Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?

[es] :: Sertifikati :: Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?

[ Pregleda: 8436 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aaccaa
Beograd

Član broj: 55208
Poruke: 24
*.rcub.bg.ac.yu.

ICQ: 304


Profil

icon Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?10.11.2005. u 13:21 - pre 224 meseci
Postoji mogucnost da dobijem posao u Novom Sadu i naravno da se preselim. Zna li ko, ima li sta tamo od skola posto me interesuje MCSA.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Moderator
Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?10.11.2005. u 13:28 - pre 224 meseci
Koliko znam dve škole drže te kurseve; ja baš trenutno idem u jednu na MCSA kurs i sasvim sam zadovoljan :)

PS.
Za moderatora~da li je reklama ako napišem ime škole ili je ok?
 
Odgovor na temu

aaccaa
Beograd

Član broj: 55208
Poruke: 24
*.rcub.bg.ac.yu.

ICQ: 304


Profil

icon Re: Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?10.11.2005. u 13:33 - pre 224 meseci
Posalji mi na private ime skola i utiske ako te ne mrzi. pozz
 
Odgovor na temu

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?13.11.2005. u 16:13 - pre 224 meseci
koliko sam ja upoznat nije reklama, posto se ovde vec vise pominjalo
par skola, tako da bih te zamolio da podelis svoja iskustva s nama
ostalima ;)
blejanje je nauka :P
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Moderator
Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?13.11.2005. u 21:44 - pre 224 meseci
Pa dobro, može ako nije reklama. Uglavnom, mislim da samo dve škole drže MS kurseve (bar je tako bilo kada sam se raspitivao pre dva meseca). Ja idem na MCSA kurs u Smartu www.smart.edu.yu, i zadovoljan sam. Predavači su stvarno dobri, računari nisu neke 'aždaje', ali za to što je potrebno su sasvim ok. Imam nas šestoro na grupi i niko nije neki veliki profesionalac ili sa velikim iskustvom, tako da se može bez problema pratiti predavanje i ako niste bili preterano stručni za tu oblast pre toga. :) Predavanja su svaki radni dan 16-19:15. Kurs na koji ja idem je već pri kraju, tako da će sledeći mesec verovatno već organizovati novi ciklus, ali to već morate proveriti kod njih.
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

Član broj: 36938
Poruke: 1209
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?14.11.2005. u 17:46 - pre 224 meseci
ja sam isto pohadjao kurs MCSA u Smart school. preporuke, naravno.
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: Kakvo je stanje u Novom Sadu sto se tice Microsoft kurseva?

[ Pregleda: 8436 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.