Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...

[es] :: PHP :: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...

[ Pregleda: 2722 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

w3bl0rd
Varaždin, Hrvatska

Član broj: 82659
Poruke: 380
*.adsl.net.t-com.hr.



+26 Profil

icon php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...22.07.2007. u 19:50 - pre 203 meseci
dakle imam stranice u php-u i sad trebam da se one mogu downloadati s neta i prikazivati lokalno... sad jedna ideja je da se složi cjeli server i sve da se zapakira u jedan fajl sve podesi s rtom stranicom ali to mi se čini neprikladno... što da učinim s time?
there's no place like 127.0.0.1
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.236.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...22.07.2007. u 21:21 - pre 203 meseci
Ništa reci korisnicima da instaliraju apache, php i ako im treba mysql, odnosno može i neki od all-in-one paketa
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

w3bl0rd
Varaždin, Hrvatska

Član broj: 82659
Poruke: 380
*.adsl.net.t-com.hr.



+26 Profil

icon Re: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...22.07.2007. u 22:57 - pre 203 meseci
da sve je to lijepo samo pod korisnicima se shvaćaju svi ljudi koji posjete stranicu i onda odi ti njima objašnjavat takve gluposti treba nešto automatsko što će riješiti stvar na par klikova ljudi se neznaju koristiti kompjutorom danas... većina ih jedva instalira program onda im ti odi objasni kak da instaliraju server da bi mogli glupu stranicu gledati offline ...
there's no place like 127.0.0.1
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
77.46.236.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...22.07.2007. u 23:07 - pre 203 meseci
Šta će ljudima koji ne znaju da instaliraju server i podese php uopšte php fajl da gledaju offline?
O čemu se uopšte radi? Možda može drugačije da se reši...?
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

1r0nM4n
Nenad Vasić
Web Developer
Beograd

Član broj: 55970
Poruke: 441
*.ikomline.net.

ICQ: 303614173
Sajt: www.nenadvasic.com


+1 Profil

icon Re: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...23.07.2007. u 07:26 - pre 203 meseci
Skoro je bila slična tema o kompajliranju .php fajla u .exe. Možda može da pomogne:
http://www.elitesecurity.org/t276365-PHP-skripta-kao-program
 
Odgovor na temu

w3bl0rd
Varaždin, Hrvatska

Član broj: 82659
Poruke: 380
*.adsl.net.t-com.hr.



+26 Profil

icon Re: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...31.07.2007. u 13:56 - pre 203 meseci
ništa ali muči me jedna ideja samo...ima li kakva active X kontrola za IE i Firefox da bi mi pokretala php.exe ili php na linuxu... tako sam bio jednom riješio da se skripte pokreću prek roota... sudo php -f datoteka.php e sad da mi to firefox ili ie mogu pokrenuti rješio sam problem kužite?
there's no place like 127.0.0.1
 
Odgovor na temu

hatebreeder
Sinisa Bobic
Belgrade

Član broj: 48145
Poruke: 192
*.cpe.vektor.net.

Jabber: sinisabobic@gmail.com
ICQ: 339407553
Sajt: www.sinisabobic.com


Profil

icon Re: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...01.08.2007. u 07:44 - pre 203 meseci
Za grafiku PHP aplikacija preporucujem GTK+ biblioteke (one su native pod linuxom a ima ih i na winu samo ne znam kako se tamo koriste) i ja sam veoma srecan upotrebom istih samo ako vec trebas aplikaciju mislim da je to bezveze pisati u php-u
 
Odgovor na temu

w3bl0rd
Varaždin, Hrvatska

Član broj: 82659
Poruke: 380
*.adsl.net.t-com.hr.



+26 Profil

icon Re: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...01.08.2007. u 09:41 - pre 203 meseci
ma ne kužiš stranica je već sprogramirana nemam vremena da sve preprogramiravam u gtk a i plus ne znam ga najbolje... ja trebam nešt da mi već gotove stranice prikazuje razmišljam o nekom malom serveru s php-om pa da napravim aplikaciju u c++ sa html kontrolom...
there's no place like 127.0.0.1
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: php stranice u .exe hm ma nemora niti biti vec samo da se lokalno prikaze bez servera mozda...

[ Pregleda: 2722 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.