Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako napraviti M3U fajl jednog albuma ?

[es] :: Audio softver :: kako napraviti M3U fajl jednog albuma ?

[ Pregleda: 4732 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dEADCTRL
Kosta Kircanski
Novi Sad

Član broj: 148543
Poruke: 55
77.46.198.*

Sajt: gambling.projectsydney.co..


Profil

icon kako napraviti M3U fajl jednog albuma ?05.07.2007. u 00:21 - pre 203 meseci
ja ne znam, da li je ovo pravi podforum za ovo pitanje, mislim da nije ..ali gde drugde da postavim _ : )
znachi, ne znam sa kojim bi ovo programom moglo da se odradi, zato vas pitam - kako da napravim M3U fajl jednog albuma, ondonso odredjenog broja pesama ..znachi ja sam prebaciovao u .txt extenziju sve moguce M3U fajlove koje imam i prouchavao sam dugo dugo ..neki nisu radili, ali vecina jeste _ znachi, ako mozhete vi da mi napravite tutorijal - neshto kratko i sazheto, odnosno bilo koja pomoc lol ..ja stvarno nisam programer i ok skontao bih ja mozhda to NEKADA, ali za sada sam pod raznim lekovima i ne idu mi bash puno te stvari ..
hvala na pomoci _


dEADCTRL


[ ::A::L::T::C::T::R::L:: ]
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.co.yu.



+30 Profil

icon Re: kako napraviti M3U fajl jednog albuma ?05.07.2007. u 02:22 - pre 203 meseci
Ne treba ti nikakav tutorial...treba ti samo Winamp.
Uneses pesme koje hoces (album ili sta vec) u playlistu, ides na Save Playlist, odaberes da ti cuva u m3u formatu, sacuvas i to je to.

 
Odgovor na temu

dEADCTRL
Kosta Kircanski
Novi Sad

Član broj: 148543
Poruke: 55
77.46.230.*

Sajt: gambling.projectsydney.co..


Profil

icon Re: kako napraviti M3U fajl jednog albuma ?05.07.2007. u 03:50 - pre 203 meseci
hehe, lol ali ja ne koristim winamp _
pa jesam budala, priznajem ..pre jedno mesec dana sam na istom ovom podforumu chachkao vec postavljene topike i pronashao da je neki lik postovo tokazvani - KLON Winamp Player-a ..lol, to je bila shesta strana u ovom podforumu, mislim da je josh uvek ..znachi, program se zove AIMP Player, ja sam ga skinuo (free afcourse) i instalirao ..jedino shto sam prilikom instalacije naisho na gomilu podeshavanja, ono kao pita me ocesh ovo, ocesh ono ..
pa ako je neko upoznat sa ovim playerom, da mi kazhe shta sam trebao, odnosno shta treba da radim da napravim M3U fajlove ..ne bih da skidam Winamp, kao jedno dosadio mi je, kao drugo - nadjem da je extra spor, mada nije do toga ..AIMP Player ima u svojoj instalaciji dodatni paket koji se zove AIMP Utilities - znachi extra stvarchica:
Audio Converter/CD-grabber, Sound Recorder, Tag editor, Plugins . znachi, sve to dobijesh u paketu za jeftinih 3MB _ ono, ne bih ga nikad vishe menjao ..
e sad, ako je ne moguce napraviti M3U fajlove sa AIMP Playerom, iako sam ja pokushavao - mozhda ne dovoljno ..onda cu da nabavim Winamp ..

iznesite mishljenje ..pozdrav _


dEADCTRL

[ ::A::L::T::C::T::R::L:: ]
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: kako napraviti M3U fajl jednog albuma ?

[ Pregleda: 4732 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.