Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tužiti NL PRO Group?

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Tužiti NL PRO Group?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 96835 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.173.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 11:24 - pre 224 meseci
U suštini oduvek su mi bili sumnjivi ali mislim da ne treba napadati predavače.
Ja sam završio kurs P1 i položio sam iša sa na takmićenje i osvojio power point kurs a oni su mi ga dali posle osam meseci i svaki put kad sam zvao uvek su petljali nešto,Onda jedini na dodeli nisam dobio bon.Ali otišao sam na multimedija kurs i sad sam dobio bon za corel. Sve u svemu kasne sa isplatom učenika i imate pravo uveknešto muljaju. Molim da moje ime bude nepoznato svima zbog ličnih razčoga.Hvala

PSEUDONIM: GTA SAN ANDREAS

[Ovu poruku je menjao turista dana 05.11.2005. u 12:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 11:39 - pre 224 meseci
Ak ne zelis da ti se ime i prezime vide nemoj ih upisivati u profil (tj. sad izbaci). Za promenu profila idi na http://www.elitesecurity.org/korisnik/izmenaprofila/turista
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 11:42 - pre 224 meseci
Mislim da su svi koji su pogledali ovu temu videli tvoju ime. Izbaci ga iz profila :)))

_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.173.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 11:45 - pre 224 meseci
GTA SAN ANDREAS ovde kad bolje razmislim ipak su oni dobri jer koji od vas bi imao petlje da otvori tako rizičnu firmu. NIKO!!!!!!!! Zato bolje da se uverite sami ....
JA sam se uverio u to da su predavači odlični i da nemam zamerku na njih.A ni direktor nije loš šta čovek radi eto delio je bonove od po četiri hiljade dinara
"Hej" šta biste vi ovde za mecec dana naučim što negde drugde za godinu. Jesu oni lopovi ako vi tako kažete ali nemožete vređati predavače i govoriti da kursevi nisu uspešni e pato onda nije problem u njima nego u nama samim i da više nisam čuo ni jednu poruku protiv ne znam P1 kursa ili protiv predavača.Ono što imate loše da
kažete recite im u lice a ne ovako i predlažem svima da odu tamo i lično se uverite.HVALA

VAŠ Milan Pavlović iz Novog Sada.

P:S: Kad ovo pročitate shvatićete da ste svi pogrešili i da su njihovi kursevi odlični
svima pa čak i vama koji ih trenutno vređate. Ali kad jednom odete na kurs oprostiće vam jer svi bi novac ali nije to važno jer oni vama daju znanje koje vredi mnogo više od tog novca. Vaš Verni Novinar Redakcije studio Porta i budući predavač NS PRO GROUP.

HVALA NA POVERENJU!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.173.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 11:55 - pre 224 meseci
Kako je bilo a? JEl da da je dobra škola ma da .
Ovi neznaju šta govore.



[Ovu poruku je menjao turista dana 05.11.2005. u 13:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.173.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 11:56 - pre 224 meseci
Ja i hoću da mi vide ime svi:
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 11:57 - pre 224 meseci
Ja ne pratim ovu temu (mada vidim o cemu se radi)

Jesi li odjednom poceo da hvalis jer su "oni" mozda videli tvoji ime ?


.....
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.173.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 12:02 - pre 224 meseci
NE i mogu da se zakunem.
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 12:12 - pre 224 meseci
cek cek

Citat:
@turista: U suštini oduvek su mi bili sumnjivi.... Sve u svemu kasne sa isplatom učenika i imate pravo uveknešto muljaju.....


Citat:
@turista: Molim da moje ime bude nepoznato svima zbog ličnih razčoga


i onda "O NEEE"

Citat:
Mislim da su svi koji su pogledali ovu temu videli tvoju ime. Izbaci ga iz profila


E sada jbiga... menjas pricu (u onoj poruci)

aj pali bre :)

[Ovu poruku je menjao abishai dana 05.11.2005. u 13:15 GMT+1]
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.173.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 12:17 - pre 224 meseci
JEsu oni sumnjivi ali njihovi kursevi nisu ni predavači takođe
i što bi ja palio a?

Očekujem brz odgovor
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 12:19 - pre 224 meseci
Citat:
Očekujem brz odgovor


Divno
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.173.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 12:22 - pre 224 meseci
Šta je bre divno ništa nije divno a pogotovo način na koji se obraćate NL PRO GROUP-u.
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 12:27 - pre 224 meseci
Prvo ja se nikome nisam obracao, samo sam obratio paznju na tvoju glupost. Mora da si to nauci za par dana tako?

