Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa pdf-om bijeli rub na objektima sa drop shadow opcijom

[es] :: Izdavaštvo :: problem sa pdf-om bijeli rub na objektima sa drop shadow opcijom

[ Pregleda: 1715 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bogsituacije
Goran Sudar
Mostar

Član broj: 140666
Poruke: 9
80.71.149.*



Profil

icon problem sa pdf-om bijeli rub na objektima sa drop shadow opcijom31.03.2007. u 19:06 - pre 207 meseci
Imam jedan specifičan problem kod eksportiranja dokumenata iz Indesign CS2. Naime na nekim stranicama nakon eksportiranja na press ili (provjerio sam) nekoj drugoj postavci a ukoliko na stranici ima objekata ili teksta koji ima sjenu (drop shadow) ili transparency efekat na PDF-u mi se pojavljuje tanki bijeli obrub oko zamišljenih framea na tim objektima. Kao da sam te objekte smjestio u okvir debljine 0,5 pointa bijele boje. Nadam se da je problem rješiv i da je greška u nekoj od postavci. Inače PDF-ove po zahtjevu tiskare radim kompaktibilne sa 5.0 acrobat a koristim arobat 3d.
Što bi to moglo biti, unaprijed hvala.
Bogsituacije
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: problem sa pdf-om bijeli rub na objektima sa drop shadow opcijom01.04.2007. u 19:09 - pre 207 meseci
Ajde zakaci attachment ovde *.indd i PDF fajl sigurno ne radis nesto dobro, znam sta kazes ali hocu da vidim
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: problem sa pdf-om bijeli rub na objektima sa drop shadow opcijom

[ Pregleda: 1715 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.