Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vise razlicitih foldera u Mozzili Thunderbird

[es] :: E-mail :: Vise razlicitih foldera u Mozzili Thunderbird

[ Pregleda: 2209 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjanm3

Član broj: 68298
Poruke: 491
*.dynamic.sbb.co.yu.



+60 Profil

icon Vise razlicitih foldera u Mozzili Thunderbird25.02.2007. u 11:42 - pre 208 meseci
Ako moze mala pomoc oko ovoga. Imam nekoliko razlicitih account-a koje proveravam i sa kojih skidam postu. E sada, hteo bih da mi za svaki account posta stize u drugi folder kako ne bi bilo zabuna koji je ciji mail. U outlooku sam to bio napravio (mada se ne secam kako :)) a u thunderbirdu ne znam pa bih molio za pomoc.

Znaci ako imam 1,2,3,4,5 mail account-a koje proveravam hteo bih da mi posta od accounta 1 stize u novi folder 1, od 2 u 2 itd...

Naravno ako to moze, a pretpostavljam da moze samo sto meni ta opcija ocigledno prolazi pored ociju jer gledam vec pola sata i ne vidim. :)

Hvala vam unapred
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.static.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Vise razlicitih foldera u Mozzili Thunderbird25.02.2007. u 12:37 - pre 208 meseci
Nemam trenutno na ovom računaru instaliran Thunder. ali čini mi se da prilikom kreiranja drugog naloga da te program pita da li želiš da sve dolazne poruke budu u Lokal Inbox folderu, tu veriovatno treba kliknuti na NO i on valjda automatski pravi poseban inbox za taj nalog i tako koliko god naloga imaš.
 
Odgovor na temu

srdjanm3

Član broj: 68298
Poruke: 491
*.dynamic.sbb.co.yu.



+60 Profil

icon Re: Vise razlicitih foldera u Mozzili Thunderbird26.02.2007. u 06:00 - pre 208 meseci
Jeste. U pravu si. Moja je greska bila zato sto nisam imao vremena pa sam zurio da na brzinu napravim account-e i nisam citao sta me pita.

Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Vise razlicitih foldera u Mozzili Thunderbird

[ Pregleda: 2209 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.