Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vip mobile počeo sa radom!

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Vip mobile počeo sa radom!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 43971 | Odgovora: 138 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoxy
Novi Sad

Član broj: 3781
Poruke: 176
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!11.07.2007. u 19:03 - pre 204 meseci
Svejedno ....ja sam MNOGO manje ochekivao od mts, a MNOGOOOOOOOOO vishe od mobilkoma.....

Znachi shto se tiche telefoniranja : krshi..secka...prekida < random na okrugao minut> ...KATASTROFA.....sms nekad radi nekad ne radi....ovo je za mene daleko od komercijalnog starta..pre dodje neka probna/test faza.....
wireless je tuga golema puche veza a rezerve nema.....
 
Odgovor na temu

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!11.07.2007. u 19:32 - pre 204 meseci
Posle svega procitanog jednostavno sam *morao* da kupim Vip karticu. I stvar tece ovako, ubacim karticu u telefon i pokusam da okrenem sebe na kucni broj:

"Dobrodosli u Vip... 200... (!??!?)... " slusam i ne kapiram ali dobro. Hocu da iskljucim odmah govornu postu. Kaze u uputstvu okrenite 0601234, korisnicki servis.

Okrenem prvi put... tututuuttututuuututu
Okrenem drugi put... Vas poziv trenutno ne moze biti uspostavljen. Molimo vas nazovite korisnicki servis... pa njega i zovem majmuni
Okrenem treci put... Vas poziv trenutno ne moze biti uspostavljen. Molimo vas nazovite korisnicki servis...
Okrenem cetvrti put... Svi operateri zauzeti ili kako vec ide poruka, pa onda muzika... odustao sam posle 5 minuta cekanja.

Karticu sam izvadio iz telefona i pohranio na sigurno mesto.
 
Odgovor na temu

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



+20 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!11.07.2007. u 19:47 - pre 204 meseci
Citat:
Zeka_SD: Cini mi se da su pokrili 70% stanovnistva i 30 % teritorije...


To je bar lako. Postavis jednu baznu stanicu na vrh Lovcena i jednu na vrh Durmitora i eto ti pokrivenosti od 70%. :-)
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!11.07.2007. u 19:49 - pre 204 meseci
Citat:
zoxy: Svejedno ....ja sam MNOGO manje ochekivao od mts, a MNOGOOOOOOOOO vishe od mobilkoma.....

Znachi shto se tiche telefoniranja : krshi..secka...prekida < random na okrugao minut> ...KATASTROFA.....sms nekad radi nekad ne radi....ovo je za mene daleko od komercijalnog starta..pre dodje neka probna/test faza.....



Normalno da je test faza :) Trebali im zamorcici pa sa onih 1000 din extra kredita ih navukli...

Polako dok sve dignu na noge....
 
Odgovor na temu

dark star

Član broj: 126706
Poruke: 121
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!11.07.2007. u 19:49 - pre 204 meseci
Citat:
acabgd:

Karticu sam izvadio iz telefona i pohranio na sigurno mesto.


pohranio...???? zakucao?

Vip mobile počeo sa radom!=????

[Ovu poruku je menjao dark star dana 12.07.2007. u 01:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 00:41 - pre 204 meseci
Ja sam se radovao Vip-u kao malo dete i planirao da od samog pocetka imam njihov broj. Planirao sam da cu napustiti m:ts koji sam iz dubine duse mrzeo zbog neprofesionalnosti. Kada je Vip dosao, predstavio ponudu i poceo, toliko sam bio ocaran njihovom extra ponudom da sam danas uzeo jos jedan, drugi po redu m:ts postpaid broj, a Vip karticu bacio u fioku. Oni ovo zovu "najjeftiniji razgovor"??? Oni ovo zovu "komercijalni start"??? Oni ovo zovu "promotivna kampanja"??? U svakom slucaju, hvala im lepo sto su dosli da malo spuste cene.
P.S. Ja i dalje pricam najjeftinije u Srbiji na m:ts BEL paketima.
 
