Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brzi internet u Novom Sadu

[es] :: ISP :: Brzi internet u Novom Sadu

[ Pregleda: 3978 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeca015

Član broj: 58174
Poruke: 256
212.200.115.*



+3 Profil

icon Brzi internet u Novom Sadu12.04.2007. u 23:38 - pre 207 meseci
Za nekih 2 nedelje se selim u lepi Novi Sad i polako spremam teren :D. E sad, kao nekoga kome je posao manje vise vezan za internet, zanima me koja je opcija najbolja za brzi internet u tom gradu. Znaci kablovski, adsl, wireless? Sta od toga i kod koga? Neki linkovi i korisni brojevi bi mi mnogo znacili?

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

Izudar[MTS]
blagh izudarani
Novi Sad

Član broj: 74024
Poruke: 41
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Brzi internet u Novom Sadu13.04.2007. u 13:08 - pre 207 meseci
Do skora je SBB cable bio dosta dobar u vecem delu grada, mogu da potvrdim da zadnjih godinu dana radi super kod mene na Grbavici i kod druga u centru. Ukoliko si ljubitelj p2p i skidanja masovnog, onda ti je tu plus i lokal koji dobro dodje, ukoliko volesh gaming i pingovi su solidni, a naravno i upload brzina je OK pored downloada :)

Ne znam u koji tacno deo grada se selis, ali za ova dva dela ti mogu potvrditi da lepo radi, tj do sada je lepo radilo a za buduce cemo videti :)
 
Odgovor na temu

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon Re: Brzi internet u Novom Sadu16.04.2007. u 19:17 - pre 207 meseci
SBB kabl je do pred kraj prošle godine (čitaj do pre povećanja broja korisnika) bio Ok, ali sada je situacija sasvim drugačija
(pročitaj Kuzminu rekaciju iz prošlog SK). Lično koristim Neobee ADSL 512-128 i nije tako loše, ali ima problem sa "agregacionim nivoima", bolje rešenje je defintivno EUnet ADSL sa mnogo manje korisnika i nešto većom cenom. Broj provajdera, što kablovskih, što ADSL, što WiFI je ogroman, tako da je izbor veliki, a na krajnjim koirsnicima je da se odluče.
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Brzi internet u Novom Sadu

[ Pregleda: 3978 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.