Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako zabraniti kopiranje dvd filmova?

[es] :: Video softver :: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?
(Zaključana tema (lock), by Mister_rap)

[ Pregleda: 4562 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rumenige
Aleksandar
moje mesto

Član broj: 61137
Poruke: 24
*.beobug.com.

ICQ: 230314241


Profil

icon kako zabraniti kopiranje dvd filmova?22.02.2007. u 22:44 - pre 208 meseci
bavim se montazom filmova i zeleo bih da zastitim svoje diskove,tj. da dozvolim samo pregled dvd filmova ali da ih ogranicim samo na to.kako da zabranim kopiranje istih.da li uopste postoji program koji moze to da mi odradi i koji je to program.pozzz.....
da li sam to JA?!
 
0

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.static.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?22.02.2007. u 23:54 - pre 208 meseci
Ako ti kažem da to ne mogu uspeti ni filmske distributerske kuće, onda ćeš sam zaključiti
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
0

gluepower

Član broj: 123243
Poruke: 96
*.PPPoE-2418.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?22.02.2007. u 23:54 - pre 208 meseci
to kad bi izmislio obogatio bi se preko noci,
ako se mogu gledati mogu se i ripovati.
a i kopiranje naslijepo recimo sa alkoholom uvijek pali
 
0

rumenige
Aleksandar
moje mesto

Član broj: 61137
Poruke: 24
*.beobug.com.

ICQ: 230314241


Profil

icon Re: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?23.02.2007. u 07:39 - pre 208 meseci
ma znam ja da bi se obogatio i da to ne uspeva ni velikim kompanijama.pa i sam ripujem neke stvari.nego sam se ponadao da postoji nesto sto bi u najbolju ruku prosecnim racunarskim korisnicima(koji se bavew samo gledanjem filmova i slusanjem muzike) malo otezalo kopiranje,tj. da se dobro pomuce da ripuju nesto i da na kraju odustanu.hvala u svakom slucaju ipak je onako kako sam i sam mislio.jedno veiko NISTA.pozzzzz
da li sam to JA?!
 
0

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?23.02.2007. u 15:52 - pre 208 meseci
prosecni racunarski korisnici uglavnom ni ne znaju da kopiraju DVDove ;)
prosecni koriscnici komp koriste za kucanje, proracune eventualno, surfovanje, multimediju (slusanje muzike radija, gledanje filmova i tv-a eventualno snimanje radio/tv programa), igrice, narezivanje medija


eto, jedno od resenja jeste da pazis kome dajes
iance, kao postoji neki nacin fizicke zastite, izgrebes disk na nekim mestima al' ne znam koliko vajde od toga
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
0

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.static.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?23.02.2007. u 16:36 - pre 208 meseci
I kad DVD (pro)daješ nekom ko ne zna da ga iskopira, nadje se neki njegov prijatelj koji će mu učiniti tu "uslugu" - tako da nema zaštite
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
0

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?02.03.2007. u 21:59 - pre 207 meseci
e, direktan odgovr na naziv teme: zabranis ugovorom :D
pa ako se u promet pusti samo jedna kopija taj koji ima original na osnovu ugovora ti placa odstetu

naravno, sve pod uslovom da se radi sa legalnim alatima kako bi ugovor bio sto valjaniji na sudu
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
0

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?02.03.2007. u 22:15 - pre 207 meseci
A samo mi nije jsano zasto se opet diskutuje o "ovome" kad jos uvijek nema nikakvog pomaka
 
0

[es] :: Video softver :: kako zabraniti kopiranje dvd filmova?
(Zaključana tema (lock), by Mister_rap)

[ Pregleda: 4562 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.