Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Epson ili HP, sta je bolje resenje?

[es] :: Ostali hardver :: Epson ili HP, sta je bolje resenje?

[ Pregleda: 2428 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

voodoo_

Član broj: 113155
Poruke: 17
91.150.84.*



Profil

icon Epson ili HP, sta je bolje resenje?07.03.2007. u 15:46 - pre 208 meseci
Namarevam da kupim stampac u kombinaciji sa skenerom(kopir). Suma koju bih izdvojio za to je nekih 7000-8000 din.
Uopste koji stamapci su bolji Epsonovi ili HP.
Ne mogu tacno da se setim oznaka modela koje sam gledao pa ako je moguce napravite mi neku okvirnu razliku i predlog uopsteno za obe vrste.
Nacuo sam da postoji i znatna razlika kasnije u dopunjanju ketridza(prvevenstveno mislim o ceni).
Ili je bolje resenje da kupim odvojeno stampac od skenera?
A inace koristicu ga za kucnu upotrebu!
 
Odgovor na temu

skocimish
Zemun

Član broj: 133188
Poruke: 153
*.041net.co.yu.



+41 Profil

icon Re: Epson ili HP, sta je bolje resenje?10.03.2007. u 15:51 - pre 208 meseci
Po meni je EPSON bolji , prvo jer ga posedujem (model DX 4250 - All inclusive u cenovnom rangu 7 - 8000) , drugo mislim da su kertridzi veceg kapaciteta obzirom da ima cetiri zasebna za svaku boju posebno, kvalitet stampe sto se mene tice je odlican. Skener daje impresivan kvalitet koji ce zadovoljiti i nekog od zahtevnijih korisnika. Kod HP-a , u zavisnosti od modela, mozes naici na kertridze sa trikolor kombinacijom (tri boje u jednom) znatno manjeg kapaciteta.
E sad, ako razmisljas o tome da punis kertridze imaj u vidu da EPSON zahteva da mu prilikom punjenja kertridza resetujes cip koji se nalazi na njemu dok kod HP-a tu obavezu nemas. Sto se tice samog postupka punjenja , ne mogu ti dati nikakvu informaciju jer nisam pristalica igranja sa spricom i iglom vec kupujem originalne boje koje su visestruko skuplje ali za mene sigurnije. Cena po kertridzu za EPSON je oko 850 din X 4.
Naravno da je bolje kupiti dve odvojene komponente ali onda racunaj i na nedostatak radnog prostora. Ipak mislim da je EPSON bolja opcija.
dobro je...
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Epson ili HP, sta je bolje resenje?

[ Pregleda: 2428 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.