A i kad vec pljujes "ove" sto blate ili sta vec NL Pro Group i ti si jedan od "njih"... tako da...

Nego eto... verovatno nisi bio na tom kursu "izbacivanje imena iz profila za 7 dana"... al aj... :)

pozdrav

p.s. Mene ne interesuje NL Pro Group, da li su prevaratni ili ne, bas me briga... nego si ti legenda "od par dana" :)

[Ovu poruku je menjao abishai dana 05.11.2005. u 13:30 GMT+1]
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.173.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 12:40 - pre 224 meseci
Upravu si oko toga da na s ne trba da interesuje dali su oni dobri ili ne ali nikog netreba vređati pa čak ni njih to je sve što sam imao da kažem a kao drugo tamo se ne uči ništa od pomenutog već nešto što nećete shvatiti brzo kao ja i kao svi koji su tamo bili i pod tri ja nisam nikakva legenda kako si me nazvao a da li je neko video moje ime ili ne to me baš briga i janisam jedan od njih
Već sam neutralan i baš me briga za ishod vaše svađe sa Nl pro group- om.Tako da primi moje izvinjenje ako sam ikoga u svom tekstu uvredio - to važi za sve.
Očekujem brz i malo pristojniji odgovor.


P.S: Upravu ste za ONO od Žarka opasnost od save - a i slično.

[Ovu poruku je menjao turista dana 05.11.2005. u 13:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?05.11.2005. u 21:07 - pre 224 meseci
Ovo prvo nije svadja - vec iznosenje cinjenica o doticnoj skoli. Kao drugo ovo nije jedini forum na kome se pise ista "tematika" o doticnoj skoli -> postoji form na B92 i na drugim site-ovima. I gle cuda svi bas imaju isto misljenje o NL Pro Group. A zasto????

Ljudi koji tamo rade, rade za kesh - dalje ne treba govoriti. A bilo je i pre likova koji otvore nalog na ES samo da bi komentrisali ovaj topic u pozitivnom smislu i probali da ublaze 98% misljenje gomile clanova.

NL Pro skola jeste PREVARARA, zato sto nudi i reklamira se kao skola koja za ultra kratko vreme daje obuku za nivo strucnjaka, sa kojom onda "moze da se zaposli bilo gde". E to je problem - jer ne moze da se zaposli bilo gde i jer je ta obuka na nivou osnovnog poznavanja, a za 7 dana nema govora ni o tom "elementarnom" nivou - vec su mnogi likovi koji su ucestvovali u NL Pro "obrazovanju" govorili da to traje duze.

Naravno, ljudi koji su izgubili posao ili oni koji rade posao bez ikakve perspektive u iscekivanju otkaza -> gledaju da promene struku -> pogledaju zatim reklamu punu lazi i obecanja, i uplate poslednju crkavicu prevarantu. To se svodi na princip lekovite vode, kad imas neku tesko izlecivu bolest, nije ti vise bitno da li ima nekog realnog osnova u celoj prici ako neko nudi neki "cudotvorni lek" -> bolje da probas, ne moze da skodi... e pa ta logika je primenjena u "skoli" NL Pro Group. Lakovernima uzeti pare, i pruziti im nadu da ce mozda bolje ziveti -> navuci ih na obecanja da ce dobiti "pare, dobru ribu i dobra kola", kako kaze njihova reklama emitovana na vise televizija, i to sve za 7 dana!!! Dakle, NL Pro Group je u rangu sibicara i onih likova sto prodaju preparate za mrsavljenje -> 10 KG za 7 dana...

Prema tome, oni koji rade tamo su ili vrlo ne informisani ili znaju sta rade. Cute i primaju plate, prosipaju neku pricu o mapama uma i traze eventulano opravdanje (ako imaju ikakav vid savesti) za ono sto rade. Jedno je sigurno da znaju bilo sta da rade konkretno, ne bi bili kod Zarka nego u nekoj mnogo boljoj firmi. Ali neko mora i to da radi...



za ljude koji mozda citaju ovo prvi put, postoje i ostale teme:
http://www.b92.net/invboard/lofiversion/index.php/t20204.html
http://www.elitesecurity.org/tema/3877/58

[Ovu poruku je menjao a1200 dana 05.11.2005. u 22:25 GMT+1]
 
Odgovor na temu

NikolaBlink
Blink Solutions
Beograd

Član broj: 66261
Poruke: 69
*.dial.b92.net.