Odgovor na temu

rock83
Beograd

Član broj: 140351
Poruke: 62
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 01:33 - pre 204 meseci
enthusy
Sve si u pravu
 
Odgovor na temu

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
213.244.197.*



+20 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 01:50 - pre 204 meseci
http://www.vipmobile.co.yu/cm/offer/index.php

... u svakom trenutku mozete da proverite stanje na vasem racunu... ?!!
... neprestano da prosirujemo i usavrsavamo radi vas. ?!!

Zar su toliko nepismeni da ne znaju da se pise "Vasem" i "Vas"? Debili...
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
*.stereonet.info.

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 01:52 - pre 204 meseci
Citat:
enthusy: Ja sam se radovao Vip-u kao malo dete i planirao da od samog pocetka imam njihov broj. Planirao sam da cu napustiti m:ts koji sam iz dubine duse mrzeo zbog neprofesionalnosti. Kada je Vip dosao, predstavio ponudu i poceo, toliko sam bio ocaran njihovom extra ponudom da sam danas uzeo jos jedan, drugi po redu m:ts postpaid broj, a Vip karticu bacio u fioku. Oni ovo zovu "najjeftiniji razgovor"??? Oni ovo zovu "komercijalni start"??? Oni ovo zovu "promotivna kampanja"??? U svakom slucaju, hvala im lepo sto su dosli da malo spuste cene.
P.S. Ja i dalje pricam najjeftinije u Srbiji na m:ts BEL paketima.

Tako je! :)
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 02:10 - pre 204 meseci
Uglavnom jedno je sigurno - ovo je dalekooo od komercijalnog starta. Teska beta faza testiranja...

Zvao sam CC - posle 11 minuta (!!!) cekanja (bar je za dz.) jedva dobih ljubaznu operaterku... kaze imaju malih problema preopterecen je sistem jer je od jednom aktiviran veliki broj kartica... radi se non stop na tome da sistem izdrzi toliko opterecenje.... ali nemam komentara sta je ta IT sluzba projektovala, kakav sistem, za aktiviranje 10 kartica dnevno? Posebno sto VIP tj. Mobilkom nisu neki pocetnici... itekako imaju iskustva iza sebe i morali su da predvide da ce doci do ovoga kada mreza startuje. Ovako ispada da ili nisu znali, ili nisu hteli da uloze u opremu, load balancing itd.
 
Odgovor na temu

vipp

Član broj: 21093
Poruke: 113
*.static.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 09:08 - pre 204 meseci
Kod BEL tarifa (MTS) se ne plaća uspostavljanje veze dok se ne potroše besplatni minuti !
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 11:00 - pre 204 meseci
Citat:
mokelethttp://www.vipmobile.co.yu/cm/offer/index.php

... u svakom trenutku mozete da proverite stanje na vasem racunu... ?!!
... neprestano da prosirujemo i usavrsavamo radi vas. ?!!

Zar su toliko nepismeni da ne znaju da se pise "Vasem" i "Vas"? Debili...

Pa sad valda zavisi da li se obraćaju prvom licu jednine ili prvom licu množine?
A možda je samo "nedostatak kućnog vaspitanja..."

 
Odgovor na temu

draxium1972
mita mitic
zuto brdo

Član broj: 149076
Poruke: 19
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 11:09 - pre 204 meseci
21.06.sam postavio zadnji post u lockovanoj temi o vipu
rekoh ne govorim nista dok ne objave tarife


i,sta sad,toliko cekanja nadanja 50.000 ljudi,nista,sve isto ,cak i skuplje...
mnogo.ali mnogo,su nespremni usli,pocev od nebuloznih reklama,gde su srbiju predstavili kao,drzavu u kojoj vlada diktatura(sloboda govora),pa da ce danas usrece,i na kraju,su obelodanili experiment je uspeo

eto jos ispadosmo pokusni kunici vipa...
 
Odgovor na temu

zoxy
Novi Sad

Član broj: 3781
Poruke: 176
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 11:15 - pre 204 meseci
Mnogo mi prija ovih 1000dinara kredita...poklonu se u zube ne gleda...e sada kada prodje ovo....i krada se spuca 2000din dopune...videcjemo...onda ide prava borba za trzhishte. U ovom trenutku me nishta ne vezuje za polu-ispravnu mrezhu....
wireless je tuga golema puche veza a rezerve nema.....
 
