Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imam graficku na koju moze da se prikljuci HDTV

[es] :: Video karte i monitori :: Imam graficku na koju moze da se prikljuci HDTV

[ Pregleda: 2945 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

N175
Novi Sad

Član broj: 151148
Poruke: 64
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Imam graficku na koju moze da se prikljuci HDTV24.07.2007. u 23:41 - pre 203 meseci
Kao sto sam rekao imam graficku 7600 GT koja podrzava HDTV e sad mene zanima da li uopste moze da se gleda HDTV u Srbiji i sta bi mi bilo potrebno za gledanje HDTV-a stim da imam graficku koja podrzava HDTV?
 
Odgovor na temu

damg

Član broj: 32943
Poruke: 240
*.dyn.ravangrad.net.



+3 Profil

icon Re: Imam graficku na koju moze da se prikljuci HDTV27.07.2007. u 09:47 - pre 202 meseci
Citat:
N175: Kao sto sam rekao imam graficku 7600 GT koja podrzava HDTV e sad mene zanima da li uopste moze da se gleda HDTV u Srbiji i sta bi mi bilo potrebno za gledanje HDTV-a stim da imam graficku koja podrzava HDTV?


Svaka grafička sa DVI izlazom podržava hdtv. (cca. sve u zadnjih 7 godina). Treba ti naravno neki hdtv (ready) tv (plazma ili lcd) ili neki lcd monitor za kompjuter. Naravno, treba ti i neki hdtv materijal: blueray ili hddvd su još uvek skupi, h264 rip-ovi filmova mogu da se skinu sa neta, sa skystar hd satelitskom karticom se mogu gledati hdtv satelitski kanali (procesor >3.5ghz).
Ako si mislio na neke domaće hdtv kanale, za to ćeš da se strpiš bar još jedno desetak godina (a verovatno i više)
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Imam graficku na koju moze da se prikljuci HDTV

[ Pregleda: 2945 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.