Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIP-Topnet (Mobilkom)

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 412624 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)30.06.2007. u 22:45 - pre 203 meseci
Ja sam politički neutralan. na izbore NE idem, politiku NE volim, NE glasam
NE gledam skupštinska pljuvanja i psovanja, jer je to ispod nivoa običnog
građanina. Znam da je država loša,a to koliko je bolja, neću nikad da
komentarišem, jer vidim kako "Lepo" živim od kad sam se rodio.
Da se vratim na temu, znam kako rade državne institucije, znam da bi telekom
proždrao i telenor, a kako nebi vip koga nosi u zubima. Ja sam ti rekao moje
argumente. Da je vip kriv, država bi udarila na sva zvona, a pošto je
država kriva, vip mora da ćuti jer je novi gost, koga mogu da oteraju. Ili
ako je kriv Vip onda je neko iz VAŠE vlade, primio debele pare da ćuti? šta
kažeš na uvek prisutno i svemoguće korupcionaško društvo?
 
0

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)30.06.2007. u 23:27 - pre 203 meseci
Evo 01.07.2007. godine, Vip nije poceo da radi, to dovoljno govori o njihovoj poslovnoj politici i misljenju o korisnicima u Srbiji.
MT:S imate pare
 
0

sona
BGD

Član broj: 141777
Poruke: 19
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)30.06.2007. u 23:56 - pre 203 meseci
Vidim da pojedini ne znaju gde zive pa me isprovocirase da i ja nesto napisem ... evo par cinjenica ...

- VIP je predao idejni plan mreze (a to je MNOGO vise od pukih baznih stanica) jos u februaru mesecu.
- Koncept uradjen po sistemu VELIKIH (citaj Vodafon) mreza u Evropi i svetu.
- Vodafon (citaj NAJVECI SVETSKI MOBILNI OPERATER) ima svoju mrezu u 26 zemalja Evrope a ima samo 2 (slovima - dva) servisna centra - u Nemackoj i u Italiji - i tu se nalazi skoro sva oprema za servise koje nude u svim tim zemljama.
- Mobilkom ima globalni plan o podeli nadleznosti u svoj cerkama kompanijama (Bigarska - IT, Hrvatska - GPRS, Austrija - biling ...)
- RATEL konstatuje da je predlog napredan ali to odbija krajem maja i trazi da se sve prebaci u Srbiju (Sta bre zna ta glupa i zaostala Evropa???)
- postize se dogovor da se deo opreme prebaci odmah i da se pocne sa radom uz uslov da se ostatak opreme prebaci u tacno definisanom roku
- tehnicka komisija RATEL-a je utvrdila da je prvi deo selidbe uradjen po dogovoru ali im treba vremena "administrativnu obradu" tih podataka i tada ce izdati dozvolu ... njih ne dotice taj 01.06 ...
- seljenje te opreme MNOGO kosta
- RATEL koristi pravilnike iz stare Juge (SFRJ) i trazi toliku kolicinu podataka da je to skoro nemoguce dostaviti (fizicki raspored opreme u sistem sali, slabljenje na kablovima u povezivanjima (verovali ili ne ) ... )... a dostavljeno im je cak i to
- Mobilkom je EVROPSKI lider u komercijalnoj primeni novih tehnologija ...

- .... mrzi me vise da kucam ... ajd uzdravlje ... uzivajte u zivotu ...

[Ovu poruku je menjao sona dana 01.07.2007. u 01:08 GMT+1]
 
0

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)30.06.2007. u 23:58 - pre 203 meseci
>
Saopštenje za medije dobijeno od Vip-a, u prilogu, mada nisam video na tv da
su to objavili.


MT:S imate pare
Prikačeni fajlovi
 
0

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 00:18 - pre 203 meseci
Citat:
sona: Vidim da pojedini ne znaju gde zive pa me isprovocirase da i ja nesto napisem ... evo par cinjenica ... :)


- RATEL konstatuje da je predlog napredan ali to odbija krajem maja i trazi da se sve prebaci u Srbiju (Sta bre zna ta glupa i zaostala Evropa???)


nije da sam ljubitelj RATEL-a, ali na 1.5 milion nezaposlenih...

zašto bi strana kompanija koristila prednosti EU regulative tržišta, na tržištima koje nije deo EU?

da si ti vlasnik neke kompanije koja počinje da radi u Makedoniji, pa i da te razumem. ovako mi nije jasna ta argumentacija.
 
