Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

I bootCamp i Parallels Desktop...isto

[es] :: Mac software :: I bootCamp i Parallels Desktop...isto

[ Pregleda: 2600 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bokija
Beograd

Član broj: 28505
Poruke: 118
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon I bootCamp i Parallels Desktop...isto04.03.2007. u 23:21 - pre 208 meseci
Zna li neko da mi odgovori u cemu je kvaka...?Prvo sam instalirao Boot camp a posle probe sam kusao i Parallels Desktop,obe stvari su me neprijatno iznenadile.Naime,posle uspesne instalacije u oba slucaja sve je bilo O.K.dok nisam resio da instaliram Call of Duty...Posle uspesne instalacije istog kad sam pokusao da je pokrenem on mi je trazio da ubacim DVD koj je vec bio unutra i tako u nedogled..sve sto trazi cd ili dvd da bi bilo pokrenuto posle instalacije ne vidi ga.Ima li neko ideju o cemu se radi?
 
Odgovor na temu

NastyBoy
Bojan Nastic
UK

Član broj: 12041
Poruke: 895
*.plus.com.



+4 Profil

icon Re: I bootCamp i Parallels Desktop...isto05.03.2007. u 00:09 - pre 208 meseci
Shta to "sve trazhi CD/DVD" nakon instalacije?
Da li ti DVD drajv totalno vishe ne radi?

Ili jednostavno instalirash piratovane i krekovane PC igre koje ionako uglavnom ne prepoznaju svoj sopstveni DVD, u kom sluchaju ti je reshenje da kupujesh originale :)
 
Odgovor na temu

calimero
calimero

Član broj: 14608
Poruke: 415



+34 Profil

icon Re: I bootCamp i Parallels Desktop...isto05.03.2007. u 09:08 - pre 208 meseci
Moras da krekujes COD, potrazi po Googlu kako se to radi. Obicno moras da koristis piratske programe koji ce prevariti igru. Takodje ako imas instaliran software koji ti rpavi virtualni drive igra obicno nece raditi... kako bilo na google pa trazi kako se instalira COD ako to uputsvo vec nisi dobio na disku.

btw da li si ga ikada instalirao na PC-ju?
 
Odgovor na temu

bokija
Beograd

Član broj: 28505
Poruke: 118
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: I bootCamp i Parallels Desktop...isto05.03.2007. u 09:22 - pre 208 meseci
Drugi jesu.Cak i kad sam pokusao da instaliram plan grada Beograda desilo se isto,a radio je pod virtual PC-em na G4.Kazem,instalacija softvera prodje kako treba,prihvati sifru a kad pokrenem aplikaciju trazi mi cd ili dvd iako je vec unutra.Razmisljao sam da bi mozda u propertsima trebalo proveriti target ali ne znam sta bi trebalo da mu bude meta?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mac software :: I bootCamp i Parallels Desktop...isto

[ Pregleda: 2600 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.