Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samo za nase trziste

[es] :: GSM - telefoni :: Samo za nase trziste

[ Pregleda: 3892 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mcdoc
Smederevo

Član broj: 84985
Poruke: 342
*.dialup.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Samo za nase trziste23.02.2007. u 17:07 - pre 208 meseci
Ima li razlike u aparatima u zavisnosti gde se kupi? U nekim radnjama dobijam obavestenje da je rađen recimo za nemacko trziste, drugi kazu da je za francusko, a oni najskuplji, za nase. To mi nije bas najjasnije. Da li cu imati problema ako kupim neki po ceni 400 e koji je radjen npr za Nemce?
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Samo za nase trziste23.02.2007. u 17:12 - pre 208 meseci
svi su kasnije dekodirani tako da ti se isto vata :)

p.s a problemi hm mogu ali nemoraju biti. preporuka kupi original za nase trziste !
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

mcdoc
Smederevo

Član broj: 84985
Poruke: 342
*.dialup.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Samo za nase trziste23.02.2007. u 18:21 - pre 208 meseci
Da, samo sto su oni za 30-50% skuplji od ovih prvih. Vrede li davanja 200 i vise evara preko?
 
Odgovor na temu

SaleGSM

Član broj: 143296
Poruke: 5
*.artcommunication.co.yu.



Profil

icon Re: Samo za nase trziste25.04.2007. u 19:23 - pre 206 meseci
Citat:
mcdoc: Da, samo sto su oni za 30-50% skuplji od ovih prvih. Vrede li davanja 200 i vise evara preko?


Vidi,

dodaj na cenu koju platis kod crnjaka 15% carine, 18% poreza, originalno pakovanje, i uputstva, servisnu podrsku, garantni rok od 12 meseci (stvarno garantni rok od 12 meseci), originalan softver i verovatno jos po nesto sto se ne vidi odmah i dobijas cenu u radnjama koe prodaju legalne teleafone.

Nisam neki ljubitelj bacanja para, ali ovo vam dodje ko navikavanje na nebacanje djubreta po ulici, ili vezivanje pojasa ili nesto slicno. Svi trazimo da drugi rade ovo ili ono, da drzava napravi novo ovo ili ono, ali niko nece da plati porez?!?

Ja sam za lokal-patriotizam. Kupuj domace (ako ima), placaj racune, daj svoj doprinos i ocekuj sa pravom besplatno skolovanje, zdravstvenu zastitu itd. Ako ti je to tesko, to je tvoj izbor, ali onda ne ocekuj od telefona da radi kako treba, odn. da u zivotu sve ide kako treba.
 
Odgovor na temu

mcdoc
Smederevo

Član broj: 84985
Poruke: 342
91.150.96.*



+1 Profil

icon Re: Samo za nase trziste28.04.2007. u 09:06 - pre 205 meseci
Mnogo ce vode Dunavom proteci dok ne bude stvarno tako kako kazes, kao sto je vec u civilizovanom svetu, a dotle: "Halo Bing, kako brat?" i 200 evrica ostase u dzepu!
Sta da radim kad imam lose iskustvo sa "zvanicnim" srpskim servisom, garancijom, pogotovo softverom itd. itsl. Barem se osecam manjom budalom ako me zeznu na crnjaka.
Pozdrav
PS Batali drzavu da ne odem off topic i da mi pritisak ne skace. Nema toga jos ovde

[Ovu poruku je menjao mcdoc dana 28.04.2007. u 10:17 GMT+1]
 
Odgovor na temu

SaleGSM

Član broj: 143296
Poruke: 5
*.artcommunication.co.yu.



Profil

icon Re: Samo za nase trziste29.04.2007. u 00:06 - pre 205 meseci
U pravu si za 200 evrica :-)

U pravu si i za off-topic pricu. Druga mesta su za to.

Ja vidis imam losa iskustva sa crnjacima. Tesko mi pada da me neko pravi budalom i daje mi garanciju koja vazi dok ne izadjem, telefon je stigao u delovima i sastavljan kod njega, vidim na njemu da je namenjen za T-Mobile (koji nakako da nadjem u Beogradu, ne znam zasto?), za racun ne smem ni da ga pitam a da me ne izbaci napolje.

Malo iritirajuce, zar ne?
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - telefoni :: Samo za nase trziste

[ Pregleda: 3892 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.