Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIP-Topnet (Mobilkom)

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 414815 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m_dragan

Član broj: 107752
Poruke: 16
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.unicco.co.yu


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 10:22 - pre 204 meseci
sinoc se po prvi put na dnevnom izvodu na aparatima za elektronsku dopunu pojavila stavka za vip..pre je bilo samo 062,063 pa 064,065 i sad 061,060...znaci radi se..
 
0

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
77.46.251.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 10:23 - pre 204 meseci
Sa telenora jos nisu dozvolili pozivanje 060/061 numeracije, pise network busy.
Sa 061 kartice kad pozovem bilo koji broj dobijam info da sam pozvao nepostojeci broj i da pozovem call centar.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
0

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 10:23 - pre 204 meseci
Hehehe... Svašta ima na kugli zemaljskoj. Moj br sinoć nije dostupan, negde
od ponoći kaže: Vaš poziv ne može biti ostvaren, i tako dalje...
 
0

valentin.k
Valentin
Beograd

Član broj: 145097
Poruke: 27
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 10:33 - pre 204 meseci
Sve ovo je dokaz da vip radi na sistemu i da jos nisu zavrsili sve, sto znaci da razlog kasnjenja nije administracija, vec nezavrsen i nespreman sistem i tehnika u VIP.
Opel Corsa C 1.7DI
 
0

dejan063
Belgrade

Član broj: 15873
Poruke: 21



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 11:03 - pre 204 meseci
Otisla je prica ovde predaleko !
Koga briga dali VIP ima mrezu , ko ih koci , dali je umesana Vlada ili Ratel,
zasto je neko trazio da se oprema prebaci ovde u zemlju i mnogo bas suvise bla . bla izgubljenog vremena .
Cinjenice su sledece :
Vip je dobio licencu za treceg operatera !
Kada je to placao preuzeo je ugovorenu obavezu i rokove , koja , kakva je takva je ,
postoji u ovoj nesretnoj zemlji !

Pocetkom juna pustio je u prodaju PP kartice kao DA RADE !!!! Kartice ne rade !
Sa tih 100 dinara on je usao u obavezu prema tom kupcu a nije je ispunio !!!!!!
Time je materijalno ostetio i doveo u zabludu kupca kartice ,
jer nije u mogucnosti da pruzi ponudjenu uslugu , koga od kupaca briga sta stoji iza ,
pa proslo se to pre X godina sa MTS i Mobtel kompanijama , zar smo i dalje ovce ?
100 dinara puta zvanicno prodatih 50.000 je koliko love ? Malo li je za maglu , ali je dovoljno za sud !
Iskreno , verujem da su prodali mnogo vise kartica od te cifre ali ajde sad....

Koga bre briga za njihove probleme i ko njih voza ,
kada su dolazili za 1 evro pristali su na tu igru , kraj svake price !!


Pozdrav,

Dejan.
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 11:48 - pre 204 meseci
Nemojte se uzbudjivati!
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 11:49 - pre 204 meseci
Na sajtu VIP-a http://www.vipmobile.co.yu/cm/brief/media/pressarchive/index.php pod tackom 4 stoji|:
"Posle imidž kampanje, tarife će biti objavljene u junu"
Juni mesec je prosao, a ja ni jednu jedinu tarificu nisam video, osim ovde kao insajdersku informaciju.

Mozda sam corav, pa bih molio nekog ko je video tarife da mi da link na njih?

Za one koji hoce da tacno i precizno preracunavaju cene kostanja tarifa ovde i u Hrvatskoj
1.00 Kuna = 10.7915 Dinara
Za preracunavanje svih ostalih valuta ja koristim http://www.xe.com/ucc/full.php

I konacno, pre sat i po vremena poslao sam sms sa 061 na 064, ali jos nije stigao.
Jos bih samo da podsetim da automat ponavlja da ce me obavestiti SMSom kada mi bude omoguceno pozivanje broja...
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

dark star

Član broj: 126706
Poruke: 121
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 12:04 - pre 204 meseci
100 dinara po glavi + pozivi ka njihovom info broju = letovanje na moru za poslanika sa glavom sličnom ptt sandučetu. oll.
 
0

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 12:18 - pre 204 meseci
>
Ovako se najbolje vidi sta Vip misli o korisnicima i verovatno ce ih tako
tretirati u buducnosti.
MT:S imate pare
 
0

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 12:23 - pre 204 meseci
Ma najbolje da zapalimo VIP!

Niko vas nije prisiljavao da kupujete kartice, i shta sad hocete. Ja cu cekati i do kraja godine, samo da se konacno razbije ovaj monopol na mobilnom trzistu na celu sa Telekomom...



