Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li se laserski stampac "kvari" ako se ne koristi?

[es] :: Ostali hardver :: Da li se laserski stampac "kvari" ako se ne koristi?

[ Pregleda: 3163 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

elektros
Bač

Član broj: 84580
Poruke: 428
212.200.30.*



+4 Profil

icon Da li se laserski stampac "kvari" ako se ne koristi?20.04.2007. u 08:35 - pre 206 meseci
Negde krajem decembra prosle godine, kupio sam laserski stampac Canon LBP2900. Od tada do danas, istampao sam samo negde oko 50 strana i inace ga retko koristim (imao sam nesto para pa ajde da ga kupim). Hteo sam da pitam da li se laserski stampac "kvari" ako se retko koristi (kod inkjet stampaca znam da se glave mogu "zapeci")...
Nije važno učestvovati, važno je pobediti !!!
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Da li se laserski stampac "kvari" ako se ne koristi?20.04.2007. u 17:47 - pre 206 meseci
Ne, koliko je meni poznato :)

Ne znam šta bi moglo da se pokvari. Naravno, sve zavisi od uslova - ako ga retko koristiš, svakako ga moraš održavati kao da ga koristiš. Mislim na čišćenje i tako to. A kao obavezno bi trebao da praktijuješ pokrivanje nekom najlonskom kesom ili tome slično. Gomila prašine na mehanici bi kasnije mogla da napravi problem, pa je poželjno da štampač od nje zaštitiš.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Ned123
Nenad Bošnjak
Senior System Administrator
PIXOMONDO Images
Stuttgart, Germany

Član broj: 64971
Poruke: 835
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/nenad..


+28 Profil

icon Re: Da li se laserski stampac "kvari" ako se ne koristi?20.04.2007. u 22:16 - pre 206 meseci
Samo ga dobro zaštiti od prašine. Laseri koriste prah, a ne tekućinu, pa nema šta ni da se zapeče.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Da li se laserski stampac "kvari" ako se ne koristi?

[ Pregleda: 3163 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.