Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

boot disk vista-kako?

[es] :: Windows desktop :: boot disk vista-kako?
(Zaključana tema (lock), by Miroslav Jeftić)

[ Pregleda: 2752 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

misa59
gr

Član broj: 37397
Poruke: 28
*.home.otenet.gr.



Profil

icon boot disk vista-kako?09.05.2007. u 10:00 - pre 205 meseci
Postovanje svima, imam jedan problem koji ne mogu da resim.Naime skinuo sam Vistu sa interneta i onda sa programom Nero napravio image file i onda ga nasnimio na dvd.Problem je u tome sto taj dvd nije butabilan.Ako isti pokrenem iz windowsasve je ok, pocinje sa instalacijom ali mi to ne odgovara iz drugih razloga.U cemu je problem, ništa mi nije jasno,do sada sam bezbroj puta rezao Cd i DVD i nikad nisam imao ovakvih problema.Da li igra ulogu i kvalitet i vrsta samog ,praznog DVD diska???pomagajte braco ako Boga znate,od jutros sam na kompjuteru i samo sto nisam poceo da rezim,grrrr!!!!
misa
 
0

misa59
gr

Član broj: 37397
Poruke: 28
*.home.otenet.gr.



Profil

icon boot disk vista-kako?09.05.2007. u 10:01 - pre 205 meseci
Malo da još pojasnim šta mi se desava.Znaci otvorim Nero i izaberem da uradim ISO.Kad krenem preko browsera sa leve strane Nera da prebacujem fajlove koji su za rezanje na levu stranu tada mi Nero izbaci sledeću poruku: „The file ”instal.wim„ is larger than 2GB and therefore cannot be stored in a ISO file system.Please use the UDF file system to write such large files.This can be done by selecting another compalation type”. Onda krenem iz početka i izaberem make UDF i onda normalno Nero napravi ISO file koji posle kad snimim na DVD nije butbilan. Nemam pojma vise šta da mu radim, pomagajte...
misa
 
0

gogo_drazindo
Gordan Šakota
Trebinje
Trebinje,RS

Član broj: 64125
Poruke: 307
81.93.87.*

Sajt: gordansakota.foliohd.com


Profil

icon Re: boot disk vista-kako?09.05.2007. u 10:50 - pre 205 meseci
Ovako,
ako si skinuo sa interneta Vistu u jednom fajlu sa ekstenzijom .iso onda otvoriš Nero i nađeš Burn Image to Disc i lociraš gdje ti je iso fajl za narezivanje.

Ako ti je Vista skinuta sa više fajlova tj.sa svim potrebnim fajlovima jednostavno je narežeš u Neru kao Make data DVD.
Gordan
 
0

misa59
gr

Član broj: 37397
Poruke: 28
*.home.otenet.gr.



Profil

icon Re: boot disk vista-kako?09.05.2007. u 10:54 - pre 205 meseci
Probacu brate jer sam skinuo iz 25 rar fajlova pa sam to otpakovao i napravio ISO koji posle kad sam snivio na DVD taj isti nije bootabilan.Ajde javicu kad odradidm ovo, dabj Boze!
misa
 
0

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-2.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: boot disk vista-kako?09.05.2007. u 10:59 - pre 205 meseci
Okreni Microsoft Call Centar za Srbiju.
To je verovatno specijalna edicija za one sa dial-up vezom

PS
Jesi li svaki .rar placao posebno karticom ili si sve odjednom?

[edit]
Pardon sad vidim lokaciju
Dakle, prosirili su podrsku i na Grcku
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
0

[es] :: Windows desktop :: boot disk vista-kako?
(Zaključana tema (lock), by Miroslav Jeftić)

[ Pregleda: 2752 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.