Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vista na jednoj, XP na drugoj particiji. Visti istekao trial 30 dana- kako je ukloniti da ostane XP

[es] :: Windows desktop :: Vista na jednoj, XP na drugoj particiji. Visti istekao trial 30 dana- kako je ukloniti da ostane XP
(Zaključana tema (lock), by mmwc)

[ Pregleda: 3652 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milettic
Slobodan Miletić
Poreska uprava RS
Čečava - Banja Luka

Član broj: 112708
Poruke: 128
*.teol.net.

Sajt: www.ms-medija.com


Profil

icon Vista na jednoj, XP na drugoj particiji. Visti istekao trial 30 dana- kako je ukloniti da ostane XP07.08.2007. u 22:22 - pre 203 meseci
Sve je rečeno u naslovu. Znači imam vistu od koje nemam koristi- istekao mi trial... samo me sad nervira tako što je na deafult-u pa mi nju starta uvijek.
Dali smijem da formatiram tu particiju ili je to nešto komplikovanije, nemojte reći "nemoguće". Ili kako da mi se XP dize kao deafult os.... ma moram skloniti Vistu.
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vjera, gleda gore.
 
0

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.adsl.verat.net.



+4 Profil

icon Re: Vista na jednoj, XP na drugoj particiji. Visti istekao trial 30 dana- kako je ukloniti da ostane07.08.2007. u 22:32 - pre 203 meseci
za pocetak
My computer-propertis-advanced-startup and recovery pa setings-default operating
systems-stavi xp pa 1sec.
posle probaj add remove vistu.

poz
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
0

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.121.*



+1 Profil

icon Re: Vista na jednoj, XP na drugoj particiji. Visti istekao trial 30 dana- kako je ukloniti da ostane07.08.2007. u 22:43 - pre 203 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...-Deinstalacija-Viste-multiboot

Budi krajnje oprezan prilikom ovog postupka, te napravi backup vaznih podataka prije njega.
tyranBL
 
0

[es] :: Windows desktop :: Vista na jednoj, XP na drugoj particiji. Visti istekao trial 30 dana- kako je ukloniti da ostane XP
(Zaključana tema (lock), by mmwc)

[ Pregleda: 3652 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.