Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Spojena prva dva wireless AP-a na NBGD-u

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Spojena prva dva wireless AP-a na NBGD-u

[ Pregleda: 4819 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igors
Igor Srdanovic
Srbija

Član broj: 1894
Poruke: 159
*.eunet.yu



+4 Profil

icon Spojena prva dva wireless AP-a na NBGD-u13.08.2003. u 15:07 - pre 251 meseci
Obavestavam sve zainteresovane da su prva dva AP za wireless mrezu u Novom Beogradu povezana. Jedan se nalazi u 45-om, a drugi u 70-om bloku. Svi koji su zainteresovani za povezivanje a nalaze se u blokovima 61, 62, 63, 64, 45, 44, 70, 70a, 28, 29, 30, 23, Bezanijska kosa (mozda sam jos neki izostavio, ali shvatate otprilike koliko dobacujemo sa signalom), neka se jave na mail

isrdanov at sezampro tacka yu

Pogotovo neka se jave ljudi koji vec imaju lokalnu mrezu, ili planiraju da je naprave. Igraonice su takodje dobrodosle.
Failing to plan is a plan to fail.
 
Odgovor na temu

marko1101
beograd

Član broj: 6917
Poruke: 403
212.62.44.*



+42 Profil

icon Re: Spojena prva dva wireless AP-a na NBGD-u29.08.2003. u 17:35 - pre 250 meseci
planiram da postavim AP kod fontane , sta mislite da li ce moci da se vidi sa tim u bloku, uzimam neku antenu koja navodno radi na 2 km (rucni rad)

sta ste koristili od opreme

mozda se odlucim za istu opremu

pozdrav,
marko
 
Odgovor na temu

SER XaleX
BGD

Član broj: 13402
Poruke: 6
*.drenik.net

Sajt: www.heavynetwork.net


Profil

icon Re: Spojena prva dva wireless AP-a na NBGD-u29.08.2003. u 21:56 - pre 250 meseci
Na pocetku 45. sam postavio lokalnu mrezu u mojoj zgradi. Za sada ima 4 korisnika + server kod mene, planirano do polovine septembra jos 6-oro, sto cini 10 korisnika. U razgovoru je dogovoreno da se raspitam za umrezavanje sa ostalim delom WLAN-a. Da se cujemo phonom? Poslacu ti moj # na PM. Poz od Saleta.
 
Odgovor na temu

Shipa
Milos Sipetic
Beograd

Član broj: 6116
Poruke: 57
*.tehnicom.net

Jabber: Shipa@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Spojena prva dva wireless AP-a na NBGD-u30.08.2003. u 01:02 - pre 250 meseci
Citat:
marko1101:
planiram da postavim AP kod fontane , sta mislite da li ce moci da se vidi sa tim u bloku, uzimam neku antenu koja navodno radi na 2 km (rucni rad)


u principu moze, ali ce bolje (blize) biti na AP u 30-om koji je u izgradnji.
Imas li zainteresovanih ljudi u zgradi/kraju?

Citat:

sta ste koristili od opreme

mozda se odlucim za istu opremu


To ce morati da ti odgovore ljudi koji su postavljali opremu, ovako na slepo usb linksys i usb dlink kartice za klijente. Amaron je nabavio u Geneku pci prism2.5 karticu, prvi utisci su mu bili zadovoljavajuci, a kartica je jeftina (60e), napisace valjda nesto, mozda i na BG Wireless temi, pogledaj i tamo.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Spojena prva dva wireless AP-a na NBGD-u

[ Pregleda: 4819 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.