0

soupen

Član broj: 54788
Poruke: 10
*.beogrid.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 00:19 - pre 203 meseci
Citat:
sona: Vidim da pojedini ne znaju gde zive pa me isprovocirase da i ja nesto napisem ... evo par cinjenica ... :)

- VIP je predao idejni plan mreze (a to je MNOGO vise od pukih baznih stanica) jos u februaru mesecu.
- Koncept uradjen po sistemu VELIKIH (citaj Vodafon) mreza u Evropi i svetu.
- Vodafon (citaj NAJVECI SVETSKI MOBILNI OPERATER) ima svoju mrezu u 26 zemalja Evrope a ima samo 2 (slovima - dva) servisna centra - u Nemackoj i u Italiji - i tu se nalazi skoro sva oprema za servise koje nude u svim tim zemljama.
- Mobilkom ima globalni plan o podeli nadleznosti u svoj cerkama kompanijama (Bigarska - IT, Hrvatska - GPRS, Austrija - biling ...)
- RATEL konstatuje da je predlog napredan ali to odbija krajem maja i trazi da se sve prebaci u Srbiju (Sta bre zna ta glupa i zaostala Evropa???)
- postize se dogovor da se deo opreme prebaci odmah i da se pocne sa radom uz uslov da se ostatak opreme prebaci u tacno definisanom roku
- tehnicka komisija RATEL-a je utvrdila da je prvi deo selidbe uradjen po dogovoru ali im treba vremena "administrativnu obradu" tih podataka i tada ce izdati dozvolu ... njih ne dotice taj 01.06 ... :)
- seljenje te opreme MNOGO kosta
- RATEL koristi pravilnike iz stare Juge (SFRJ) i trazi toliku kolicinu podataka da je to skoro nemoguce dostaviti (fizicki raspored opreme u sistem sali, slabljenje na kablovima u povezivanjima (verovali ili ne :) ) ... )... a dostavljeno im je cak i to
- Mobilkom je EVROPSKI lider u komercijalnoj primeni novih tehnologija ...

- .... mrzi me vise da kucam ... ajd uzdravlje ... uzivajte u zivotu ... :) :) :) :) :)

[Ovu poruku je menjao sona dana 01.07.2007. u 01:08 GMT+1]



Ovo su vec neki detalji, koji nisu do sada bili poznati mnogima.
Ali ako su tacni, onda samo potvrdjuju sledece:
Ako neko iole pametan zeli da shvati zasto mobilni operater VIP jos uvek nije poceo sa radom, treba samo da podje od sledece stvari - Kome je u interesu da VIP pocne sa radom sto kasnije ?
VIP-u sigurno nije.
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 00:36 - pre 203 meseci
@sona

A kako ti to sve znas?
 
0

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.85.*



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 02:04 - pre 203 meseci
Ovo mi se dopada(izvod iz navodnog saopštenja za javnost):
"Da su korisnici prepoznali vrednost i prednosti koje je Vip doneo na tržište, pokazuje njihovo interesovanje i činjenica da je više od 50.000 SIM kartica aktivirano,..."!

Šta ovime žele reći baš me zanima?!?
Zna li neko jednu jednu vrednost i prednost Vip-a do dana današnjeg koje je doneo na srpsko tržište u odnosu na ostale operatere?!?
Koliko je meni poznato, nisu korisnici prepoznali vrednosti i prednosti Vip-a kroz usluge koje nude već su bili podmićeni sa tih 1000 dinara poklona koje su Vip delili uz aktivaciju kartice koja je vredela 100 dinara, pa hajde da se iskoristi i ne baci kada već neko daje džabe! Da ne govorimo o dezinformaciji da je samim aktiviranjem kartice bilo moguće primati pozive na isti broj!

Zar ovakva saopštenja za javnost bukvalno ne vredjaju inteligenciju jednog razumnog čoveka? Ne shvatam - nemaju sopstvenu mrežu, nisu još počeli sa radom, došao je i ovaj 1.07.2007. i dalje ne rade, na tako drzak način produžavaju jedva mesec dana mogućnost korišćenja tih 1000 dinara poklona kao da ih nude na kašičicu i još se tako drsko pojavljuju javnim saopštenjima da ne govorim reklamama.... Koga ovo treba da ubedi u vrednosti i prednosti Vip-a ... šta je to?!?
 
0

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 02:08 - pre 203 meseci
Citat:
Pici man:  Da ne govorimo o dezinformaciji da je samim aktiviranjem kartice bilo moguće primati pozive na isti broj!


vip ni jednog trenutka nije rekao da ce kartice biti odmah dostupne. od samog pocetka su rekli da ce korisnici biti obavesteni putem sms-a.
 
0

donbozone
Beograd

Član broj: 115072
Poruke: 294
89.216.213.*



+10 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 02:51 - pre 203 meseci
Citat:
Zar ovakva saopštenja za javnost bukvalno ne vredjaju inteligenciju jednog razumnog čoveka? Ne shvatam - nemaju sopstvenu mrežu, nisu još počeli sa radom, došao je i ovaj 1.07.2007. i dalje ne rade, na tako drzak način produžavaju jedva mesec dana mogućnost korišćenja tih 1000 dinara poklona kao da ih nude na kašičicu i još se tako drsko pojavljuju javnim saopštenjima da ne govorim reklamama.... Koga ovo treba da ubedi u vrednosti i prednosti Vip-a ... šta je to?!?


