Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program preko koga mogu da kopiram jedan fajl veći od 4gb na fat32 particiju?

[es] :: Windows aplikacije :: Program preko koga mogu da kopiram jedan fajl veći od 4gb na fat32 particiju?
(Zaključana tema (lock), by mmwc)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 6128 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plavigor
Igor Petrović
Beograd

Član broj: 24239
Poruke: 1551
*.adsl.beotel.net.



+10 Profil

icon Re: Program preko koga mogu da kopiram jedan fajl veći od 4gb na fat32 particiju?24.04.2007. u 23:48 - pre 206 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Inače toplo bih preporučio @plavigor da ne koristiš Partition "Tr(m)agic"...

Zahvaljujem Deda_Mraze, ali takav stav i ja zastupam što se vidi iz moja dva poslednja posta.

Kad smo se već dotakli PM-a, rekao bih da je to ipak ˝dobar˝ alat (zavisi za šta ). Naravno, u početku sam ga i ja koristio i nisam za ozbiljno uzimao upozorenja iskusnijih kolega. Zatim je došao dan ˝D˝... Ipak, moram pohvaliti njegov Help jer sam iz njega u to vreme mnogo naučio o particijama. I dan danas ga ponekad otvorim. Čak sam i ovde na forumu par puta pastovao neke njegove odlomke u cilju shvatanja i prevazilaženja nečijeg problema. Više ga odavno ne koristim za npr. resize particije, ali u edukativne i eksperimentalne svrhe povremeno da (ako se ukaže prilika, zašto ne, pa još na tuđem disku...).

Pozdrav
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
89.216.196.*



+16 Profil

icon Re: Program preko koga mogu da kopiram jedan fajl veći od 4gb na fat32 particiju?25.04.2007. u 12:42 - pre 206 meseci
Na tudjem disku bi se igrao i sa legalnom Vistom Ultimate

Jedino što krasi taj PM je mnogoo opcija i detaljno objašnjenje za sve, dakle ako nešto želiš da uradiš sa particijama ti ćeš to sve lepo i uredno uspeti odraditi čitajući help, ali zatim nastupa i PM koji isto tako voli malo da ti čačka bez dozvole i pitanja po novim particijama, zbog toga mi se jedino ne svidja.
A Paragon sam spomenuo jer ga imam slučajno na recovery disku koji mi se diže pod dos-om pa sam sa njim rešio sve neprijatnosti i probleme koje mi je zadavao PM pa eto rodila se nova ljubav, zaista sve particije lepo i uredno prepoznaje i najbitnije od svega toga, ako ne zna da popravi neki problem sa particijama on ih ostavi takve kakve su i piše da ne može da nadje rešenje, dok kod PM ide ona klasika "Can't find solutin: ERROR 117" i ceo hdd žute boje poznato ti je sigurno!?

pozdrav
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.250.*



+7 Profil

icon Re: Program preko koga mogu da kopiram jedan fajl veći od 4gb na fat32 particiju?25.04.2007. u 22:29 - pre 206 meseci
Citat:
Kad smo se već dotakli PM-a, rekao bih da je to ipak ˝dobar˝ alat (zavisi za šta :)).



Dobar je ako hotjesh da iz Windoze iskopirash neshto sa Linux fajl sistema.
 
0

iMiki
Milorad Latovljev
Beograd

Član broj: 68615
Poruke: 651
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Program preko koga mogu da kopiram jedan fajl veći od 4gb na fat32 particiju?26.04.2007. u 14:31 - pre 206 meseci
Deda, deda. Jel ti to nas malo z?

Hoces da smestis fajl od 10GB na disk od 20GB. Posle bi trazio program za dupliranje prostora na hardu. Smrzao si se za 30 dinara koliko ti treba za dobar DVD medij i lepo narezes stvar pa na policu. Bitno je da si turio Vistu, a FAT32 ti je u srcu, emocije su to.

P.S. Nije mi jasno sta ljudi rade na Linuxu? Verovatno isprobavaju svih 500 distribucija pa koja im se vise svidi. Zatim instaliraju plejere za mp3 i divx i neki Internet pretrazivac i uzivaju 3 dana pa onda sve preinstaliraju, ali ovaj put izaberu neki lepsi Linux.

P.P.S. Ne drzim stranu Windowsu. Kada je krenula legalizacija softvera svi su povikali LINUX (jer je dzabe). Danas ni eho od tog povika. Po domacim casopisima mogu se videti samo clanci o Linux distribucijama (koje se pojavljuju brze nego sami programi za Linux) i eventualno neki multimedijalni plejer ili neki "strava" sistem konfigurator. I kad sve lepo nastelujes, cela upotreba Linuxa se svodi na udjes, izadjes i gotovo.
 
0

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Program preko koga mogu da kopiram jedan fajl veći od 4gb na fat32 particiju?26.04.2007. u 17:39 - pre 206 meseci
Na pitanje da li postoji program koji može da smesti na FAT32 particiju fajl veći od 4GB dat je već odgovor, nema.


Pošto se skrenulo sa teme, lock.
 
0

[es] :: Windows aplikacije :: Program preko koga mogu da kopiram jedan fajl veći od 4gb na fat32 particiju?
(Zaključana tema (lock), by mmwc)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 6128 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.