Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

¿ Muzika na 64 Bita !

[es] :: Muzička produkcija :: ¿ Muzika na 64 Bita !

[ Pregleda: 1660 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xplct
Zum Zum

Član broj: 113600
Poruke: 53
..l85-59-46.dynamic.orange.es.

Sajt: google.com


Profil

icon ¿ Muzika na 64 Bita !01.05.2007. u 23:53 - pre 206 meseci
Juce sam instalirao Win XP x64. Verovatno medju vama ima jos takvih pacijenata...

Ustvari mozda sam se samo gadno natripovao, ali sam na ovom istom pc-u samo pre nekoliko dana imao insatliran 32 bitni XP, iste kopije programa, bla, bla... Sonar 6 sam tad imao kao 32 bitnu verziju, sad sam je naravno instalirao kao 64. Prvo sto sam uradio sam otvorio neke projekte zapocete na 32 bit. verziji. CPU monitor mi pokazuje da je na 35%, na staroj 32 bita bio je na 80% ... Isto to se desilo sa jos gomilom projekata... A i sam PC radi izuzetno i primetno lakse. Super !

E sad "Dark Side" = Waves mercury ne radi! Pojavljuje se kao VST i DX, medjutim nemoguce je pokrenuti bilo koji plugin iz paketa !
Ostao sam bez Nuenda! Vodena verzija (H2O). Tj. ostao sam bez driver-a (syncrosoft emu x64).

To je to.

Ima li 'ko kakav pametan savet il' da se vracam nazad?

Pozdrav svima!
Zum Zum

 
Odgovor na temu

Krhki Koja
Koja Kojic
BiH

Član broj: 143535
Poruke: 30
*.dialup.blic.net.



Profil

icon Re: ¿ Muzika na 64 Bita !02.05.2007. u 11:54 - pre 206 meseci
Ja sam kod kolege u studiju imao prilike da radim na takvom sistemu citavih 15 minuta.......nista nije radilo sto smo instalirali.... Sva sreca pa je imao Back Up starog sistema sa kompletnim software-om pa smo lako vratili na staro.
Ne znam sta bih ti rekao, za neki ozbiljan rad na 64-bitnom sistemu moracemo da se strpimo neko vreme, inace za ostale stvari je 64-ka super.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: ¿ Muzika na 64 Bita !

[ Pregleda: 1660 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.