Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

html+php+mysql (ipb forum) 'vezivanje'?

[es] :: PHP :: html+php+mysql (ipb forum) 'vezivanje'?

[ Pregleda: 5546 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Druzenje
Druzenje NET
Druzenje NET

Član broj: 140058
Poruke: 2
212.200.74.*



Profil

icon html+php+mysql (ipb forum) 'vezivanje'?30.03.2007. u 17:52 - pre 207 meseci
Pozdrav svima,
da li neko moze da mi pomogne u 'vezivanju' html+php+mysql' sajta.

Imam sajt odradjen u html, u kojem ima dosta inline frame php strana, i naravno forum odvojen od sajta, koji ide na poseban link.
E sad, zeleo bih da uklopim taj sajt s' tim forumom, odnosno, da nesto lici na CMS (e107, php nuke i sl.).

Uradio sam login prijavu na glavnoj strani html sajta za forum, i sve odlicno funkcionise.

Interesuje me kako bih mogao da uradim sledece:
Kada se neko loguje na forum s' html prijave, da ne ide na novi link, odnosno na forum, zelim da clan ostane logovan na sajtu, ali ujedno da je na forumu.

Gde ce se videti njegov nick i lista clanova koja je prijavljena na forum, kao sto rekoh, nesto tipa cms sajtova. Samo ne zelim vise da se cimam oko cms-a :(

P.S. U pitanju je IPB forum.
 
Odgovor na temu

dakipro
Dalibor Jovic
Web Developer
Bergen, Norway

Moderator
Član broj: 31848
Poruke: 1792
*.adsl.beotel.net.

Sajt: norway.dakipro.com


+190 Profil

icon Re: html+php+mysql (ipb forum) 'vezivanje'?30.03.2007. u 18:50 - pre 207 meseci
Kolko dobra ideja. Zeleo bi da napravis nesto, a da se ne cimas oko toga Mislio sam da samo ja tako razmisljam... NE moze to tako. Moraces da pogledas kako php radi, da pojuris sta i gde pise po sesijama (mozda i pise username negde, pa neces morati da vadis iz baze). Ovde se uglavnom skupljamo da bi smo pomogli jedni drugima sa konkretnim problemima, a ti imas problem svih nas, a to je da nesto dobijes a da ne radis. Salim se, ali stvarno nece bas to tako. Moja topla preporuka ti je da probas na forumu IT Berza Poslova, ima vrednih ljudi koji zele da se pomuce umesto tebe. Za odgovarajucu nadoknadu, logicno. Cak puno nas koji boravimo na PHP forumu, pratimo teme na tom forumu, cisto da nebismo mesali babe i zabe. Mislim da tema nije za ovde. Znaci, ako imas konkretan problem u php-u, pises ovde, ako hoces da ti neko nesto odradi, pises na IT Berza Poslova. Kad naidjes na konkretniji problem, a ti slobodno postuj ovde, pomocicemo ti sigurno
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: html+php+mysql (ipb forum) 'vezivanje'?

[ Pregleda: 5546 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.