,imam ja sluske sa mikrofonem ali jednostavno me nervira...
Uporedjivao sam konfiguraciju sa drugim laptopovima i sve je isto,jedino sto me cudi je da kad ubacim sluske sa mikrofonem,sve radi ok,ali ovaj integrisani ne radi.Sad ja sam prvo pomislio da je crko :) ali pricao sam sa jednim covekom sto dosta dugo prodaje samo laptopove i kaze da jos nikad nije imao slucaj da je mikrofon riknuo (ne, nisam od njega kupio komp :) tako da i dalje pokusavam da ga nekako sredim,u pitanju je laptop Asus F5R,ajd sad ako imate neke ideje :))
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
*.kladovonet.com.



+5 Profil

icon Re: Prso mi mikrofon na laptopu,pomagajte ljudi :)15.08.2007. u 23:37 - pre 203 meseci
Ako si vec otvorio laptop, probaj da originalni mikrofon, za probu, zamenis nekim drugim ECM. Tako ces najsigurnije proveriti svoje sumnje.
 
Odgovor na temu

Ignus
Milos Vuckovic
Krakow

Član broj: 23350
Poruke: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl.



Profil

icon Re: Prso mi mikrofon na laptopu,pomagajte ljudi :)15.08.2007. u 23:40 - pre 203 meseci
To jos nisam probao a i iskreno nemam ja dovoljno strucnosti to da uradim :) Da nema neki program sto bi to testirao,tipa ispravnost hardvera medju ostalom i mikrofona?
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
*.kladovonet.com.



+5 Profil

icon Re: Prso mi mikrofon na laptopu,pomagajte ljudi :)16.08.2007. u 00:22 - pre 203 meseci
Pa, bas program koji testira ispravnost mikrofona, nisam siguran ali, u Sound Forge mozes proveriti da li nesto ide sa mikrofona...

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Ignus
Milos Vuckovic
Krakow

Član broj: 23350
Poruke: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl.



Profil

icon Re: Prso mi mikrofon na laptopu,pomagajte ljudi :)16.08.2007. u 10:22 - pre 203 meseci
Hvala, evo sad skidam pa cu da vidim sta ce da kaze :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Prso mi mikrofon na laptopu,pomagajte ljudi :)

[ Pregleda: 4727 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.