Sajt: www.zezamose.com


Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?06.11.2005. u 02:12 - pre 224 meseci
Citat:
turista: Upravu si oko toga da na s ne trba da interesuje dali su oni dobri ili ne ali nikog netreba vređati pa čak ni njih to je sve što sam imao da kažem a kao drugo tamo se ne uči ništa od pomenutog već nešto što nećete shvatiti brzo kao ja i kao svi koji su tamo bili i pod tri ja nisam nikakva legenda kako si me nazvao a da li je neko video moje ime ili ne to me baš briga i janisam jedan od njih


Prvo, kada kucaš obrati malo pažnju na samo kucanje (mnogo gutaš slova). Drugo: "ne treba" se piše razdvojeno a ne spojeno (osnove gramatike srpskog jezika). Treće, mogao bi malo da upotrebljavaš i zareze (takođe osnove gramatike srpskog jezika).

Četvrto: prvo tražiš da ti se sakrije ime (a bio si na kursu kod njih, zar te nisu naučili kako se "sakriva ime"), a posle toga ih hvalis samo tako...

Hajde malo ohladi i iskuliraj... Ispadaš smešan u celoj priči...
Besplatne igre i igrice za decu
http://www.zezamose.com
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.mainstream.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?06.11.2005. u 16:39 - pre 224 meseci
Ovde stvarno niko nista lepo ne moze da kaze za NxPro Group, cak ni oni koji imaju lepa licna iskustva. Ne bih nikog da vredjam ali dosta ovde ima onih koji donose zakljucke bez analiziranja iskustva i misljenja drugih, samim tim objektivnost onoga sto kudite dolazi u pitanje!!! Sem toga covek TURISTA ima lepa iskustva, ZASTO MU NE VERUJETE??? i jos pisete kako covek ne zna da kuca na tastaturi... Eto ipak postoji neko ko ima dobro misljenje o Nx Pro Group-u... Bojim se da oni koji stalno kritikuju opasno zastranjuju i gube moc objektivnog rasudjivanja!!! Jednostavno, bilo sta sto se pozitvno kaze o doticnoj skoli na ovoj temi bude docekano na noz, naravno da objektivnost kriticara dolazi u pitanje!!!
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?06.11.2005. u 20:26 - pre 224 meseci
Evo, na primer, analiza tvog misljenaja i znanja, ovo su tvoji kometari na temu. Pa prema tome, mozemo zakljuciti o stepenu objektivnog razmisljanja, generalnom IT znanju i pristojnosti:
Citat:
Kako ne shvatate, to za 7 dana je samo marketinski trik, sedam dana su predavanja...!!!
Sto se drzite toga 'ko pijan plota'???

Obuka im traje mnogo duze, mesec-dva...

Ako ovo nije prevara ne znam sta je... Stizemo do one ciganske, 3 Banane u Kilo . Sa zarkovog site-a:
Racunar P4 (DVD player + CD player + CD rezac + mini linija + Play Station 2.5 +TV prijemnik + video rekorder)... mozda je i ovo samo marketing.
Citat:

ONI se predstavljaju ljudima koji nemaju pojma o IT-u i koji treba da uce, tako da mi stvarno nije jasno zasto se hvatate za neke pojedinosti sa njihovog sajta. NPR imas gro ljudi koji 'Bloo Thooth' izgovaraju 'blutut' pa ga opet koriste ili znaju manje ili vise o njemu...
Ne bih vise sa vama diskutovao. Niste objektivni.


Pa onda kad mu neko objasni da se 'Bluetooth' ne pise 'Bloo Thooth'...
Citat:
Eto vidis, ja ne znam ni kako se pise BLU TUT (niti me zanima)a koristim ga!!!

Koristi i ti al' MOZAK pre svega, u deficitu si ocigledno i ti i ostali 'pametnjakovici' ovde!!!

Pa onda:
Citat:
Alo Ljudi palamudite o sad vec propaloj firmi!!!!!!

Eto, toliko o tome... ko na ovom forumu brani NL Pro Group. Cak im i ime pise sa "x" da se strana ne bi pravilno indexirala u googlu.


