Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Quark 7.0 razocarenje ili....

[es] :: Izdavaštvo :: Quark 7.0 razocarenje ili....

[ Pregleda: 1742 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikola_VUK

Član broj: 142474
Poruke: 11
195.66.169.*



Profil

icon Quark 7.0 razocarenje ili....16.04.2007. u 21:26 - pre 207 meseci
Posto radim u quarku jako dugo mislio sam da predjem na Indesign zbog transparencije, drop shadow, mnogo boljeg rada sa epsovima itd... znate vec, i onda se desio on 7.0.
Odusevio sam se ali vidim radi malo sporo, reko slaba mi masina, stisnem und i vratim se na praznu stranu, predjem na drugi komp, ovog puta jaci ali isto s.... pitam druga koji je pacenik za hardware uvek sve novo, ovo ono, on mi kaze nesto mu sporo radi Quark.

O ovome sam pisa na jos jednoj temi ali nisam mogao da odolim da ne podelim ovo sa vama, Jako sam se razocarao ne mogu da verujem da su takvu glupost napravili......
 
Odgovor na temu

rincha
Dejan Rincic
Nis

Član broj: 56930
Poruke: 56
*.adsl-2.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Quark 7.0 razocarenje ili....18.04.2007. u 11:10 - pre 207 meseci


Napustio sam Quark nakon verzije 3.34 i presao na InDesign 1.5 i rodio se ponovo.

Totalno je Quark igubio konce jos tada, oni do skora (nisam siguran valjda do verzije 6) nisu imali transparencije, a i kad su ih uveli to nije radilo.
InDesign ti je moja preporuka, Quarka se vise ne drze ni oni koji su navikli na njega, jer je pre pojave InDesign-a bio industrijski standard za DTP - brzo. lako. efikasno, malo opterecenje racunara itd.

Ja u InDesignu pripremam kompletne casopise i knjige bez problema, sa opcijama koje sam ranijie morao rucno da prepravljam i postavljam.

Pozz




.... samo opusteno ....
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Quark 7.0 razocarenje ili....

[ Pregleda: 1742 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.