Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Medicinski HIS - spisak lekova i klasifikacija sanitetskog materijala

[es] :: IS i ERP :: Medicinski HIS - spisak lekova i klasifikacija sanitetskog materijala

[ Pregleda: 9077 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

joojant200

Član broj: 1953
Poruke: 712



+47 Profil

icon Medicinski HIS - spisak lekova i klasifikacija sanitetskog materijala18.03.2007. u 21:49 - pre 207 meseci
Pozdrav,

Interesuje me, radi ubacivanja u HIS:
- Da li postoje negde vec unete bar kod sifre za lekove sa listi koje se mogu skinuti sa RZZO sajta?
- Da li postoji bilo kakva celokupna ili parcijalna klasifikacija medicinskog sanitetskog materijala, bilo EU ili USA?

Takodje me interesuje:
- Da li postoji referentni sajt u svetu koji ima podatke o najvecim proizvodjacima sanitetskog materijala, tipa top 5 za npr. hirurske konce?
 
Odgovor na temu

m.petrovic
Milan Petrovic
Atina

Član broj: 41002
Poruke: 122
212.200.240.*



+2 Profil

icon Re: Medicinski HIS - spisak lekova i klasifikacija sanitetskog materijala19.03.2007. u 10:46 - pre 207 meseci


Pretpostavljam da ovde http://www.nlm.nih.gov/class/terms_cond.html možeš da preuzmeš listu medicinskog materijala sa klasifikacijom za USA... Nisam medicinske struke, pa ne znam koliko će ti biti korisno ovo, odn. koliko se to uklapa u tvoju potragu.
Never argue with an idiot. They
will drag you down to their level, then
beat you with
experience.


Milan
Petrovic | Blog
 
Odgovor na temu

joojant200

Član broj: 1953
Poruke: 712



+47 Profil

icon Re: Medicinski HIS - spisak lekova i klasifikacija sanitetskog materijala21.03.2007. u 17:47 - pre 207 meseci
Nazalost, nije ili ja nevidim :(
 
Odgovor na temu

m.petrovic
Milan Petrovic
Atina

Član broj: 41002
Poruke: 122
212.200.240.*



+2 Profil

icon Re: Medicinski HIS - spisak lekova i klasifikacija sanitetskog materijala22.03.2007. u 07:31 - pre 207 meseci
Evo do čega može da se dođe preko toga:





Ako to nije ono što ti treba, sorry...
Never argue with an idiot. They
will drag you down to their level, then
beat you with
experience.


Milan
Petrovic | Blog
 
Odgovor na temu

joojant200

Član broj: 1953
Poruke: 712



+47 Profil

icon Re: Medicinski HIS - spisak lekova i klasifikacija sanitetskog materijala22.03.2007. u 17:36 - pre 207 meseci
Nije bas :)

Mene interesuje neka podela tipa, medicinski materijal deli se na:
- ugradni materijal (vec definisan po rzzo) i on se dalje deli na....
- lekovi i humani albuim (isto definisano po rzzo/agencija listama, jkl i atc) i on se dalje deli na...
- sanitetski materijal (ovo je velika papazjanija) za koju nigde nemogu da nadjem ni okvirnu podelu, vec svako sebi pravi
podelu kad raspisuje tendere ili pravi medicinski his - koja nikada nije kompletna.
 
Odgovor na temu

[es] :: IS i ERP :: Medicinski HIS - spisak lekova i klasifikacija sanitetskog materijala

[ Pregleda: 9077 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.