Odgovor na temu

dark star

Član broj: 126706
Poruke: 121
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 11:18 - pre 204 meseci
Citat:
rock83: enthusy
Sve si u pravu


"u pravu"- ružna reč jer asocira na ONO.uf,uf,
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 11:30 - pre 204 meseci
Citat:
vipp: Kod BEL tarifa (MTS) se ne plaća uspostavljanje veze dok se ne potroše besplatni minuti !


Naravno da se ne placa uspostava veze dok traju besplatni minuti. Tako da recimo kada sa BEL paketa nazoves nekoga i kazes "Samo da ti javim da sam stigao i da te cekam", to ce biti 5 sekundi, odnosno po grubom, uopstenom proracunu tebe je to, zavisno od BEL paketa kostalo izmedju 20 i 30 para!!! A ne recimo 7.6 dinara koliko to kosta na Vip-u!!! To je EXTREMNA razlika! Posto imam Vip karticu sa 1000 dinara kredita, hteo sam juce da malo trosim taj kredit i samo sto sam uzeo telefon u ruke, na kartici vise nije bilo 50-ak dinara. Znao sam sta se desilo sa njima jer znam cene i obracune, ali sam ipak ostao zacudjen jer ja godinama koristim m:ts postpaid BEL pakete i ja na takvo otimanje para stvarno nisam navikao! Narocito jos od kako je m:ts uveo i "postpaid extra" tj. dokupljivanje ( http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=22441 ).

[Ovu poruku je menjao enthusy dana 12.07.2007. u 14:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.rcub.bg.ac.yu.



+5 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 11:44 - pre 204 meseci
Ja smatram da su dosta skupi za korisnike cija vecina razgovora traje <1min,a takvih smatram da ima podosta :)
Npr, mesecno imam ~270 razgovara, od cega je ~70 duze od 1 minuta, znaci da bi mi vip naplatio ostale razgovore po ceni od 1min, iako sam znatno manje telefonirao, sto smatram da ima korisnika kojima ni malo ne odgovara, jer vecinom ne koristim mobilni da naglabam s nekim(verujem i vecina ostalih koristnika), vec kad mi je neko potreban, pitam sta imam i to je to.

 
Odgovor na temu

rock83
Beograd

Član broj: 140351
Poruke: 62
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 12:06 - pre 204 meseci
Citat:
dark star: "u pravu"- ružna reč jer asocira na ONO.uf,uf,


Normalne sintagme (skupovi reci) u nasem jeziku tipa: Sve si u pravu, mogu SAMO NENORMALNIM OSOBAMA zvucati i asococirati na nesto ruzno. Postoje psihijatri, ali da im ne bih uzimao mnogo posao,samo da pitam nasta tebe jedna prosta recenica asocira?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
*.dip0.t-ipconnect.de.



+10254 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 13:55 - pre 204 meseci
Citat:
Milos Zobenica: Ja smatram da su dosta skupi za korisnike cija vecina razgovora traje <1min,a takvih smatram da ima podosta :)

Ma takvih je 90%. Verovatno su hteli da zamagljivanjem istine tipa "SAMO 4,9 din " privuku korisnika koji *,9 ne vidi, i koji očekuje da posle dva poluminutna razgovora vidi kredit umanjen za 4 dinara. Kad bude video kredit umanjen za preko 14 (!) dinara razočaraće se. Ali dobro sve dođe na svoje.
Umesto da navataju korisnike / pretplatnike, STVARNO niskim cenama, pa da posle godinu dana, otprilike dođu ne cene koje drže mt:s i telenor.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Član broj: 43396
Poruke: 963
62.108.123.*

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Vip mobile počeo sa radom!12.07.2007. u 14:01 - pre 204 meseci
Kada bi postojala tarifa koja je povoljna za razgovore < 1min onda bi to bila prava stvar i bez tog naplacivanja uspostavljanja veze>>>kakva je to glupost uopste?!
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Vip mobile počeo sa radom!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 43971 | Odgovora: 138 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.