Evo mene ubedise, po drugi put: iz principa prelazim na VIP, cak ne mora da bude nista povoljnije, samo da pokazem ovim zelenasima da se ovakvom politikom ne zadrzavaju korisnici. Pozz.

I da, kad se vec spekulise o pocetku, po mojim informacijama (iz dobro obavestenog izvora) pocetak rada je iza srede neki dan....cenim do vikenda.
 
0

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 03:03 - pre 203 meseci
Citat:
sona: Vidim da pojedini ne znaju gde zive pa me isprovocirase da i ja nesto napisem ... evo par cinjenica ...


- Vodafon (citaj NAJVECI SVETSKI MOBILNI OPERATER) ima svoju mrezu u 26 zemalja Evrope....


Ne znam u čemu je štos sa tim Vodafonom na ovom forumu, veoma često se može pročitati konstatacija kao u gornjem citatu, ali:
Alooooo! VODAFON NIJE NAJVEĆI SVETSKI OPERATER! (Nije čak ni drugi po veličini...)

PS
Može biti da je samo "najveći sveCki mega-car" među operaterima...

 
0

CODE
Beograd

Član broj: 46484
Poruke: 201
91.150.125.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 07:03 - pre 203 meseci
Došao i 1.jul pa ništa ! Šta čekaju više ?
 
0

bgexplorer

Član broj: 145798
Poruke: 99
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 07:18 - pre 203 meseci
ZA CODE : pozovi sa fixnog 0601234 pa ih pitaj,ja necu ovog meseca sam ptrosio 1000 din na njihov call centar.Muka mi je od odgovora uskoro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 07:53 - pre 203 meseci
Pa lepo su ljudi u reklami rekli " IMATE PRAVO DA CUTITE" i zaista su nam to i priustili :)))
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 08:07 - pre 203 meseci
VIP slogani

DUGO STE CEKALI SLOBODU GOVORA ... (samo nastavite sa cekanjem, dobro Vam ide)
VEREME JE RELATIVNO... (sta znamo mi sta je to 01.07. kad je kod njih i to relativno)
IMATE PRAVO DA CUTITE...(ubacite VIP kartice u mobilne i cutanje Vam je zagarantovano)
SMANJITE TROSKOVE...(takodje ubacite VIP kartice u mobilne i nista nece da Vas kosta, ne mozete da ih koristite)
TRECA SRECA...(ovi ce defintivno da nas odviknu od zavisti mobilnih telefona i to za svega 100 din, to se zove treca sreca)

Ljudi su sve lepo rekli samo smo ih mi malo lose razumeli u AGRESIVNOJ KAMPANJI
 
0

zoxy
Novi Sad

Član broj: 3781
Poruke: 176
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 08:17 - pre 203 meseci
He he he..poshalji to Vip-u :) Ili josh bolje nekim medijima :)
wireless je tuga golema puche veza a rezerve nema.....
 
0

sona
BGD

Član broj: 141777
Poruke: 19
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 08:28 - pre 203 meseci
@aleksandaraleksandar
Da li treba da uvedemo obavezan manuelan rad (zabrana masina) u fabrikama da bi povecali zaposlenost?

Citat:
enthusy: @sona

A kako ti to sve znas?

Na bolan nacin saznajem.

Citat:
Catch 22: Ne znam u čemu je štos sa tim Vodafonom na ovom forumu, veoma često se može pročitati konstatacija kao u gornjem citatu, ali:
Alooooo! VODAFON NIJE NAJVEĆI SVETSKI OPERATER! (Nije čak ni drugi po veličini...)

PS
Može biti da je samo "najveći sveCki mega-car" među operaterima...

VODAFON JESTE NAJVECI SVETSKI OPERATER !!! Najvecu kintu vrti (najveci bruto priliv novca)
i ima drugi najveci broj pretplatnika u svetu. Jedini operater koji ima vise pretplatnika od Vodafona je China Mobile.
Ali cak i u China Mobile Vodafon ima 3.5% vlasnickog udela. Skoro je kupio jednog operatera u najpotencijalnim svetskom
trzistu (Indija) za 10-tak (ne znam tacno) milijardi USD. Tamo se ocekuje OGROMNA ekspanzija jer je pokrivenost trzista manja od 40%.
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 09:01 - pre 203 meseci
E dobri ste, pa nama ni VIP ne radi a vi ste vec kod Vodafona (mada su oni neki partneri koliko videh na hrvatskom sajtu VIP-a)
 
0

bgexplorer

Član broj: 145798
Poruke: 99
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 10:01 - pre 203 meseci
Ljudi vise mi broj nije zauzet sada daje obavestenje da pozovem call centar!
 
0

bgexplorer

Član broj: 145798
Poruke: 99
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)01.07.2007. u 10:06 - pre 203 meseci
a i kad sa moba pozovete call centar nema vise automata,a kad ukucas *123# pise nije uradjeno
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 412624 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.