Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eclipse ne prepoznaje org.eclipse.jdt.core

[es] :: Java :: Eclipse ne prepoznaje org.eclipse.jdt.core

[ Pregleda: 2132 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

braneiv

Član broj: 68650
Poruke: 52
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Eclipse ne prepoznaje org.eclipse.jdt.core13.06.2007. u 22:44 - pre 205 meseci
Koristim eclipse 3.2.2. Radim neki plug-in projekat u kome mi je potreban paket org.eclipse.jdt.core. Kada pokusam da ga importujem dobijam gresku "the import org.eclipse.jdt cannot be resolved". Zar ovaj paket ne bi trebao po defaultu da je vidljiv u eclipsu, odnosno da je ukljucen u buildh path? Jar u kome se nalazi paket koji mi je potreban je org.eclipse.jdt.core_3.2.3.v_686_R32x.jar. i smjesten je u eclipse\plugins direktorijumu ali ga nema u plugin Depandencies. Pokusao sam cak i explicitno da ga ukljucim u u build path projekta, ali ni to nije pomoglo. Ono sto me buni je plugin.xml fajl, u njemu sam definisao popup meni stavku za "org.eclipse.jdt.core.IType" i to radi bez problema tj. stavka je dodata u popup meni bas tamo gdje treba da bude (desni klik na IType...). Moze li mala pomoc od onih koji imaju vise iskustva sa eclipsom?
 
Odgovor na temu

braneiv

Član broj: 68650
Poruke: 52
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Eclipse ne prepoznaje org.eclipse.jdt.core14.06.2007. u 21:54 - pre 205 meseci
Ok... moze li velika pomoc? :)
Kako da natjeram eclipse da koristi klase iz paketa org.eclipse.jdt.core koji se se nalazi u jaru eclipse\\plugins\\org.eclipse.jdt.core_3.2.3.v_686_R32x.jar?

EDIT: Rijesio sam problem... posto se radi o plug-in projectu trebalo je da dodam jar u Manifest->Dependencies->Required plug-ins a ne u Build Path projekta kako sam ja mislio. Hvala svima koji su me bodrili :).

[Ovu poruku je menjao braneiv dana 14.06.2007. u 23:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Java :: Eclipse ne prepoznaje org.eclipse.jdt.core

[ Pregleda: 2132 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.