Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Flash Forma za Vise korisnika i guestbook

[es] :: Flash :: Flash Forma za Vise korisnika i guestbook

[ Pregleda: 3150 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SYNset
Montenegro

Član broj: 102275
Poruke: 44
*.crnagora.net.



Profil

icon Flash Forma za Vise korisnika i guestbook14.05.2007. u 12:36 - pre 206 meseci
Prvo
Dali je mogudje ili dali postoji skripta da naprimjer neko gleda neku flash animaciju znaci bezveze,
Naprimjer dvije kocke (plava i zuta) i dali je moguce da Ja i Neko gleda taj flash i
ja pomjerin plavu kockicu i to se kod njega vidi ili on pomjeri zutu i to se kod mene vidi.

Drugo
Dali ima skripta (mislim da ima al je ne znam) da napravis u flashu dva polja za upisivanje i naprimjer neko upise taj prostor
nesto flash to upisuje u guestbook na njihovo bolje kao da je neko to napisao ali da on to nezna znaci da mu se neotvara prozor nego dolje da postoji link ka tom guestbooku.
Znaci imam free hosting guestbooka i zelim da na moj sajt postoji ovaj flash i kad neko se tu upise on to odmah upisuje u taj guest book a on to nezna i ima link dolje da ode do tog guestbook ali na taj gusetbook moze da se upise.


Dali je ovo moguce
Hvala

Oj junaštva svjetla zoro, Majko naša Crna Goro! Na tvojim se vrletima, Razbi sila dušmanima. Jedina si za slobodu Ti ostala srpskom rodu. Dat će Bog i sveta Mati Da se jednom sve povrati.
 
Odgovor na temu

djalfirevic

Član broj: 76932
Poruke: 497
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Flash Forma za Vise korisnika i guestbook15.05.2007. u 06:18 - pre 206 meseci
Odgovor na prvo pitanje je:

http://www.clubpenguin.com/ ovaj sajt... :) naravno da moze. Ti kad cimnes pingvina, svi u svetu koji su trenutno na tom sajtu ga vide...

Odgovor na drugo pitanje je:

naravno da moze.
 
Odgovor na temu

SYNset
Montenegro

Član broj: 102275
Poruke: 44
85.94.116.*



Profil

icon Re: Flash Forma za Vise korisnika i guestbook15.05.2007. u 12:17 - pre 206 meseci
brate sprdas li se ti samnom
Kakav clubpingvin ima veze sa mojim prvim pitanjom
Oj junaštva svjetla zoro, Majko naša Crna Goro! Na tvojim se vrletima, Razbi sila dušmanima. Jedina si za slobodu Ti ostala srpskom rodu. Dat će Bog i sveta Mati Da se jednom sve povrati.
 
Odgovor na temu

akasha org.
Not Available
Serbia

Član broj: 49535
Poruke: 336
77.46.240.*



Profil

icon Re: Flash Forma za Vise korisnika i guestbook15.05.2007. u 12:43 - pre 206 meseci
I ja sam skontao da treba ti neshto poput pingvina.
 
Odgovor na temu

djalfirevic

Član broj: 76932
Poruke: 497
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Flash Forma za Vise korisnika i guestbook16.05.2007. u 21:17 - pre 206 meseci
Citat:
SYNset: brate sprdas li se ti samnom
Kakav clubpingvin ima veze sa mojim prvim pitanjom


Ne bre. Pa cekaj, ti na jednom kraju planete, neko na drugom. Ti cimnes kockicu i onaj drugi vidi. Ako je to to sto mislis, to upravo rade pingvini...
 
Odgovor na temu

[es] :: Flash :: Flash Forma za Vise korisnika i guestbook

[ Pregleda: 3150 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.