Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Periodicni problem sa internet vezom....

[es] :: SOHO Networking :: Periodicni problem sa internet vezom....

[ Pregleda: 1585 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vladica Savić
Software Developer
Toronto, Canada

Član broj: 26699
Poruke: 654



+5 Profil

icon Periodicni problem sa internet vezom....05.07.2007. u 17:54 - pre 204 meseci
Pozdrav, imam jedan problem. I to kakav, u stanu imamo par racunara (jedan od tih racunara je i moj ), imamo kablovski internet (inace Jotel, Niski kablovski operater), modem koji smo dobili, router, i swich. Moj kompjuter i jos jedan su prikaceni na router, a jos 3 na swich. Do pre nekog vremena je sve radilo ok, ali sad se meni stalno pojavljuje obavestenje da je mrezni kabal otkacen, pa prikacen i to u razmaku od sekunde - dve. U cemu je problem? Mislio sam da je kabal u pitanju (da pravi prekid negde) zamenio sam ga, ali isto. Promenio sam mreznu karticu, isto... Preinstalirao Windows ali nece ni to STA DA RADIM? Pre sam imao problem da mi nije radio net uopste jer je bilo problema sa DNS podesavanjima, ali sad otvara po nesto, i to iz desetog pokusaja...

Kako da resim problem?
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Periodicni problem sa internet vezom....05.07.2007. u 20:55 - pre 204 meseci
Pa prosto probaj da se se nakacis na switch umesto na taj ruter. Verovatno je ruterov eth port ili sam ruter poceo da brljavi.
 
Odgovor na temu

Vladica Savić
Software Developer
Toronto, Canada

Član broj: 26699
Poruke: 654



+5 Profil

icon Re: Periodicni problem sa internet vezom....05.07.2007. u 21:18 - pre 204 meseci
Probao sam, nece ni tako. Da nema neka druga podesavanja koja bi mogao da pogledam, da ne zezaju ona, pa da se manifestuje tako...?
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Periodicni problem sa internet vezom....

[ Pregleda: 1585 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.