[Ovu poruku je menjao a1200 dana 06.11.2005. u 21:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.90.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?08.11.2005. u 08:59 - pre 224 meseci
Citat:
Cileinteractiv:
Ne bih nikog da vredjam ali dosta ovde ima onih koji donose zakljucke bez analiziranja iskustva i misljenja drugih, samim tim objektivnost onoga sto kudite dolazi u pitanje!!! Sem toga covek TURISTA ima lepa iskustva, ZASTO MU NE VERUJETE???

Bez analiziranja iskustva i misljenja drugih? Kojih to drugih? Odusevljene tetka Perse i komsinice Mice koje su naucile da se mis ne pritiska nogom kao pedala na shivacoj masini vec se klikce po desktopu? Naravno da su takvi odusevljeni. A jos kad krene Internet iz cache-a na hard disku(jedno vreme tako bilo kod Zareta) iiihaaaaaajjjj, gde ces vece radosti ;) Elem, 90% onih koji su ovde branili NL PRO GROUP su bili Zarkovi ljudi, to je jasno ko dan. Cak je i cuvena recenica sa njihovog sajta nestala, nakon sto sam ja krenuo ovde da je citiram:
Citat:
Na svakom računaru može da postoji instalirano (ubačeno) preko 50 različitih programa. Vama je potrebno da naučite samo pet osnovnih programa i sa njima možete da radite u bilo kojoj firmi bez ikakvih problema.

Da li ove reci tebi uopste znace nesto?
Elem, ja turisti verujem mnogo toga:
Citat:
turista]:U suštini oduvek su mi bili sumnjivi

Citat:
uvek su petljali nešto,

Citat:
i imate pravo uveknešto muljaju.

Citat:
Jesu oni lopovi ako vi tako kažete

A sto se tice ovoga
Citat:
Kad ovo pročitate shvatićete da ste svi pogrešili i da su njihovi kursevi odlični
svima pa čak i vama koji ih trenutno vređate.

Ja tu nemam sta turisti da verujem ili ne verujem. Dakle on koji je zavrsio onaj osnovni P1 i Power Point kurs, moze da misli sta hoce, moze da misli da ga je Zarko naucio kako da uhakuje FBI-ov sajt, to je njegovo subjektivno misljenje. Ja samo gledam sta Zarko nudi u svojoj skoli i sta sve prica (laze) i to mi je sasvim dovoljno. Ako ne verujes meni, pitaj bilo kojeg imalo upucenijeg coveka u racunarsku struku na ovom forumu, pa ces videti odgovor. Ili ces mi navesti suprotan primer? Da vidimo neko "nezavisno" autoritativno misljenje povodom Zarkove skole, ako vec ne verujes nama ovde, koji smo se nicim izazvani i sasvim neopravdano eto tako iz cistog hira jer nemamo pametnija posla u zivotu zaverili protiv jadnog Zarka. Cekam...

Nego:
Citat:
Šta je bre divno ništa nije divno a pogotovo način na koji se obraćate NL PRO GROUP-u.

A ti si neki njihov portparol za stampu?
Citat:
Ali kad jednom odete na kurs oprostiće vam jer svi bi novac ali nije to važno jer oni vama daju znanje koje vredi mnogo više od tog novca.

To za odnos znanje/novac je tvoja slobodna procena, pretpostavljam? A to sto ce da nam oprosti, jel to znaci da je sad malo ljut na nas?? ;)))

[Ovu poruku je menjao the.kum dana 08.11.2005. u 10:00 GMT+1]
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

turista

Član broj: 73271
Poruke: 10
*.53.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?09.11.2005. u 08:21 - pre 224 meseci
Konacno da neko ima dobro misljenje o Nl pro group-u.
Ali da Žarko jeste varalica i strasno je kako laze na televiziji o ne znam opasnim programima.Ali nije nama ništa skrivio neki predavač, nego Žarko on zaludi starije osobe i mami od njih pare. Ali ja sam lično sumnjao dok nisam shavtio da oni nisu tako loši ali ne treba im se sada ulizivati. Ti si učenik odeš tamo oni te nauče i gotovo više ih ne trba nešto posebno spominjati ako nemaš zašto.

P.S. Žarko nije upravu niučemu.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Tužiti NL PRO Group?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 96835 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.