 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 12:29 - pre 204 meseci
E sto volim kada mi automat na kraju kaze OSTANITE NA VEZI, samo jos da mi kazu NA KOJOJ VEZI
 
0

Nikola Maravic
Beograd

Član broj: 9228
Poruke: 153
194.106.184.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 12:33 - pre 204 meseci
Meni i dalje nikako nije jasno u cemu je poenta cele ove rasprave? Ljudi zovu Call cenatr po xyz puta salju silne mailove iste sadrzine samo da bi svaki put dobili jedan te isti odgovor...Pa zar neko misli da ce bilo ko iz njihovog korisnickog servisa da prosledi neku informaciju van njihovog zvanicnog saopstenja?

Zatim, 50.000 kartica koje su prodali (mozda i vise ko zna) x 100 dinara je 5.000.000 dinara ili oko 62.000 evra. Licencu za treceg operatera platili su 320.000.001 evra, pa ce sad bas da se brukaju za (za njih pisljivih) 60k eur? Jel to zvuci logicno?

Sto se tice cena Hrvatskoj i kod nas, to apsolutno nema nikakve veze i ne moze da se poredi ni u jednoj varijanti. Hrvatska ima visi standard a ako Vip hoce da bude konkurentan na teritoriji Srbije mora da ponudi dobre uslove i usluge kako bi privukao nove korisnike - u protivnom moze samo da zatarabi radnju. Pa ko ce da predje na Vip mrezu ili da je uopste koristi ukoliko takve ili bolje uslove vec ima na Telenoru i mts-u?

A kao sto vidite, u poslednje vreme sve vrvi od akcija i novih ponuda Mts-a i Telenora, a od silnih reklama ne moze da se zivi...Da li bi se toliko trudili da nije dosao i treci operater? Naravno da ne bi. Kako ja to vidim, sam dolazak treceg operatera vec je imao pozitivan efekat - za nas korisnike naravno, a to je ono sto mene primarno zanima. Lino koristim i Telenor i Mts mrezu, pa mi zaista ne gori pod nogama niti me `vata nervoza kada ce Vip da krene sa radom. Kad krenu, videcemo sta je i kako i da li ima smisla ili ne koristiti njihove usluge. Do tada, potpuno je nepotrebno voditi ovakve polemike na osnovu nagadjanja, predvidjanja i "proverenih informacija". A i kako rece Scrip, nikoga Vip nije terao da kupi njihovu prepaid karticu, ko nije hteo jednostavno je mogao da pazari karticu kada mreza krene sa komerijalnim radom i to je to - jedino ne bi dobio tih 1000din bonusa, al boze moj, to i nije neka astronomska cifra a i manje bi se nervirao.
 
0

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 13:45 - pre 204 meseci
@sona

Citat:
Da li treba da uvedemo obavezan manuelan rad (zabrana masina) u fabrikama da bi povecali zaposlenost?


naravno da ne, ali to nije ni bila sustina moje poruke.

 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 14:04 - pre 204 meseci
Citat:
scrip: Niko vas nije prisiljavao da kupujete kartice, i shta sad hocete. Ja cu cekati i do kraja godine, samo da se konacno razbije ovaj monopol na mobilnom trzistu na celu sa Telekomom...


Ja hoću da lica, bila ona pravna ili fizička, snose odgovornost za svoja dela i reči.
Na primer, ako je RATEL izdao licencu TOPNETu, hoću da znam da je TOPNET promenio ime u VIP MOBILE i da oni sada imaju licencu.
Hoću da ako napišu da će objaviti tarife u junu mesecu, tarife budu objavljene u junu mesecu.
Hoću da kada od call centra čujem da će komercijalni start biti do kraja juna, komercijalni start bude do kraja juna.
Hoću da kada pošaljem mail sa pitanjem, dobijem odgovor na postavljeno pitanje, a ne neku autističnu pre-generisanu poruku umesto odgovora.

Neću da me lažu, zavlače i prave budalom.

Tačno je da me niko nije terao da kupujem njihovu karticu, ali ni NJIH niko nije terao da posluju u Srbiji! Ako su došli da posluju, neka posluju kako valja.

Iskreno, poštenije bi bilo da na pitanje "A kada počinjete?" odgovaraju sa "Nemamo pojma" umesto "Uskoro, zahvaljujemo na strpljenju".
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 14:16 - pre 204 meseci
I shta, ti si sa njima potpisao ugovor po kome su oni obavezni da te obaveste o promeni imena, kada pocinju sa radom, kada objavljuju tarife...??? Nema veze sto posluju u Srbiji, ili na Tajvanu ili na Baliju, ako si im ukazao poverenje, strpi se malo, a nemoj da odmah bacas drvlje i kamenje. Mozda dobije i mob. telefon, nikad se ne zna !

mod: izbrisan nepotrebni citat.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 01.07.2007. u 16:33 GMT+1]



 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 14:35 - pre 204 meseci
RE: [T200707010003S010Z4390] <[email protected]>

Sunday, July 1, 2007 2:18:29 PM

Zahvaljujemo Vam se na dopisu i u vezi sa tim zelimo da Vas obavestimo sledece:

Sa obzirom na to da su u pitanju ad ministrativne formalnosti, a da je vikend u toku, blize informacije o nas em komercijalnom startu mozemo Vam pruziti od ponedeljka.

