Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uticnice - Keystone umetci, Metalka, Avaya...

[es] :: SOHO Networking :: Uticnice - Keystone umetci, Metalka, Avaya...

[ Pregleda: 4939 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos Aligrudic

Član broj: 134950
Poruke: 1
*.hsd1.ma.comcast.net.



Profil

icon Uticnice - Keystone umetci, Metalka, Avaya...19.02.2007. u 17:30 - pre 209 meseci
Pozdrav svim ucesnicima foruma!

Moj problem je sto planiram ozicenje stana, i to sa vise aspekata: telefonija, racunarska mreza, i audio video.

Kablovi ce da se, naravno, spovedu u zidovima i ispod plafona (negde ce imati "spustene" plafone), i na kraju ce da izadju kroz uticnice.

Tu nastaje moj problem. Koje uticnice da koristim? Svi svetlosni prekidaci i strujni utikaci i stanu su "Metalka Majur", serija "Premijer Plus", i zeleo bih da nove uticnice budu vizuelno kompatibilne. Medjutim, Metalka proizvodi mrezne i telefonske uticnicve u istoj seriji, ali ne i audio/video (pritom mislim na cinceve i S-video).

Citao sam o Keystome modulima (insertima) i dopada mi se koncept, ali mislim da Metalkina serija nije bazirana na njima.

Negde sam nasao Avaya uticnice sa Keystone otvorima, lepo izgledaju, ali imaju samo 2 otvora. (Meni je porebno 4 za audio/video - 2 audion, kompozitni video, i S-video)

Da li mozete da mi preporucite neko resenje, ili date neki savet?

Hvala i jos jednom vas pozdravljam!

Milos

P.S. Da dodam par fotografija:

Keystone umetak:



Avaya maska koja podrzava Keystone umetke: (ali meni treba sa 4 otvora)



S-video Keystone umetak:



[Ovu poruku je menjao Milos Aligrudic dana 19.02.2007. u 18:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Guardian_Angel
Milos Katinski
Beograd

Član broj: 65923
Poruke: 40
*.yubc.net.

ICQ: 230370243


Profil

icon Re: Uticnice - Keystone umetci, Metalka, Avaya...22.02.2007. u 09:13 - pre 209 meseci
Baci pogled na Legrand opremu i ponudu.

Rade sve vrste uticnica i prekidaca, a pritom izgledaju vrlo lepo. Imao sam prilike da vidim i njihova podna resenja, uzidne i nadzidne uticnice...prosecna cena a dobro resenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Uticnice - Keystone umetci, Metalka, Avaya...

[ Pregleda: 4939 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.