Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?

[ Pregleda: 4367 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?09.07.2007. u 19:04 - pre 203 meseci
Izgleda da je dosta vlasnika promotivne serije VIP kartica zbunjeno načinom obračuna usluga sa njihovih prepaid kredita: 100,00 + 1.000,00 bonus.
Čini mi se da je u zvaničnom obaveštenju pisalo da će bonus od 1.000,00 din moći da se iskoristi za sve nacionalne pozive bez obzira na mrežu, kao i na sve pozive ka telekomovim pretplatnicima (fiksna mreža).
Elem, ovo isključuje SMS poruke, GPRS i pozive ka inostranim mrežama fiksne i mobilne telefonije.
Zbog toga je normalno da se SMS, GPRS i ino-pozivi skidaju sa plaćenh 100,00 din kredita, a ostalo se skida sa onih 1.000,00 din koje smo dobili kao gratis.
"Nema laži - nema prevare!"

Ili ja možda i grešim?

[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 09.07.2007. u 20:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?09.07.2007. u 22:37 - pre 203 meseci
Ti ne grešiš, nego Vip koji je u kampanji eksplicitno naveo da se bonus kredit odnosi na razgovore i na SMS ka svim mrežama.
Ovo obaveštenje se nalazilo na njihovom sajtu na mestu gde se sada nalazi obaveštenje o produženom periodu trošenja bonus kredita zbog kašnjenja.
Na žalost, bilo je u .png formatu, a ja nisam uradio screen-shot, pa da sada imam crno na belo, kao dokaz.
Jedino na šta mogu da se pozovem je post http://www.elitesecurity.org/t255377-21#1605534 gde se kaže:
"Pri aktivaciji kartica su lepo rekli da tih 1000 dinara mozete koristiti za nacionalne pozive, ka bilo kojoj od 3 mobilne mreze, i ka fiksnoj, i za nacionalni sms. Data usluge (gprs, mms...) nisu ukljucene u tih 1000dinara bonus."

Ovo pogrešno zaračunavanje sam prijavio korisničkom servisu, gde su mi obećali da će se pozabaviti time.
( /)
( . .)
C('')('')
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?10.07.2007. u 08:55 - pre 203 meseci
Meni su se izvinili i poklonili 5 besplatnih sms poruka na 061 broju zbog takvog obracunavanja poruka.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

zoxy
Novi Sad

Član broj: 3781
Poruke: 176
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?10.07.2007. u 14:27 - pre 203 meseci
Meni sms skidaju od onih 100din, i pre 2h mi operaterka rekla da tako treba?? MU??
wireless je tuga golema puche veza a rezerve nema.....
 
Odgovor na temu

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?10.07.2007. u 17:06 - pre 203 meseci
Meni su uredno vratili stanje kredita na 100 dinara od kojeg su ranije zaračunali 2 SMS poruke, kada sam ih zvao. Bez problema, bez postavljanja pitanja.
Ako si dobio operatera koji te laže, kao što je to bio slučaj, ODMAH, ali ODMAH traži da razgovaraš sa supervizorom ili nadređenim. Kažeš lepo da to nije tako, i samo traži nadređenog.
( /)
( . .)
C('')('')
 
Odgovor na temu

zoxy
Novi Sad

Član broj: 3781
Poruke: 176
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?10.07.2007. u 17:20 - pre 203 meseci
Bash me briga za 12 dinara, samo da se ne nastavi tako....
wireless je tuga golema puche veza a rezerve nema.....
 
Odgovor na temu

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?10.07.2007. u 23:11 - pre 203 meseci
Što se pre žališ - pre će biti ispravljeno - i tebi i drguima. Ja im 5 dinara nisam dao, zato što ih nisu ni zaslužili. Ima da se poštuje ono što se napiše i tačka.
( /)
( . .)
C('')('')
 
Odgovor na temu

RIM
sluzbenik
Kraljevo

Član broj: 52633
Poruke: 40
77.46.182.*



Profil

icon Re: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?13.07.2007. u 22:28 - pre 203 meseci
Citam na par topika uglavnom negativne kritike na racun VIP operatera, pa se dvoumim da li da se ukljucim ili ne, ako se ukljuciim onda moram izneti svoje jako dobro iskustvo sa VIP-om, iskustvo koje nazalost nisam imao ni sa mts-om a jos manje sa Telenorom.
A ako se ukljucim u diskusiju, kao sto vec jesam, onda ce bojim se ovo procitati neko iz VIP-a, ili ce im biti kukavicki dojavljeno, i doci ce kraj mojem besplatnom telefoniranju. Pa bre ljudi, ponosni sam vlasnik VIP-ove kartice i evo vec cetvrti-peti dan kako se svojski trudim da kredit od 1100 dinara spustim ispod 971.17 dinara. I nikako mi ne ide od ruke, stalno telefoniram, sto bi trebalo da znaci da trosim impulse, odnosno poklonjeni kredit, ali stanje kredita ne da je zakovalo, nego ako se i snizi nesto jako sitno dole, onda vrati na predjasnje stanje, ili cak stavise poveca.
Ej, mozda sam ja srecni dobitnik u nekoj VIP-ovoj nagradnoj igri, mada me zasad jos niko od nadleznih u VIP-u nije obavestio, ili je u pitanju neka pocetnicka bolest, usta ne verujem jer oni sve mogu biti samo ne paceri u mob. telefoniji.
A za ovih par dana telefonirao sam vise nego u proteka 4 meseca, zvao sam bre izmedju ostalog 7-8 puta i inostranstvo i obavljao viseminutne razgovore, ali stvarno nisam zeleo nesto puno da ih ostetim, al morate razumeti i mene jer kako ono kaze nas narod:"kad je dzabe i sirce je slatko"...
................................................................................................................................................................
Sve gore izneto je apsolutno istinito, i napisano je na ES juce, a isti dan sam i izbrisao sa topica na ES ,jer rekoh sam sebi"sto bre cackas mecku, teraj dok moze... kad danas svi danasnji razgovori sa 064 mi se skinuse i umanjise kredit, sa 063 neki da a neki ne, dok sa inostranstvom (konkretno, svajcarska) je i dalje besplatno
Bar kod mene
A, ne znam dokle ce, verovatno ne dugo, .... ej momci iz VIP-a, proverite merac impulsa ili kako se vec zove
I puno hvala za ovih par dana besplatnog razgovora
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Kako se obračunava kredit + bonus za prvih 50K brojeva?

[ Pregleda: 4367 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.