Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako do potpuno besplatnog rešenja: domen, hosting, forum (za početnike)?

[es] :: Hosting :: Domeni :: Kako do potpuno besplatnog rešenja: domen, hosting, forum (za početnike)?

[ Pregleda: 4855 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zveki
Natasa Z.
novinar
Zagreb

Član broj: 12353
Poruke: 2
*.dialin.iskon.hr

Sajt: people.freenet.de/zvekila..


Profil

icon Kako do potpuno besplatnog rešenja: domen, hosting, forum (za početnike)?22.07.2003. u 11:18 - pre 252 meseci
Pozdrav svima,
eto logirala sam se.

Na naslovnici ovog foruma je poziv i nama da slobodno pristupimo ovom forumu, pa tako sam i ucinila.

Informaticki sam educirana na +2, dakle, Word, Exscel radi redovnog posla i ponesto html i tu zavrsava sve.
Surfajuci po netu, naletila sam na free postavke foruma, dakle vlastitog.
Takodjer sam naisla na free domenu, doduse njemacku bez onih dosadnih pop-up reklama a podrzava i FTP, zgodno za brzo postavljanje stranica, a ne kao “geocities” – uzas.

I tu sam zapela.
Engleski znam, malo iz srednje, malo sa faksa ali to nema nikakve veze sa “informatickim” engleskim i kraticama tipa “php” i t.d. – ne mogu ih niti zapamtiti....

Vidim da se vi decki kuzite u sve to, pa imam jednu zamolbu – naravno ako moze?

Dakle, molba--------------------:

Da li mi netko moze pomoci postaviti na free domenu vlastiti forum, ili ovaj koji je linkan na mojim stranicama:

http://people.freenet.de/zvekiland/

Pozdrav svima iz prevruceg Zagreba. Na godisnji idem 25.07. pa ako ima benevolentnih kompjuterasa da mi pomognu ubrzo – biti cu zahvalna, a ako ne, a sto ja tu mogu?

Svima koji idu uskoro na godisnji zelim sretan odmor.


[Ovu poruku je menjao tOwk dana 22.07.2003. u 12:43 GMT]
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Moli se pomoc postave Foruma22.07.2003. u 11:52 - pre 252 meseci
na tom hostingu nemash (kolko sam ja uspeo da vidim) podrshku ni za php ni za mysql pa tako da taj forum shto si mislila da stavish (phpbb) ne moze... jedino da nadjesh (zakupish) hosting sa php i mysql-om... ili da probash neshto ovako
 
Odgovor na temu

hodac
Stevan Sisakovic
Project Manager PoletGrupa

Član broj: 192
Poruke: 506
*.verat.net

Sajt: www.poletgrupa.com


Profil

icon Re: Kako do potpuno besplatnog rešenja: domen, hosting, forum (za početnike)?22.07.2003. u 19:56 - pre 252 meseci
google host +free +php +mysql

 
Odgovor na temu

Zveki
Natasa Z.
novinar
Zagreb

Član broj: 12353
Poruke: 2
*.net.hinet.hr

Sajt: people.freenet.de/zvekila..


Profil

icon Re: Kako do potpuno besplatnog rešenja: domen, hosting, forum (za početnike)?25.07.2003. u 12:37 - pre 252 meseci
Zahvaljujem na odgovoru, ali.....ja sam vec poodavno na ezboardu:
link je:

http://pub83.ezboard.com/bzvekiland

Naravno, tamo sam "admin", ima tamo svasta, od ustasa, cetnika, jugoslavena....boze moj, zato i sluze forumi.

Mog prijatelja pod nikom "Skembo" Ezboard je globalno zabranio samo zato sto se suprosatvio vlasniku Ezboarda (Soros) te razotkrio placenika Matiju Babica sa dokumentacijom - objavio je izvore financiranja.

Dakle, americki site-admin (!?) razumije hrvatski jezik ?
Malo morgen.

Ja se ne uplicem ni u kakvu politiku, moje zvanje je da promatram i dajem komentare.
Ja ne stvaram politiku bilo koga i bilo kojih interesnih grupa, kako financijskih tako nacionalnih. Moje je da stvorim RJEC slobode, ma kako se nekom svidjalo ili ne.
Pa cak i u krajnosti, ali tada neka se politicki ili bilo koji protivnici sami razracunavaju rjecima - NE ORUZJEM. Ja sam samo promatrac.

Eto, zato sam htjela imati samostalni Forum. Da mi neki tamo Ezboard ne blokira diskutante zato jer su antibalkanski.
Zelim izbjeci takovu politiku...nista vise - nista manje - samo sloboda rjeci, a za to mi treba vlastiti forum.

Natasa



 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.ptt.yu



+37 Profil

icon Re: Kako do potpuno besplatnog rešenja: domen, hosting, forum (za početnike)?29.07.2003. u 10:53 - pre 252 meseci
Jel mi mozes recki koji je to hosting da ima ftp bez reklama
 
Odgovor na temu

zmil
Zoran Milicevic
Krupanj

Član broj: 27816
Poruke: 76
195.252.85.*

Sajt: www.mz.rs


+2 Profil

icon Re: Kako do potpuno besplatnog rešenja: domen, hosting, forum (za početnike)?04.06.2004. u 07:42 - pre 242 meseci
besplatan subdomen mozete dobiti na www.milicevici.com ili www.stanco.co.yu osim toga imate i php primere za download
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: Kako do potpuno besplatnog rešenja: domen, hosting, forum (za početnike)?

[ Pregleda: 4855 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.