Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kakve psihopate nama vode zemlju!

elitemadzone.org :: MadZone :: Kakve psihopate nama vode zemlju!
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 8191 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Kakve psihopate nama vode zemlju!20.02.2007. u 09:42 - pre 209 meseci
Citat:
JBT u cemu je tvoj problem, covek se na svadbi ponasa bas onako kako je normalno ponasati se na svadbi...
Aj nam definiši "normalno ponašanje na svadbi". Svako će svadbu proslaviti na drugačiji način uključujući i muziku, tako da ne postoji nikakav standardan (normalan) način.

Citat:
Ocekuje se malo visi stepen svesti i kulture, od narodnih poslanika.
Tačno tako! Na to sam i mislio. Jbg kad jedan intelektualac, od koga se očekuje da donosi odluke vitalne za zemlju, uživa na onaj seljčki način i uz onakvu necivilizovanu muziku.

Citat:
To sto je mozda vecina gradjana takva kada se 'opusti' to ne znaci da to treba da nam bude uzor i da takvi treba da budu i poslanici.
Naravno! Imali smo temu "Mikija za predsednika", a da li je bila tema "Ivana za predsednika". Pa Miki je najobičnija prosta seljačina, tipična sirvona, ali ipak je pokupio većinu simpatija zato što se takvo ponašanje sviđa većini tj. nalaze sebe u njemu.

 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kakve psihopate nama vode zemlju!20.02.2007. u 09:51 - pre 209 meseci
Citat:
mare_bj:Tačno tako! Na to sam i mislio. Jbg kad jedan intelektualac, od koga se očekuje da donosi odluke vitalne za zemlju, uživa na onaj seljčki način i uz onakvu necivilizovanu muziku.


Daleko od toga da mi se svidja ta vrsta muzika, ali samo mi objasni na osnovu cega ti donosis zakljucke da je to "seljacki" nacin i necivilizovana muzika?
BTW, to muziku slusa i uziva na slican nacin uz nju 70% tvojih sugradjana, u cemu je tu tacno problem? Svi su psihopate?

Ok, nije covek neki talentovan igrac ocigledno, smesan je ali to je sve sto ja vidim.
Ajde sad razjasni zasto je covek psihopata, meni nije jasno.
 
0

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Kakve psihopate nama vode zemlju!20.02.2007. u 10:07 - pre 209 meseci
Citat:
to muziku slusa i uziva na slican nacin uz nju 70% tvojih sugradjana
Ej druže, ne vređaj moje sugrađane! Kao žto se i vidi ispod moje slike ja ne živim u vukojedini već u Beogradu i 90% ljudi koje znam ne sluša takvu muziku. A i bile su teme o Grand muzici i seljačkim običajima na svadbama gde je većina članova izrazila negativan stav.
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kakve psihopate nama vode zemlju!20.02.2007. u 10:12 - pre 209 meseci
Citat:
mare_bj: Ej druže, ne vređaj moje sugrađane! Kao žto se i vidi ispod moje slike ja ne živim u vukojedini već u Beogradu i 90% ljudi koje znam ne sluša takvu muziku. A i bile su teme o Grand muzici i seljačkim običajima na svadbama gde je većina članova izrazila negativan stav.

Jasno, ako ekipa iz tvog bloka nije takva i ako su se clanovi tako izjasnili mora da je tako, tu lezi istina.
Verovatno ce taj izraz "vukojebina" prijati ostalim ne-Beogradjanima.

S kim ja uopste pricam....Koliko godina ti uopste imas, 17?
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Kakve psihopate nama vode zemlju!20.02.2007. u 10:21 - pre 209 meseci
Ma Mare je amo nevina zrtva klasicne akcije zutih, samo ovde su se zajebali,jedno je slikanje dss-ovaca sa ljubavnicama a drugo slikanje opustenog programera na svadbi :)Cini se da ni u jednom ni u drugom slucaju nisu nesto bitniji narusili ,hm ...'ugled' protivnika
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.220.*



+4 Profil

icon Re: Kakve psihopate nama vode zemlju!20.02.2007. u 10:21 - pre 209 meseci
A kako bi bilo kada bi ovo bila tema na kojoj se vidi kako neki poslanik šmrče kokain, psuje na TV, bije novinare, ili gazi džipom žene na pešačkom prelazu?

Mare_bj, taj poslanik je "psihopata" po tvom kriterijumu, ne i po kriterijumu nekih drugih ljudi. To si i doživeo ovde.

Inače, stalno pokrećeš teme koje balansiraju na granici namene i pravilnika ES-foruma, pa i MZ! Povedi računa!

Ovo je IPAK politizacija foruma. Nije dopušteno.

Pozdrav!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kakve psihopate nama vode zemlju!
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 8191 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.