Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Muzicka produkcija i nauka o elektronskoj muzici

[es] :: Muzička produkcija :: Muzicka produkcija i nauka o elektronskoj muzici

[ Pregleda: 3254 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

G.S.P.
Ognjen Vukovic

Član broj: 137600
Poruke: 27
*.mo1.dlp493.bih.net.ba.

Sajt: www.globalshow.gr


Profil

icon Muzicka produkcija i nauka o elektronskoj muzici15.08.2007. u 11:02 - pre 203 meseci
Potreban mi je savjet a i predlog koji bi program ili eventualno knjigu trebao koristiti
za usavrsavanje nacina rada i stvaranja muzike.
Jer do sada nisam pronasao nijedan nacin koji bi mi odgovarao pa bih vas zamolio za strucne savete




Ogi
Ogi
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Muzicka produkcija i nauka o elektronskoj muzici15.08.2007. u 15:20 - pre 203 meseci
sta te konkretno interesuje? muzicka teorija? programiranje i sintisajzeri? snimanje vokala? audio procesori i efekti? mix? postoji puno knjiga koje mogu da ti pomognu, konsultuj neku vecu online prodavnicu za opise.
 
Odgovor na temu

G.S.P.
Ognjen Vukovic

Član broj: 137600
Poruke: 27
*.mo1.dlp357.bih.net.ba.

Sajt: www.globalshow.gr


Profil

icon Re: Muzicka produkcija i nauka o elektronskoj muzici15.08.2007. u 17:08 - pre 203 meseci
Pa najvise me interesuje programiraje i mixing.
A reci mi na kojim stranicama mogu da nadjem to?
Ogi
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Muzicka produkcija i nauka o elektronskoj muzici15.08.2007. u 20:09 - pre 203 meseci
dobro bi bilo da nabavis neku knjigu koja detaljno objasnjava koriscenje tvog sekvencera (Cubase, Logic ili neki drugi?). isto bi trebalo da procitas manuale sintisajzera i samplera koje izaberes da koristis, i da ih detaljno proucis. preporucujem ti da se opredelis za samo nekoliko sintova i samplera i da se njih drzis dok ih kompletno ne apsolviras. jer vrlo lako se nabavljaju novi pluginovi i mozes da se igras ceo zivot sa presetima, a da ne naucis kako pravilno da koristis i jedan. kad dodjes do sustine bilo koje teme vezane za programiranje, sintezu, samplovanje ili mix, prebacivanje na druge platforme ili programe ce ti biti prilicno lako, jer svi rade po istim principima.

par ljudi mi je preporucilo ovu knjigu, kao jednu koja obuhvata sve sto ti treba za elektronsku muziku za pocetak.
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Muzicka produkcija i nauka o elektronskoj muzici

[ Pregleda: 3254 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.