Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata

[es] :: Vodič za učenje :: Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata

[ Pregleda: 6837 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.cg.yu



+1365 Profil

icon Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata21.07.2003. u 00:47 - pre 252 meseci
Zanima me koji od fakulteta u Bgd imaju najbolje razradjen ovaj sistem i imaju li ga uopste? Koji su uslovi/seme da bi mogao da upadnem u neku razmjenu?
I uopste sve sto mozete da mi kazete oko toga....
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Lord Storm

Član broj: 853
Poruke: 291
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata21.07.2003. u 21:47 - pre 252 meseci

I mene zanima ovo oko razmene! Ima li nekog ko moze da odgovori?
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.pool8023.interbusiness.it



+105 Profil

icon Re: Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata22.07.2003. u 13:34 - pre 252 meseci
Ja samo znam za slucaj jedne drugarice koja je studirala u Bgd-u arhitekturu pa se posle 3. godine prebacila u firencu, ovde u italiji. Znam i to da je morala da polaze prijemni tamo, koji je inace smesan (80-setak pitanja iz italijanske istorije i test znanja jezika) kao i da su joj priznati neki izpiti odavde. Naravno za sve to postoji procedura tj. prvo je morala da nostrifikuje sve ispite, diplome i ostale stvari pa da onda to odnese u italijanski kul. cen. u Bgd-u ....
Toliko...
 
Odgovor na temu

mariobg

Član broj: 59356
Poruke: 323
194.106.187.*



Profil

icon Re: Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata03.10.2006. u 13:57 - pre 213 meseci
I ja znam kakve su cene smestaja u Firenci... Jos mi je u glavi letak sa bandere kod glavne zeleznicke stanice u Firenci. Soba sa upotrebom kupatila po ceni od 500 evra mesecno A studije suuuuu ijaaaaoo...
Moze, naravno... ali uvek treba lova a kada se ima ne pita se
Moze recimo da se vidi svasta u organizovanim kao razmenama po povoljnim cenama. Kao neki poluaktivni program po 15-10 dana. Ide se po muzejima i smesteni po hostelima. Veci deo placa italijanska vlada. treba traziti po netu.

Jezivo je skupo. A da ne pricam da sam jedva nasao kafic (zesce sporedna ulica sa bastom pored kontejnera) sa najjeftinijom kafom od 2.5 eura! Znaci, zabranjeno bleyanje u F
Pozz
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
212.200.220.*



+5 Profil

icon Re: Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata04.10.2006. u 00:41 - pre 213 meseci
Ne znam ja sam licno protiv skolovanja vani, ako ne moras bas. Po meni se kod nas na dobrim privatnim fakultetima dobija vrlo slicno znanje po povoljnijoj ceni i bez odlaska iz zemlje.
 
Odgovor na temu

mareretard
Bojan Dragicevic

Član broj: 97194
Poruke: 5
62.240.6.*



Profil

icon Re: Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata15.10.2006. u 15:07 - pre 213 meseci
Kakva je cena smstaja u studenskim domovima?
Ja sam planirao da idem sledeceg oktobra.
Nastavak studiranja, posle zavrsene Vise elektrotehnicke.
Citat:
mariobg: A studije suuuuu ijaaaaoo... :)

Sta to znaci?
Da je tesko ili skupo ili oboje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Naši fakulteti, školovanje vani, razmjena studenata

[ Pregleda: 6837 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.