Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

preostala mesta

[es] :: Vodič za učenje :: preostala mesta

[ Pregleda: 5505 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milorad
lucic milorad
uzice

Član broj: 8825
Poruke: 485
*.verat.net

ICQ: 294798265


Profil

icon preostala mesta 25.07.2003. u 12:36 - pre 252 meseci
ima li gde informacija o preostalim mestima na fakultetima Pretrazio sam sve moguce gugle i nista sve info su od pre 100god.Na sajtu ministarstva kazu znace se 31.07. zna li ko ista o ovome.
 
Odgovor na temu

Jelena Tasic
Jelena Tasic
Vranje - Beograd

Član broj: 8417
Poruke: 20
*.verat.net

ICQ: 349


Profil

icon Re: preostala mesta 25.07.2003. u 14:28 - pre 252 meseci
Mislim da ces morati da se raspitas kod svakog konkretnog fakulteta posebno. Takodje, pretrazi novinske clanke (Glas, Blic) posto sam sigurna da su i oni pisali o tome. Generalno gledano, na odredjenim fakultetima tradicionalno ostaju prazna mesta. To su npr. Fakultet za ficiku hemiju, Masinski, zatim je ostajalo po par mesta na Fakultetu politickih nauka (samo za smer socijalni rad), Tehnoloski fakultet (neki smerovi, a tamo ima dosta zanimljivih smerova). Onda u Nisu imas Elektronski fakultet, Masinski, a imas cak mesta za prava i za ekonomiju za samofinansirajuce ako se ne varam... Zavisi sta te zanima.

Na kraju, obavezno poseti www.infostud.com. Ako nemaju podatke za ovu godinu, 100% imaju informacije o ranijim godinama i o broju praznih mesta tada - a to moze da ti bude dobar putokaz za sadasnju situaciju (koja nije mogla da se ne znam kako i ne znam koliko promeni).

Bilo kako bilo, nemoj da gubis zivce, evo ja te najlepse molim :) Bice sve u redu, videces.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: preostala mesta

[ Pregleda: 5505 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.