Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko skripte NO 2

[es] :: PHP :: Pomoc oko skripte NO 2
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Avramović)

[ Pregleda: 1818 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DJ_IGGY

Član broj: 74850
Poruke: 121
80.93.242.*

Sajt: www.hitzona.com


Profil

icon Pomoc oko skripte NO 231.07.2007. u 01:17 - pre 203 meseci
Evo posto je jedan od moderatora (dakipro) ovog foruma zakljucao moju temu i nije mi dao da odgovorim na njegovu porkuku prinudjen sam da otvorim novu temu!
Naime, trazio sam da mi neko pomogne, tipa da mi kaze da li vec ima neku slicnu skriptu ili da me uputi gde ima da moze nesto da se iskoristi... Ja sam vec napomenuo da nisam duduk u php! Ne vidim zasto je moja tema trazenje kadrova i ostaloga!? Ja sam 1000 x do sada pomogao, cak sam neke skripte i pravio za neke likove i ne vidim zasto ne pomoci,ali nema veze?! "Prosetaj" malo forumom pa pogledaj koliko tema ima, trazim ovu skriptu, trazim onu skriptu... Mozes slobodno da obrises sad ovu temu! I VELIKO TI HVALA NA POMOCI!
 
0

afwt
AF Web Team
Novi Sad/Chicago

Član broj: 8220
Poruke: 337
*.hsd1.il.comcast.net.

Sajt: milos.srdjevic.net/blog


+1 Profil

icon Re: Pomoc oko skripte NO 231.07.2007. u 06:01 - pre 203 meseci
A sto ne napises ono u javascriptu? :-)
ZelenaLutrija.com - Saznajte sve o lutriji za zelenu kartu (doživotni boravak u Sjedinjenim Američkim Državama)
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
91.150.115.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Pomoc oko skripte NO 231.07.2007. u 08:07 - pre 203 meseci
Evo, da ne bude da ti dakipro zaključava teme, ovu ću ti ja zaključati.

Da bi dobio pomoć na ovom forumu moraš da izneseš ono što si do sad uradio, dakle daj konkretan kod pa će ti neko već pomoći, jer ovo zaista liči na poruke tipa: "Da li neko može da mi napiše kod?"

Ako već tražiš gotove skripte ima topovana tema na ovom forumu sa gomilom linkova gde iste možeš tražiti.

p.s. Ako već ostavljaš poruku "možeš slobodno da obrišeš ovu temu" to onda znači da ti ova tema ne znači ništa - zašto si je onda postavljao?

p.p.s. Ne piši velikim slovima, izgleda kao da se dereš na onog ko čita poruku, a ja ne volim da se ljudi deru na mene

p.p.p.s. Naslov teme ti nije prikladan - "Pomoc oko skripte" - kakve skripte? Gledaj u naslovu već ukratko da objasniš svoj problem, jer ovako svako mora da pročita temu i onda određen procenat shvati da ne zna da ti pomogne, a već je otvorio temu. Posle se čudite zašto tema ima mnogo pregleda a malo odgovora.

p.p.p.p.s. Ne moraš da otvaraš novu temu samo da bi mi odgovorio.
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

[es] :: PHP :: Pomoc oko skripte NO 2
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Avramović)

[ Pregleda: 1818 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.