Nadamo se da cemo zapoceti uspesnu saradnju na obostrano zadovoljstvo. Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju.

Hvala na strpljenju.

S postovanjem,

Korisnički servis

Vip | član mobilkom austria grupe

+381 60 1234

e-mail: [email protected]

Vip usluge d.o.o. | Omladinskih brigada 21 | 11070 Novi Beograd | Srbija
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 14:36 - pre 204 meseci
Bla Bla Bla
 
0

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 14:44 - pre 204 meseci
Šta bi "vipovci"?!?

Došao je i taj Jul mesec, ali meni i dalje prilikom pokušaja pozivanja sa famoznog Vip prepaid broja lepo dočeka govorni automat koji priča istu priču kao i ranije ... prilikom pozivanja Vip broja nema mreže(zauzet signal)?!?

Znači, Jovo-nanovo, narednih 30 dana ovde opet čitati razne priče oko toga da neko ima cene iz "prve ruke", da je neko već potrošio 1000 dinara do sada zivkajući njihov call centar gde je uvek isto obaveštenje dobijao, da će eto već za tri dana početi sa radom .... pa, ako ne ispune i ovu normu od naredenih 30 dana onda nas verovatno očekuje obaveštenje iz Vip-a da nam kredit od 1000 dinara koji su nam poklonili sada prebacuju i do kraja septembra meseca ...

Koliko ja kapiram ovde, jedino su u zabludi korisnici koji se zaludjuju dok Vip priča svoje priče, prekoračuje rokove i odlaže do daljnjeg kada će nas obavestiti famoznim SMS-om o početku rada!
Woowww ... jel ima onih koji još nisu isključili mobilni sa Vip karticom u njemu očekujući taj SMS?!?

Bitno je to da su oni 11. juna navodno počeli sa radom, to kada će početi i sa razgovorima ... well ... već je pitanje!

Ah da, kako neko reče: "nemoj da odmah bacas drvlje i kamenje" ... ja bih samo dodao: "Srbija je to ... strpite se je**mu bar par godina dok ljudi ne postave antene ... pa koštaju bre oni metalni stubovi, alooo budite solidarni, pošaljite im i koju paru da što pre krenu sa radom ... hahahaha!

[mod: izmenjen neprikladan izraz.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 01.07.2007. u 16:37 GMT+1]
 
0

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
82.208.250.*



+679 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 15:24 - pre 204 meseci
Imaš li ti prekidač?
Baci tu VIP karticu što imaš, pojedi je, zapali je, šta već, samo pređi više na 065/064/063/062. Primećujem veliku količinu licemernog ponašanja kod tebe kao "*ebeš VIP" lika koji ima karticu od iste kompanije (a sve ostale nazivaš "vipovce")... Ako ga toliko mrziš, ako te toliko nervira, nemoj onda ovde ni da postuješ svoje žalopojke u formi koja vređa sve one koje imaju veća očekivanja od VIP-a.

A man is smart. People are stupid.
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 15:33 - pre 204 meseci
Citat:
scrip: I shta, ti si sa njima potpisao ugovor po kome su oni obavezni da te obaveste o promeni imena, kada pocinju sa radom, kada objavljuju tarife...??? Nema veze sto posluju u Srbiji, ili na Tajvanu ili na Baliju, ako si im ukazao poverenje, strpi se malo, a nemoj da odmah bacas drvlje i kamenje. Mozda dobije i mob. telefon, nikad se ne zna ;)!


Ne.
Ako nisi zapazo, skrećem Ti pažnju na to da odgovaram na citirano pitanje. U postu koji si citirao sam odgovorio na postavljeno pitanje "šta hoćete?".

Ako baš želiš, primenom Teorije društvenog ugovora o nastanku Države mogu i da ti dokažem da su i VIP i RATEL dužni da pružaju tačne informacije građanima Države u kojoj deluju, a to sam, između ostalih, i ja. Ali ovo nije mesto za tako nešto, pa to neću činiti.

Kada budem živeo na Baliju, verujem da ću biti zainteresovan da se kompanije koje tamo posluju, prema meni kao korisniku njihovih usluga ophode u skladu sa dobrim poslovnim običajima. Isto tako, i ništa manje očekujem i u Srbiji.

Nema razloga da skrećeš sa teme. Ni jedna rečenica koju si napisao ni malo ne doprinosi diskusiji, pa Te molim da se suzdržiš od komentara koji su van teme.

Posebno naglašavam da nisam bacio ni jedno drvce niti kamenčić. Samo čitam obećanja, i pitam se ko je budala - ja koji verujem "Austrijancima koji su došli da izmuzu Srbiju" ili oni koji su došli da posluju u Srbiji?
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 414815 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.