Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telenor Krsi Prava Potrosaca!

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor Krsi Prava Potrosaca!
(Zaključana tema (lock), by Dejan Krstic)

[ Pregleda: 3324 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

clown_sic
bg

Član broj: 36147
Poruke: 4
212.200.176.*



Profil

icon Telenor Krsi Prava Potrosaca!20.02.2007. u 23:21 - pre 208 meseci
korisnik sam telenor paketa mobilne telefonije "vise price 1000".
o detaljima paketa mozete saznati vise na http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3234
Kod ovog paketa pretplata je 1000 din bez pdv-a i toliki iznos mozete da potrosite na telefoniranje a da vam troskovi ne budu veci od pretplate. U tu pretplatu se ne racunaju sms poruke i gprs usluga (oni se dodatno naplacuju). Problem je u tome sto telenor ne omogucava korisnicima uvid u trenutno stanje potrosnje (u toku meseca) samo za telefoniranje vec za telefoniranje+sms+gprs (pozivom *311# ili uvidom u tekuce stanje na telenorovom sajtu). Dakle korisnik nikada ne moze da zna koliko mu je ostalo jos "besplatnog" telefoniranja (do 1000 din bez pdv) u toku meseca. na poslednjem racunu ukupna potrosnja mi je bila 1100 din a od toga samo 650 na telefoniranje. Dakle ja sam mogao da potrosim jos 350 dinara na telefoniranje a da mi racun bude isti! Telenor namerno skriva tekuce stanje troskova telefoniranja bez sms-a i gprs-a!
dakle ja bih mogao da znam ovaj podatak jedino u koliko bi mobilni telefon iskljucivo koristio za telefoniranje (bez sms i gprs) sto je suludo. Ovo je klasicno krsenje prava potrosaca koje ni u jednoj normalnoj drzavi ne bi moglo da prodje!
 
0

renne
Đekić Renato
Novi Beograd

Član broj: 9675
Poruke: 1187
80.93.254.*



+3 Profil

icon Re: Telenor Krsi Prava Potrosaca!21.02.2007. u 06:52 - pre 208 meseci
Hiljadu puta je bilo price o ovome, tako je na bilo kom paketu, na zalost ne postoji uvid u stalno stanje, verovatno nikada nece ni postojati...
 
0

jjovanovic
Jovica Jovanovic
Projektant saobracajnica
Beograd

Član broj: 93858
Poruke: 38
*.scnet.yu.



+2 Profil

icon Re: Telenor Krsi Prava Potrosaca!21.02.2007. u 07:16 - pre 208 meseci
Svi telefoni koje sam do sada koristio imali su brojace koji registruju ukupnu duzinu razgovora, broj sms poruka, trajanje gprs veze i kolicinu prenetih podataka pomocu gprs-a. Dakle, uz malo paznje da se svi ovi brojaci resetuju na pocetku meseca i sasvim malo racunice, moze da se utvrdi koliko je novca za telefoniranje ostalo.

J.Jovanovic
 
0

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Telenor Krsi Prava Potrosaca!21.02.2007. u 07:46 - pre 208 meseci
Javi mi na PP ili email koji clan kog zakona je preksrsen (ili ustava?) pa da onda otkljucamo temu.
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor Krsi Prava Potrosaca!
(Zaključana tema (lock), by Dejan Krstic)

[ Pregleda: 3324 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.