Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

AUTOFLUID - ima li ko iskustva sa ovim softverom?

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: AUTOFLUID - ima li ko iskustva sa ovim softverom?

[ Pregleda: 3739 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KONTO

Član broj: 85330
Poruke: 17
*.crnagora.net.



Profil

icon AUTOFLUID - ima li ko iskustva sa ovim softverom?01.04.2007. u 17:48 - pre 207 meseci
Naisao sam na interesantan softver za dizajn sistema klimatizacije i ventilacije AUTOFLUID pa me interesuje da li je neko od vas imao iskustva sa ovim programom. Jako sam zainteresovan i svaka informacija bi mi dobrodosla
 
Odgovor na temu

googi
Kraljevo

Član broj: 87236
Poruke: 39
*.exe-net.net.



Profil

icon Re: AUTOFLUID - ima li ko iskustva sa ovim softverom?01.04.2007. u 17:55 - pre 207 meseci
Ja sam zainteresovan za tu oblast ali do sada nisam radio ni u jednom programu za projektovanje grejanja i klimatizacije. Raspitacu se na faxu da li neko od profesora radi u tom programu pa cu ti javiti. moj e-mail je [email protected]
 
Odgovor na temu

muconi78
Podgorica

Član broj: 84427
Poruke: 108
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: AUTOFLUID - ima li ko iskustva sa ovim softverom?01.04.2007. u 18:15 - pre 207 meseci
Koliko zauzima instalacija programa?
Daj neki screen shoot da vidimo sta moze, sigurno ima neke primijere, tutoriale?
MK
 
Odgovor na temu

KONTO

Član broj: 85330
Poruke: 17
85.94.123.*



Profil

icon Re: AUTOFLUID - ima li ko iskustva sa ovim softverom?02.04.2007. u 07:26 - pre 207 meseci
Proizvodjac softvera je TEXACAD i to se moze naci lako na internetu ali za veliko cudo nema ni trajal ni demo verzije. Ja se ubih da dodjem do bilo kakve informacije o ovome. Program mi se ucinio jako interesantan jer stedi ogromno vrijeme na dosadno crtanje instalacija. Valjalo bi ga isprobati.
Ako nesto saznate javite
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: AUTOFLUID - ima li ko iskustva sa ovim softverom?

[ Pregleda: 3739 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.