Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa ruterom, TP link wireless

[es] :: SOHO Networking :: Problem sa ruterom, TP link wireless

[ Pregleda: 2227 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dalek
tehnicka podrska
Beograd

Član broj: 19569
Poruke: 429
*.dynamic.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Problem sa ruterom, TP link wireless28.04.2007. u 00:13 - pre 206 meseci
Bezicni ruter TP link WR642G je poceo da blokira internet saobracaj. LAN radi normalno ali posle nekog vremena u nepravilnim razmacima, jadan dan, ili par dana, uvek razlicito desava se da blokira pristup internetu odnosno WAN saobracaj (ne radi ni lokal p2p na sbb). Po restartovanju radi normalno opet neko vreme.

Nekako istovremeno sam uradio upgrade firmwera na ruteru i promenio provajdera. tako da ne mogu da zakljucim da li je jedna od ove dve stvari zasluzna za ponekad los rad rutera. Prethodni provajder mi je nudio staticku lokalnu adresu, a ovaj sada novi (SBB) dinamicku javnu.
Da li mozda neko ima iskustva po ovome?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Problem sa ruterom, TP link wireless28.04.2007. u 23:51 - pre 206 meseci
Mislim da je bilo mnogo sličnih priča, uglavnom je problematičan USR ruter ako je u pitanju SBB (tj ne znam da li radi dobro ako nije) kao i ruter koji ide uz Sezampro ADSL. Prvi je totalno blokirao, drugi vrlo brzo usporavao a oba problema su rešavana resetom rutera. Nisam video da se neko žalio na TP link rutere ali mi se čini da je ovo druga poruka u poslednjih nekoliko dana (ili su obe tvoje?) o njima.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Problem sa ruterom, TP link wireless

[ Pregleda: 2227 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.